Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Tak, chciałem je pokazać. Zwłaszcza jedno.
I szczerze mówiąc, spodziewałem się takich opinii. :-D
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Czyli to podpucha była :-D
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Żadna podpucha. Zdjęcia są dokładnie przemyślane.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Stachu, ostatnie zdjecia genialne! Ciarki mnie przeszly - serio. Chyba najlepsza twoja seria jaka dotad widzialem i zdecydowanie najlepsza rzecz na forum od tygodni. Te zdjecia az sie prosza o wielkie odbitki.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
ryve, symetria to oczywtisty klucz. Mozna jeszcze doszukiwac sie styku czlowieka i przyrody, niesymetrycznej symetrii, a takze wielu innych rzeczy, ktore mi przychodza do glowy, ale nie o intencje mi chodzi piszac, ze zdjecia sa genialne. Te kadry sa idealne w formie, bardzo estetyczne, w kadrze nie ma zadnych niepotrzebnych, rozpraszajacych szczegolow, idealnie dobrana tonalnosc. W te zdjecia chce sie wejsc. Uwielbiam tego typu fotografie, ogladam setki takich zdjec i to co zrobil Stachu jest na bardzo wysokim poziomie.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
ryve napisał/a:
Stachu: patrząc z boku - zdjęcia z ostatniej serii są po prostu poprawne. nawet nie za ciekawe. wiem (bo widziałem), że masz dużo dużo lepsze zdjęcia do pokazania. chyba, że dla Ciebie mają one jakieś szczególne znaczenie (np powrót po latach w rejony beztroskiego dzieciństwa).

Obstawiam falliczny charakter na 1,2,3, a waginalny na 4. Ale mogę się mylić, bo może chodzi o skojarzenie z przyrządem do mycia butelek na 1,2,3, a na 4... moja wyobraźnia odmawia posłuszeństwa. Ale jak będzie więcej osób chwalących, to fotki staną się dziełami sztuki. W końcu większość ma rację. :mrgreen:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Wow, dzerry, masz moc! Aż chyba pokaże jeszcze jedną serię z serii:

1


2


3



Kurczę, wiem, że pokazywać za dużo nie jest dobrze, ale się rozochociłem.

A


B


C

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
1,3,4 - za dzerrym. Mocna symetria, detal buduje całość.

Najlepiej w kolejnosci 3,1,4:







 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
1. z poprzedniej imho najfaniejsza z nowych, choć te kable na niebie :mrgreen:

:-P

teraz wedle alkosa na drugim miejscu.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
darkduch napisał/a:
choć te kable na niebie :mrgreen:
Te kable sa abolutnie konieczne. Dlatego miedzy innymi chcialbym zobaczyc jako odbitke, bez tego schodkowania po zmniejszaniu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dzerry napisał/a:
bez tego schodkowania po zmniejszaniu.

och, a ja myślałem że to są wróble siedzące na drutach :oops:

8-)
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Stachu napisał/a:
Żadna podpucha. Zdjęcia są dokładnie przemyślane.
Tak jak pokazał alkos bardziej przemawia, szczególnie bez 2, która imo burzyła odbiór ... zwracam honor :-B ... choć szczerze mówiąc wolałbym takie zabawy w innej scenerii ... może bardziej urbanistycznej lub industrialnej...
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Stachu, Twoje ostatnie zdjęcia jak dla mnie są to przypadkowe pstryki wakacyjne, kompletnie mnie nie ciekawią. Za wyjątkiem 3 (woźnica) i C. które mi się podobają.

Komentarze dzerrego pachną mi eksperymentem socjologicznym na użytkownikach P@PL mającym zbadać czy osoby popularne na forum są w stanie narzucić innym swoją opinię nt. jakości zdjęć (taka mała teoria spiskowa na wieczór ;-) )
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ijon napisał/a:
narzucić innym swoją opinię


O czym ty mówisz? Opinię mam, więc ją wyrażam.
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
Fajne.
Gdybyś zmasakrował je teraz HaDeeRami, fotoszopami i innymi gimpami stemplując elementy krajobrazu itepe to bylibyśmy w tym miejscu świadkami salw zachwytu.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
To z tym małym drzewkiem, bez nieba, w kwadrat. A reszta, jako ze ja to jednak prostak zupełnie nie gadają... :roll:
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Stachu napisał/a:
duch, a proszę bardzo:

świetne :-D
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ijon napisał/a:
Twoje ostatnie zdjęcia jak dla mnie są to przypadkowe pstryki wakacyjne
Przeciez sam Stachu pisze, ze sa przemyslane. Ogladanie fotografii czasem wymaga troche wysilku.

Ijon napisał/a:
Komentarze dzerrego pachną mi eksperymentem socjologicznym na użytkownikach P@PL mającym zbadać czy osoby popularne na forum są w stanie narzucić innym swoją opinię nt. jakości zdjęć
Prosze Cie. Dla mnie takie zachowanie to byloby sukinsynstwo.

Napisalbym cos jeszcze, ale mi sie juz chyba nie chce.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Arti napisał/a:
To z tym małym drzewkiem, bez nieba, w kwadrat.

O, o, jako, że lubię kwadraty, trzeba będzie sprawdzić.

Mam jeszcze takie pytanko. Co sądzicie o zdjęciach tego kolesia:
http://gorczakowski.blogspot.com/
No i daleko nie szukając:
http://warsawnow.info/
?

[ Dodano: 2009-09-09, 12:36 ]
Arti napisał/a:
To z tym małym drzewkiem, bez nieba, w kwadrat.

O, o, jako, że lubię kwadraty, trzeba będzie sprawdzić.

Mam jeszcze takie pytanko. Co sądzicie o zdjęciach tego kolesia:
http://gorczakowski.blogspot.com/
No i daleko nie szukając:
http://warsawnow.info/
?
_________________



Taa... 8-)


:-P
Dla mnie zdjęcia to zabawa. Nie szukam na siłę. Jak się znajdzie samo, to będzie fajnie. Kilka osób, z tego co mówią, cenią w moich zdjęciach różnorodność. "Nie wiesz, co będzie następne... I to jest właśnie wspaniałe!" Tak opisał kiedyś znajomy mojego bloga.

ryve napisał/a:
nie dziw się ludziom, którzy wcześniej chwalili Twoje zdjęcia a teraz nie bardzo wiedzą co chciałeś przez zrobienie i opublikowanie tych zdjęć osiągnąć.

Nie dziwię się wcale a wcale. Rozumiem doskonale, ale "Wciąż mam nadzieję, że jeszcze kiedyś krzynkę: Ach! To doprawdy niezwykłe!" Tak właśnie "krzyknąłem" po wypowiedzi dzerrego, bo naprawdę nie spodziewałem się, że te zdjęcia tak szybko się spodobają.

ryve napisał/a:
pokazałem Twój wątek wczoraj żonie.


Bardzo mi miło z tego powodu. A jej zachowanie przy ostatniej serii chyba najlepsze, jakiego mógłbym oczekiwać. "Cisza i mocne wpatrywanie się w zdjęcia, żeby dostrzec to coś". Miód na moje serce! Nie ważne, czy dostrzegła, czy nie. Czy spodobały się, czy nie. Zatrzymały i zachęciły do uważniejszego oglądania.

ryve napisał/a:
nie przejmuj się tym, co napisałem. bo i nie ma czym.

Przejmować się może nie ma czym, ale niezmiernie się cieszę, że napisałeś. Tak samo jak się cieszę, że pokazałem zdjęcie z tramwaju w Twoim wątku o opowieściach zdjęciowych, które skłoniło Cię (jak mi się wydaje) do napisania historii o Twojej siostrze. Watro czytać takie rzeczy. Choćby dlatego warto było je pokazać.

"Nie znam sposobu na sukces, ale znam na nieuchronną porażkę. Starać się każdemu dogodzić" ;-)

=============================================================

[ Dodano: 2009-09-09, 12:31 ]


[ Dodano: 2009-09-18, 21:11 ]






 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
środkowe kojarzy mi się z Twoim molem z pentaxgallery

świetne

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach