samber  Dołączył: 28 Cze 2007
Pentagram... no co Ty?
 

Pentaxowiec  Dołączył: 27 Sie 2007
Pentagram napisał/a:
muszą na szybko wyskoczyć i kilka zrobić

Hmm wyczuwam jakiś podtekst antypentax :evil:
Ps. Na tego typu darmowe konkurach zawsze jest duża konkurencja bo kto by nie chciał czegokolwiek wygrać ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
tutaj jest info o wielu konkursach, nie tylko z polski za to z wielu dyscyplin. poszukiwania radzę zaczynać od tego - sa dosyć sensowne zazwyczaj, bez ściemy typu plebiscyt czy sms'owe głosowania.

http://www.artserwis.pl/i...9&q=1&page_no=4
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
A widzieliscie te bzdure?

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6819

Ciekawe jak dobry jest to biznes dla organizatorow, tj. ile naiwnych wysle SMS-a za 6,10 zl :mrgreen:

Nagrody powalaja:
DYSK ZEWNETRZNY 30 GB USB 2, 5 cala - 200zl?
prestiżowy tytuł "International Master of Camera 2008 IADP" ROTFL :lol: :lol:
3-dniowy pobyt dla 2 osób w Aparthotelu Styl w Krakowie - klientow brak i koszty stale ich zjadaja? :-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dan, popatrz! :evilsmile:

Cytat
1. Organizatorem konkursu jest International Academy of Digital Photography.
No, to plesniakowcy, do dziela! W regulaminie nie ma slowa o tym, ze to ma byc fota cyfrowa, a:
Cytat
2. Zasady konkursu określą niniejszy regulamin, który wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sytuacjach nierozstrzygniętych niniejszym regulaminem głos rozstrzygający mają Jurorzy.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Cytat
głos rozstrzygający mają Jurorzy.

Czyli tytul da sie komus kto wyslal najwiecej sms-ow, dysku w ogole nie ma, a do hotelu pojada jurorzy oblewac cala akcje :-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jest rozwiązanie!
Z całym szacunkiem dla autora, ale to zdjęcie... nie zasługuje na pierwszą nagrodę.

I. miejsce
Witold Lisik


Taaaa, żadne ze zdjęć nie jest warte wyróżnienia. Ciekaw jestem zatem jak kiepskie zdjęcia poszły na ten konkurs.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
ale to zdjęcie... nie zasługuje na pierwszą nagrodę.

Może inne były gorsze...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tref napisał/a:
Z całym szacunkiem dla autora, ale to zdjęcie... nie zasługuje na pierwszą nagrodę

Być może, ale jakbym zrobił taką fotkę, to bym był raczej zadowolony :-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
1 miejsce za egzotykę.

nie każdy lata balonem więc zdjęcia z balonów są stosunkowo rzadkie w porównaniu do innych :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
guerilla napisał/a:
1 miejsce za egzotykę.
To mnie boli. Jak ktoś pokaże beznadziejne zdjęcia, ale z Malediwów, to już jest efekt w postaci: łał, aaaale fota.

Co powiecie na temat pozostałych fotografii?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
tref napisał/a:
Co powiecie na temat pozostałych fotografii?

Nedza!
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
zupełnie nie rozumiem 1 nagrody :-/ :-/ :-/

czemu zazwyczaj bardziej podobaja mi sie wyroznienia od 1 nagrody? dlaczego znowu nie wyslalem zdjecia na kolejny konkurs? :-P
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dagio napisał/a:
dlaczego znowu nie wyslalem zdjecia na kolejny konkurs? :-P


bo i tak byś nie wygrał :-P

wygrywają tylko portrety starych ludzi i egzotyka.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
guerilla napisał/a:
wygrywają tylko portrety starych ludzi i egzotyka.


znalazloby sie.. wygralem jeden konkurs.. masz racje.. byly to portrety, nie tylko starych ludzi.. a egzotyke to chocby za wersalka znalezc mozna :-P
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
to nie długo będziemy mieli nowego brata na pokładzie z kdyszką i nikosiem d70s
:mrgreen:
Jestem ciekaw jak sie przywita

Witam wszystkich jestem tu nowy właśnie wygrałem Pentax k10d jak się włacza aparat
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Nie zgadzam sie z wami. Moim zdaniem zdjecie jest bardzo dobre i zasluguje na 1 nagrode. Przypominam, ze tematem konkursu byla pasja, ale niekoniecznie fotografia. W sensie, ze Pentax to aparat dla pasjonatow wszelkiej masci. To zdjecie bardzo dobrze sie wpisuje w ten temat. Wyroznienia moze mniej, ale powstrzymalbym sie z opiniami typu "nedza".

dz.

[ Dodano: 2008-02-01, 11:02 ]
Ogladam i ogladam to zdjecie, zastanawiam sie czy ja jestem jakis prostak co leci na egzotyke, ale jednak nie. Naprawde was nie rozumiem. Przeciez ono jest swietne! :shock:

[ Dodano: 2008-02-01, 11:08 ]
Uwaznie obejrzalem reszte prac. Z calym szacunkiem, wydaje mi sie, ze chyba co niektorych boli, ze nikt od nas nie zostal wyrozniony. Jesli to sa zle zdjecie, to ja chyba powinienem wyprzedac sprzet do reszty i przerzucic sie za znaczki.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry, zgadzam się :-B To przecież nie World Press Photo, tylko konkurs dla amatorów. I jeśli te zdjęcia są "nędzne", to ja chyba przestanę cokolwiek pokazywać, bo moje to... :shock:

[ Dodano: 2008-02-01, 11:11 ]
dzerry napisał/a:
Jesli to sa zle zdjecie, to ja chyba powinienem wyprzedac sprzet do reszty i przerzucic sie za znaczki.

Byłeś szybszy :-) :-B
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Ogladam i ogladam to zdjecie, zastanawiam sie czy ja jestem jakis prostak co leci na egzotyke, ale jednak nie. Naprawde was nie rozumiem. Przeciez ono jest swietne!

uffff, bo już się zaczynałem martwić... mi się też podoba.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tref napisał/a:
Z całym szacunkiem dla autora, ale to zdjęcie... nie zasługuje na pierwszą nagrodę.
Wiesz tref, moze jednak masz racje. Ja bym dopalil lampa, bo pierwszy plan jest niedoswietlony. Balans bieli jest zwalony i rozprasza mnie to malutkie cos co zwisa z balona :-P

dz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach