karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Ynciol, mokrego kolodionu sam nie ogarniesz raczej - musi Ci to ktoś pokazać. Mnie pokazano i stwierdzam że samemu to trochę za drogi gips żeby sobie eksperymentować :-/
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
kolodionowe portrety są masakra przaśne.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Skowyrne.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Fikuśne i nietuzinkowe.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
tatsuo_ki napisał/a:
konkurs pt. "moje magiczne miejsca"
Ten tytuł już 3 raz mi się obija o wzrok. Chyba dyżurny-lokalny. Jakieś 2 miesiące temu w takim lokalsie okazało się, że 1,2,3 miejsce i wyróżnienia zdobyły moje zdjęcia. Gdy się okazało, że jedna osoba zgarnęła całą pulę, jury postanowiło, że nie przyzna mi wszystkich nagród tylko jedną (pierwszą), bo dać wszystkie byłoby przesadą. Bardzo mi się ten kuriozalny klimat spodobał, zwłąszcza ,że zwycięskie zdjęcie wykonałem kliszową jednorazówką z kiosku.

Z kolei niedawno wygrany kompakt w konkursie NG pracuje na niekorzyść planowanego canona s90, którego z kolei chciałbym zakupić z funduszy pokonkursowych przyznanych mi dopiero co przez pana Niedenthala i Rolkego z resztą jury konkursu "Cześć Polsko" :-? Zaś same te apanaże dopraszają się zakupu lepszego szkła, bo ciągle jadę na budżetowych i zamiany k10d na choćby kiksa :roll:

Jak widać - od przybytku głowa może czasem rozboleć, ale to chyba przyjemny ból.
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
Ekajana napisał/a:
1,2,3 miejsce i wyróżnienia zdobyły moje zdjęcia

Ekajana napisał/a:
niedawno wygrany kompakt w konkursie NG

Ekajana napisał/a:
z funduszy pokonkursowych przyznanych mi dopiero co przez pana Niedenthala i Rolkego z resztą jury konkursu "Cześć Polsko"

No, niezła seria.
Gratulacje :-B
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
zbyllu napisał/a:
No, niezła seria.
Gratulacje :-B


A no jeszcze Zdjecie Miesiąca Świata Obrazu i wyróżnienie w CHopin The Course (czy jakoś tak) A wszystko w ostatnich 2-3 miesiącach. Passa dobra haha
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
W takim razie :-B :-B
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Ekajana napisał/a:


Z kolei niedawno wygrany kompakt w konkursie NG pracuje na niekorzyść planowanego canona s90, którego z kolei chciałbym zakupić z funduszy pokonkursowych przyznanych mi dopiero co przez pana Niedenthala i Rolkego z resztą jury konkursu "Cześć Polsko" :-?


hehe każdy student i absolwent oldschoolowej etnografii wie kto to Bogdan Z. :-o
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Ale chyba wrocławskiej etnologii, bo Ziętek na Dolnym Śląsku mieszka :-) Miłym zaskoczeniem było jednak, że okazał się moim krajanem z zupełnie innych okolic.
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Gratulacje Ekajana!!! Taka piękna końcówka roku powinna cię psychicznie ustawić na lata ale do nowej roboty to sie zabieraj!!!
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
karmazyniello napisał/a:
Ynciol, mokrego kolodionu sam nie ogarniesz raczej - musi Ci to ktoś pokazać. Mnie pokazano i stwierdzam że samemu to trochę za drogi gips żeby sobie eksperymentować :-/


Daaaaaleka droga do tego. Mam wrażenie, że laikiem jestem i laikiem umrę.

A dla Ekajana szacun...punktujesz wszędzie, no ale kto nie startuje w konkursach ten nie wygrywa.

Ja się tylko pochwalę, że zdjęcie zrobione przeze mnie zostało "photo of the Day" w grudniu na bikepics, ale tam nie ma wielu ambitnych zdjęć:-(, ale i tak strasznie mnie to ucieszyło.
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Bardzo ładne zakończenie Newsreportażu :)
http://www.daciuk.pl/aktualnosci.html
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Hmm... Teraz coś dla streetowo-reportażowych tuz forum - a nuż widelec się uda? :)
Pan Seal oddał swoją Lajkę M9 na główną nagrodę o_0
Link do konkursu/warunków
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Ex3 napisał/a:
Bardzo ładne zakończenie Newsreportażu :)


Nagrodzony pisze:
"(...) Postanowiłem wygrać konkurs i obwieścić swoje niezadowolenie z jego przebiegu na gali rozdania nagród oraz publicznie przekazać nagrodę na cele charytatywne.(...)"

Ja to rozumiem tak, jakby publicznie przyznał się do wykorzystania luki w systemie, czym doprowadził do własnego zwycięstwa. Nawet jeśli miał w tym szczytny cel, to jego osiągnięcie w ten sposób jest karygodne.

Chyba że zupełnie przypadkiem użył takiego sformułowania, niemniej jednak nie wygląda to najszczęśliwiej.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dagio, wszystko zależy jaki był zapis regulaminu. Domyślam się, że organizator nie zawarł klauzuli o tym co wolno, a czego nie, zatem głosowanie na siebie nie byłoby luką!

Pamiętam też, że były jakieś tłumaczenia organizatora - niby miał weryfikować później oddane głosy czy coś ;-) :roll:

Żenuła taki konkurs. Nie należy zwalać winy lub przekazywać odpowiedzialności na uczestników. Czy ludzie głosujący dla śmiechu na zdjęcie pt.: "Ojtuś" też złamali jakieś zasady? Nie, bo nie było zapisu, że ma to być najlepsze zdjęcie na prawdę. Ludzie więc głosowali na "najlepsze" zdjęcie :-P A jeśli nawet byłby taki zapis, to każde Jury jest w stanie wybrać inne najlepsze zdjęcie spośród nadesłanych - subiektywizm odczuć.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Tak swoja droga, ogladajac inne nagradzane zdjecia pana nagrodzonego, az odechciewa sie uczestniczyc w jakichkolwiek konkursach.
 

k.kowalski  Dołączył: 20 Mar 2010
ja sobie pozwolę wtrącić 1. post z tego wątku

Dada napisał/a:
...przydałby się nowy wątek z informacjami o konkursach fotograficznych dostępnych dla szarego ludu...


Czy ktoś wie coś ciekawego? Pytam, bo szukałem już w internecie i nie wiem, czy to nie jakiś sezon ogórkowy
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
k.kowalski, jest pewna strona zbierająca konkursy foto: http://www.fotokonkurs.in...=4&dostepnosc=3
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
dzerry napisał/a:
Tak swoja droga, ogladajac inne nagradzane zdjecia pana nagrodzonego, az odechciewa sie uczestniczyc w jakichkolwiek konkursach.


To samo pomyślałem - strach się bać, że takie napierdzielające sztucznością obróbki rzeczy, na których nic innego nie widać wygrywają :C
Kiedyś się wkurzyłem, bo dowiedziałem się dzień przed zakończeniem o konkursie "Legnica perłą secesjii". Jak zobaczyłem wyniki to mi przeszło - 2 czy 3 nagrodzone prace nie reprezentowały sobą zupełnie nic. Całkiem fajne zdjęcia wylądowały oczywiście w "wyróżnionych" :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach