misiakuu  Dołączył: 02 Sty 2012
[ Dodano: 2014-12-26, 02:24 ]
wuzet napisał/a:
Jaka jest Wasza opinia na ten temat ? Czy jako potencjalny oglądacz takiego albumu, chciało by się Wam przekręcać co jakiś czas strony ?


Wuzet - jako zagorzałyi wielbiciel Twoich znakomitych prac z Nowego Jorku pozwolę sobie napisać, że moim skromnym zdaniem warto dopasować wymiary i projekt książki do zawartości... Szczególnie kadry formatu 6x7 wymagają, tak mi się wydaje, odpowiednich proporcji książki. I szkoda byłoby zepsuć odbiór tak dobrych (bezdykusyjnie) zdjęć... A suma sumarum, jednak, nie tylko zawartość się liczy - ale i forma również...

Możesz zamówić jedną sztuke dosłownie zrobioną w takiej formie (papier, wymiary, obwoluta, układ), jaka Ci się marzy. Nawet jeśli wyjdzie drogo - nie rozmawiamy o kwotach rzędu tysięcy złotych. I porównać to z próbką na formacie A4. To będzie przepaść...

Jeśli pytasz, czy ktoś będzie chętny na zakup, nawet drogo, porządnego wydania wydrukowanego bez kompromisów - ja się zgłaszam. I nie mam wątpliwości, że nie ja jeden. I nie dlatego, że nie mamy co robić z pieniędzmi :)

Pozdrawiam!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach