Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Blog Spinnera :-)
Witajcie!

Moja biedna galeryjka zaliczyla padake w czasie przenosin serwera... niech jej ziemia lekka bedzie, trudno ;-)

Od dluzszego czasu namawiany bylem na zalozenie bloga - mniej monotonny niz galeria, zaciekawia codziennie nowym zdjeciem a i wlasciciela mobilizuje do fotografowania i codziennego pokazywania nowych fot... Takie " argumenty za" slyszalem... No coz, dalem sie namowic i chyba fajnie, mam nadzieje, ze podolam temu wyzwaniu ;-)

Bede wrzucal na niego rozne fotki, takie jak bede mial akurat ochote wystawic - nie ma tutaj zasad ani usilnego snobowania sie na "ahrtyste"... :-P

W zamysle blog mial byc prosty w obsludze i wygladzie, kolorki dobieralismy tak aby kojarzyly sie wiadomo z czym... :mrgreen: Jak stwierdzil Dzerry np. szary kojarzy sie z opakowaniami od LX i jego akcesoriow... :evilsmile: :mrgreen:

Chcialbym ogromnie w tym miejscu podziekowac Jarkowi, ktory wlozyl ogromna prace aby spelnic moje "widzimisie" w stylu "a moze jednak ciut ciemniej czcionka", "wiesz jednak ten szary bardziej mi odpowiada" itp... :mrgreen: Dlugo by opowiadac - bedzie pewnie czas na PPD wtedy sie roznymi plynami odwdziecze :evilsmile: :mrgreen:

Koniec przynudzania, zapraszam wiec codziennie, przy porannej kawce looknijcie co tam Spinner wysmazyl, mam nadzieje, ze choc kilku osobom wejdzie to w krew :-) Komentarze uruchomione wiec mozna jakby co przelac swoj zachwyt na klawiature :mrgreen:

Zapraszam na: www.diehard.pl ;-)

Pzdr
Spinner
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Gratuluję. Czekam na nowe fotki.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
No, Spinner, należy Ci się ta domena :)
Będę zaglądać.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fajny dizajn. Taki pentaksowski :-)
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
wysmakowany design i bdb zdjęcia-będę zaglądał ;-)
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Testuję od kilku dni i naprawdę robi wrażenie, o nazwie nie wspomnę :P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ciesze sie, ze sie podoba. Tym bardziej, ze chyba tydzien zmarnowalem, zeby spelnic wszystkie zachcianki Spinnera :-P Przeszedlem przez to wszystko, zeby zmusic Cie do robienia zdjec - chocby przez szybe samochodu ;-) Mam nadzieje, ze mnie nie zawiedziesz - domena zobowiazuje ;-)

dz.
 

max shreck  Dołączył: 23 Wrz 2007
Fajnie, że strona jest przyjemnie minimalistyczna. Czyli jak rozumiem dzerry zajął się stroną kodu a zdjęciami spinner? Obie rzeczy bardzo fajne. Sam w najbliższym czasie będę chciał zrobić swoją stronę. Jakby co, z chęcią bym się zwrócił do twórcy kodu z pytaniami o możliwe zapożyczenia :mrgreen: Znam jako tako htmla ale RSSy i wszelkie bajery związane z tworzeniem blogów to dla mnie black magic.
Pozdrawiam
von Shreck
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
max shreck,ja też znam jako tako html i jakoś mi wyszło(http://k-michal.yoyo.pl)...po prostu wgrywasz skrypcik pixelpost i edytujesz wg swoich potrzeb :)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Za Michalem. Tak naprawde ja nawet nie projektowalem tej skorki tylko bezczelnie zhakowalem skorke horizon.

dz.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
ja tak zrobiłem z tą drugą :mrgreen:
 

max shreck  Dołączył: 23 Wrz 2007
Michał i Dżerry - właśnie dlatego wysunąłem sugestię zapożyczenia za pozwoleniem tej skórki z bloga Spinnera i przerobienia jej :mrgreen: a chodzi mi o dodanie tam np elementów PHP, tak jak jest właśnie u Spinnera. Ale to temat na osobny, dłuższy wątek...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
max shreck napisał/a:
a chodzi mi o dodanie tam np elementów PHP
max shreck, to jest gotowiec :-) http://www.pixelpost.org ;-) Potrzebujesz tylko serwera z PHP, MySQL i bibliotekami GD do zmniejszania obrazkow.

dz.
 

max shreck  Dołączył: 23 Wrz 2007
Dzięki, Dżerry, sprawdzę i pobawię się. Pozdrawiam
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Wielkie dzieki wszystkim za dobre slowo, szczegolnie, ze widze kilka osob w komentarzach wiec jednak ogladacie - cieszy mnie to niezmiernie:-)

Pzdr
Spinner
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Spinner, to Ty zdjecia tez robisz? ;-P

A tak serio, to milo widziec, ze robimy cos wiecej, ze mozna wreszcie poogladac Wasze zdjecia.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
:evilsmile:

Milo Cie widziec Michal... ;-) Mam nadzieje, ze bedziesz zagladal na dieharda... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Coz, juz dodalem go do moich ulubionych - prowadze taka liste w glowie - i mam nadzieje, ze czas pozwoli bym systematycznie zagladal.

BTW, w styczniu wracam do kraju na wakacje ;-) i z pewnoscia bede w okolicy Szklarskiej Poreby, Karpacza, a nawet Krakowa - pewne rzeczy sie pozmienialy, wiec i te okolice odwiedze.
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
Fajne zdjęcia, szczególnie te B&W, niosą przekaz . Próbka makro też niezła. Będę zaglądał. :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach