michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Ja rowniez zapraszam...
Widze, ze nastapil masowy przyrost fotoblogow, jako, ze i ja wreszcie uporalem sie ze swoja strona i zdjeciami to zapraszam Was serdecznie:

http://www.photodivision.pl/
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Selekcja! :evil:

Przy 5 zdjeciu lodki i 10 kwiatka czlowiek ma dosc, i nawet bokeh z 85/2 juz nie pomaga.

W tym gaszczu ciezko jest mi wskazac jakies zdjecie, ktore spodobalo mi sie szczegolnie - pogubilem sie :-|
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Selekcja dokonana, a lodki bedzie jeszcze wiecej :-) Kwiatki tez beda.

Bokeh jest z FA 50/1.4.

No i tak przy okazji, to wszystkich zdjec tak na raz nawet ja bym nie przetrawil. Spokojnie.

Dzieki za wizyte.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Zdjęcia może i za jednorodne na fotoblog ale ogląda się bardzo przyjemne. Strasznie podobają mi się kolory na serii z łódki.
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Bo to nie jest fotoblog. Tylko strona ze zdjeciami.

Milo slyszec, ze komus sie podoba.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bardzo plastyczne, przyznam - ale jak to nie fotoblog, to niewygodny silnik sobie wybrales, no i rzeczywiscie troche selekcji by sie przydalo... :-P

Bardzo mi sie podoba, jak operujesz tym f1.4 w plenerze :-)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Faktycznie, pixelpost to engine do fotoblogów, może z jakimś innym szablonem by się lepiej nadawał jako galeria.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Kolory genialne.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
A mnie nie podoba się występująca na wielu zdjęciach winieta. Podobny efekt zauważam u siebie, kiedy dużo wypiję alkoholu i pole widzenia mi się zawęża. Cholernie tego nie lubię, dlatego winieta nie cieszy się u mnie popularnością, nawet kiedy jestem trzeźwy.
Kolory bardzo smaczne.

Pozdrawiam,
Kytutr
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Alkos, selekcja... okej, przy mojej następnej wizycie w Dublinie pomożesz mi :-) tylko nie wiem czy będę z Shannon leciał, czy z Dublina. Nie miałem czasu jeszcze nad tym pomyśleć.

Druga sprawa, że to strona poniekąd dla moich klientów. Więc muszę czasami mieć podobne motywy, po prostu muszę. Tak przynajmniej mi się wydaje. Ale jeszcze to trawię.
Engine mi się podoba, jest banalnie prosty! Przyznam, jeśli dokonam większej selekcji to mam nadzieję, że trochę lepiej będzie to wyglądało. Ale ja kocham tą cholerną łódkę :-)

Winieta jest i będzie. FA 50/1.4 nie winietuje, ale ja muszę ją od czasu do czasu dodać, po prostu.

FA 50/1.4 jest genialny w plenerze ale tak do f/2. Bo później bokeh już nie ten.

BTW, zapraszam i informuję... dzisiaj skończyłem (prawie) przygotowania do wystawy. Powiesiłem zdjęcia na ścianach, wydrukowałem postery. Jutro próba generalna, w sobotę oficjalne otwarcie. Muszę jeszcze ulotki roznieść i powiesić plakaty. Wystawa potrwa do 4 stycznia. Postaram się podesłać jak to wszystko wygląda i później opisać jak ogólnie wyglądały przygotowania do wystawy - myślę, że dla wielu osób będzie to pomocne w przyszłości. Była to jednak wielka walka i wiele nieprzespanych nocy. Już nie mówiąc, że poważnie się denerwuję.

Acha, miejsce: Eldon's Hotel & Beola Restaurant, Roundstone, Connemara, Co. Galway, Ireland.

Miło słyszeć, że coś się podoba, Tym co się nie podoba zapraszam na wystawę - serio, na wydrukach wygląda to znacznie, znacznie lepiej i doznania estetyczne też są inne. Już bez różnicy czy moją, czy kogokolwiek, ruszcie dupska. Czasami można się czegoś jeszcze nauczyć.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
michalwochna napisał/a:
Już bez różnicy czy moją, czy kogokolwiek, ruszcie dupska.


"Ruszcie dupska na zadupska"

Sory, Michal, ale tam zwyczajnie nie da sie dojechać :-P Zrob cos w Dublinie albo innym Krakowie ;-)
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
To nie prawda, że się nie da :-) Najpierw trzeba do Galway, z Galway do Clifden i później... okazją :-) Okej, w sezonie, latem 2008 przygotuję jeszcze jedną. Wówczas można tutaj dojechać każdego dnia. Wtedy nie będzie usprawiedliwień. Może coś w Gdyni mi się uda...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach