bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Humble Photography Bundle
Hej, w fajnych cenach na Humble Bundle można wyrwać jeszcze sensowne programy:
https://www.humblebundle....graphy-software
np. Paint Shop Pro 2019 za ok. 12,5 euro. Aurora HDR 2018 i ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 na rok za ok. 22 euro (i wszystkie inne programy).

Może kogoś zainteresuje. Ustawiłem datę wygaśnięcia posta na 8 dni, jak tylko Humble Bundle się skończy.
 

wariat133  Dołączył: 29 Mar 2012
Właśnie wyszedłem na forum z zamiarem napisać post o tym samym. A tu proszę :-D
Piwko leci :-B
Dodam od siebie że:
Kupiłem aplikacje w najdroższej opcji. Co ciekawe najbardziej przypadł mi do do gustu ACDSee. Miałem co do niego mieszane uczucia, bo kojarzył mi się z rozbudowaną przeglądarką plików graficznych. Stwierdzam, że jest najbardziej podobny do lightrooma, co może pomóc w przesiadce. Jedynie licencja na rok to złe rozwiązanie. Zawiodłem się na photoimarge nie rozpoznaje plików dng. Produkty od Corela mają wbudowane samoczuczki wideo co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. I pomaga w przesiadce z jedynie słusznego i piraconego oprogramowania od Adobe. Aurora HDR to uznany bardzo dobry program. Co ciekawe licencja jest na 5 urządzeń. Może śmiało posłużyć za upominek. Zestaw wart ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję, że pomogłem 😁
Te pryki z tego forum i tak ci nie odpowiedzą. W sumie to nie wiem czemu. Koło wzajnej adoracji?Za to może któryś skorzysta.
 
jarkar  Dołączył: 23 Sty 2013
:-B :-B
Dzięki za info.
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
Z poprzedniej promocji HB dla fotografów nie skorzystałem, na tę się zdecydowałem. Co prawda użycie kolejnych programów i tak będzie w moim przypadku wątpliwe (obrabiam dla wprawy rc, a własne to jedynie urlopowo-okazjonalne - bardzo mało tego), ale w tej cenie naprawdę aż żal było nie skorzystać ;-)
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
 
odin1983  Dołączył: 01 Wrz 2009
3 października rusza też Photography Bundle na 5daydeals.com
 

wariat133  Dołączył: 29 Mar 2012
Ktoś wie kiedy będzie następny pakiet foto od HB? Po cichu liczę na Luminar 3.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach