Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
emigrant napisał/a:
Nikt nie wspomina o tym, że u Jarka zrobił karierę inny uczony, niż u nas - Fahrehheit.
Taktak, kurde. Miał jeszcze kumpli z roku: Michael Yard, John Foot, Adam Mile, Jessica Ounce, Robert Pound i Steven Inch. Beznadziejne typki.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
I aż dziw bierze, że 1$ nie dzieli sie na 24 centy, a jajek nie sprzedaje się na mendle.
 

Flagoon  Dołączył: 28 Lut 2007
No widziałem fajne ceny na lampy pentaksa w USA, tylko cholera nikogo tam nie mam (ani nie wybieram się w najbliższym czasie). Może ktoś polecić jak zakupić lampę za wielką wodą? Tak, żeby po przypłynięciu do Polski wciąż była tańsza?
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek - a ja tam wolałbym ichnią miarę -przynajmnej jak patrze na budownictwo - jest bliższa człowiekowi - zarowno stopy, cale i insze są po prostu miarami ludzkimi a nie jakimś wymyślonym metrem... (-; Ale to oftopic się robi a mi wciąż nikt nie odpowiedział na pytanie - jakieś chociaż rumoursy co do wirelessa w kasetce (ale kontrolowanego świeczką)? ? No blagam powiedzcie że ktoś coś kombinuje - tylko tego mi brak w kasetce na serio.... Tylko.
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
Jarek - a ja tam wolałbym ichnią miarę -przynajmnej jak patrze na budownictwo - jest bliższa człowiekowi - zarowno stopy, cale i insze są po prostu miarami ludzkimi a nie jakimś wymyślonym metrem... (-; Ale to oftopic się robi a mi wciąż nikt nie odpowiedział na pytanie - jakieś chociaż rumoursy co do wirelessa w kasetce (ale kontrolowanego świeczką)? ? No blagam powiedzcie że ktoś coś kombinuje - tylko tego mi brak w kasetce na serio.... Tylko.

OT!
Sprawdx poczte prosze.
Alek
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Alek, wysłałeś koledze Dabrow wirelessa?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach