dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
KasiaMagda napisał/a:

Fajnie sunia wygląda i ładnie patrzy w obiektyw-pozuje :-)


Tym samym szkiełkiem robione :-) .
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
No i pozamiatał.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
dybon napisał/a:
Kilka minut pod prysznicem i jak nowa

U mnie kilka minut pod prysznicem to łazienka do remontu....

[ Dodano: 2017-02-19, 00:52 ]
irek83, czad :-B
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
SlicaR napisał/a:
U mnie kilka minut pod prysznicem to łazienka do remontu....


Specyfika rasy.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Wracając z podobnych wypadów najpierw przed domem robiłem myjnię podwozia szlauchem :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Gdy miałem jamnika, brałem go pod pachę i wstawiałem do wanny. Przy myciu nie protestował a potem szalał na łóżkach i dywanach.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Irek83 każdy kamyczek można sobie obejrzeć - pięknie ! Psiol trochę jak zmokła kura-nie widać że szczęśliwy ;-)


jeszcze zimowo

 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Oj ładnie, ładnie irek83 :)

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Bardzo ładne foto. Szkoda tylko, że pies poucinany ale poza tym o to chodzi.
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Mój też lubi zimę ;-)



i po spacerze...

 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
plwk napisał/a:
szalał na łóżkach i


U mnie nie dopuszczalne, zresztą rasa taka że co chcesz to zrobisz, niesamowite.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wyłącznie po kąpieli miał na to cichą zgodę rodziny. Przy mnie był psem podłogowym.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
KasiaMagda, mnie razi ciemna plama przed psem - odciąga uwagę. i ta kolorowa zabawka, ale to już Twój wybór.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Rychu teraz zauważyłam tą plamę, hym gdyby jej nie było z pewnością było by ładniej ale na przykład ja lubię takie chaszcze tylko szkoda że przed psem, a piłeczkę pies nosi w pysku, czuje się pewniej.

Jeszcze takie pytanko w sprawie obcinania w kadrze. Rozumiem że bezcelowe ucinanie jest złe ale czy każde ucinanie jest złe jeśli jest to celowy zamysł na przykład w tym zdjęciu, ono mi się takie właśnie podoba obcięte.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dużo plecek i mało powietrza przed nosem. Spróbowałbym wykadrować to ciaśniej i ciąć mniej więcej na poziomie tej fałdy na szyi.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Zgadzam się z plwk. Od siebie dodam, ze przepał na czole dość znaczny.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Pozwolę sobie zacytować to, co wcześniej w drugim wątku pisał SlicaR
SlicaR napisał/a:
(...) jeżeli pieseł patrzy w lewo to zostaw mu dużo przestrzeni z lewej, żeby miał gdzie patrzeć, jeżeli idzie w prawo to daj mu przestrzeń z prawej, żeby miał gdzie iść (to nie jest komentarz do Twoich zdjęć tylko na przyszłość)


Mniej więcej o to chodzi, tylko piesio tu w odwrotnym kierunku- przepraszam, że znowu zdjęcie p. Alicji :roll: http://ohme.pl/portal/wp-...%C4%85skiej.jpg
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Więcej pytań nie mam ;-)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
KasiaMagda, miej pytania, miej ile wlezie.
IMHO miałaś szczęście, że na nasze forum trafiłaś, łykniesz wiedzy, pooglądasz fotek różnych: i tych świetnych i ...innych. Zawsze może być tylko lepiej. :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach