SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
KasiaMagda, a czym Ty to strzelasz tak w ogóle? Pytam o obiektyw.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
DiMarco napisał/a:
KasiaMagda, miej pytania, miej ile wlezie.
IMHO miałaś szczęście, że na nasze forum trafiłaś, łykniesz wiedzy, pooglądasz fotek różnych: i tych świetnych i ...innych. Zawsze może być tylko lepiej. :-D


No to super :-B
Mam pytania tylko wieczorem, a z tym obcinaniem, to świetnie mi wyjaśniliście, to już będzie do przodu jak będę ćwiczyć.
Wiadomo, że jak się coraz bardziej widzi swoje braki w foto to lepiej siedzieć cicho no ale wtedy nic się z tego nie ma ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Pożeracz kebabów, znawca duszy ludzkiej, amant i pracownik korporacji w jednym, czyli pan Sarna obchodził wczoraj 5. urodziny.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Bardzo ładne.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
No to wszystkiego najlepszego! :-D
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Najlepsiego :)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Moje kolejne wypociny :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Prawie dobrze, tylko pazurki mu przyskrobałaś. Zabrakło trochę gruntu pod łapami.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Tak, widzę że obcinanie pazurów przy okazji było.
 
KasiaMagda
[Usunięty]


 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
I fajnie się robi. Na pierwszym troszkę mniej dołu (ale tylko troszkę) bym dal, bo nieciekawy w porównaniu z górą. Ale jest bardzo ok. Na drugim troszeczkę szerzej jeżeli było gdzie się cofnąć. W sensie ciut więcej dołu ale nie kosztem góry. Ale jest progres. Psina współpracująca. Za chwilę będzie extra :-B
 
KasiaMagda
[Usunięty]
SlicaR, dzięki. Uwagi OK. Chciałam uniknąć krawędzi budynku i dachu i mieć takie "czyste" tło. Ciekawiej, tak, chciałabym żeby tak było. Rio współpracuje jak na owczarka przystało, Twój też chyba owczarek.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Tak myślałem, że inaczej się nie dało.
Ano pasterski jest. ale wariat straszny i z tą współpracą różnie bywa.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
I bajecznie. Kadr to jestem podobnego zdania co SlicaR- rodzi się talent.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Czuję, że znów będziemy świadkiem potężnej metamorfozy zdjęć w bardzo krótkim czasie :-B
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Nono. Będzie drugi Irek :-P
Strasznie mi się podoba jak ktoś zgarnia garść uwag i widać, że zaczyna się do nich stosować. Obojętne z jakim skutkiem.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Tak dywagując o metamorfozach, to są ludzie, którzy od razu potrafią, są tacy, którzy kręcą się w kółko wokół własnej osi, są tacy co słuchają i ciągle idą do przodu obojętnie z jakim skutkiem ;-)

Przy okazji Rychu z tą piłeczką dzięki, przemyślałam i masz rację.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
KasiaMagda napisał/a:
są ludzie, którzy od razu potrafią

Takich nie ma. Może im to łatwiej przychodzić, ale nie ma takich, którzy od razu potrafią. A z resztą się zgadzam.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
KasiaMagda napisał/a:
Rychu z tą piłeczką dzięki

Kwestia gustu. Mnie się to głównie nie podobało jako miłośnikowi owczarkowatych. Gdyby to był kawałek nogawki albo rękawa to co innego :-D
Twój piesek podoba mi się szczególnie, a dlaczego, to pokażę jak znajdę odpowiednie zdjęcie.

[ Dodano: 2017-03-09, 21:08 ]

[edit]
Cosik znalazłem. Nie tak spektakularne jak tu zamieszczacie, ale zrobienie zdjęcia przemyślanego Tyranowi było awykonalne. Miał coś z fotografa ;-) mimo, że był skubaniec szkolony (kilka fakultetów) to widząc podnoszony do oka aparat w 1/3 s był przy mnie. Od 2012 roku biega po wiecznych łąkach i lasach.

 
KasiaMagda
[Usunięty]
Piękny czarny owczarek, z linii użytkowej? Chodziłeś z nim na obronę ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach