Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Na zdecydowanej większości plaż jest zakaz wprowadzania psów. Jestem zdecydowanie za przestrzeganiem tegoż zakazu.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Penteusz, są wydzielone miejsca na plażach dla psów, oznakowane "plaża dla psów" .
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ja też tęsknie spoglądam za wszelkimi wilkowatymi, kilkakrotnie odwiedziłem nawet schroniska, ale jak sobie przypomnę ile czasu trzeba pieskowi poświęcić to sobie odpuszczam. Może na emeryturze :-D
Inna rasa nie wchodzi w grę, chyba że malamut, ale one w naszym klimacie cierpią.
Uważam też, że plaże winny być zamknięte dla 3/4 populacji ludzkiej, a nie dla psów.

 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Ja nie chodzę na plaże "dla psów". Chodzę na plaże "dla ludzi". A tam psów i pieseczków co niemiara. O widocznych skutkach nie chce mi się już pisać.

To było do KasiMagdy, ale też przy okazji do wszystkich właścicieli piesków.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Skutki to widać po zimie jak już śniegi zejdą ..... Nawet w taki jeden skutek ostatnio wlazłem ... chociaż szedłem chodnikiem z zachowaniem szczególnej ostrożności ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Penteusz, masz rację ale to jest bolączka nie tylko plaż ale miast też. Może jakby były większe wymogi prawne, to ludzie sprzątali by po swoim psie . Chociaż śmietnik jaki zostawiają ludzie na plażach po sobie obok koszy na śmieci jest smutnym widokiem. Ale to już nie w temacie.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ja chodzę po prostu na plażę.
Jest takie powiedzenie : taki pies, jaki pan.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
KasiaMagda napisał/a:
Mój też lubi kopać, jak byliśmy nad morzem, to przekopał połowę plaży ;)


To teraz z ręką na sercu: czy na obrazku pod tym wpisem Twój pies przekopuje "psią" plażę, czy raczej "ludzką"?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
rychu napisał/a:
Może na emeryturze
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie wierz w to. :-D
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Kot72 napisał/a:
... i dlatego kot ma pewną wyższość nad psem ( dla zapracowanych ) . Jeszcze lepiej dwa koty :mrgreen:

Aktualnie mam dwa ;-)
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Penteusz napisał/a:
To teraz z ręką na sercu: czy na obrazku pod tym wpisem Twój pies przekopuje "psią" plażę, czy raczej "ludzką"?


Na pewno jest to plaża piaszczysta :mrgreen:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Penteusz moja Tiara zawsze przebywała na plażach dla piesków lub tam gdzie nie było zakazu. Po swoim piesku zawsze sprzątaliśmy ( o tym wiedzą wszystkie nasze dzieci oraz wnuki) nie tylko na plaży. Ot taka dedykacja dla wszystkich miłośników nie tylko dzieci (po nich też warto sprzątać). :-P
 
KasiaMagda
[Usunięty]
AChmiel :-B

Penteusz napisał/a:
KasiaMagda napisał/a:
Mój też lubi kopać, jak byliśmy nad morzem, to przekopał połowę plaży ;)

To teraz z ręką na sercu: czy na obrazku pod tym wpisem Twój pies przekopuje "psią" plażę, czy raczej "ludzką"?


Penteusz trochę mnie rozśmieszyłeś tym pytaniem ale dobra odpowiem Ci, że chodziłam na psią plażę, bo było na niej mało ludzi, a ci co byli, to nawet nie wiedzieli, że są na psiej plaży, no i dlatego, że nie chciałam zapłacić mandatu. A na ludzką chodziliśmy z psem na zachód słońca i tyle ale rozumiem Cię bo sama się wnerwiam jak widzę nieposprzątane odchody.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Kot72 napisał/a:
Jeszcze lepiej dwa koty

72 koty?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Patrol przygraniczny
 
KasiaMagda
[Usunięty]
My też patrolujemy ;)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ładnie uchwycona ostrość i śliczny kadr, ale zamiast sierści strażnika kukurydzy widzę białą plamę.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
KasiaMagda przefarbuj modela i będzie po kłopocie :-P . Pomyśl o korekcie na - przy naświetlaniu tego białasa bo inaczej tej plamy nie unikniesz. Ale to fot stary chyba?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czerwiec 2016.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
rychu, ja też widzę białą plamę :mrgreen:

AChmiel, co masz na myśli pisząc "Pomyśl o korekcie na - przy naświetlaniu " ?

To zdjęcie było robione jak miałam aparat 3 miesiąc także w ogóle nie panowałam nad parametrami, liczę na poprawę w tym sezonie wiosenno-letnim.

plwk przed Tobą to się nic nie ukryje na tym Forum :-D ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach