iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Made in home.
Prawdopodobnie jakiś manualny obiektyw, bo ostrość mi nie wypaliła. ;-)

 
KasiaMagda
[Usunięty]
Mi się podoba :-B
Piesek nad wyraz spokojny.. Ma jakieś ubranko do spania ? ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Bosche, koledze się 5kg słodyczy rozsypało na podłodze :-D Cudny!
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda,
... aż, to zbereżnik. Niestety śpi jak typowy plażowicz na Łebie (nudysta).

SlicaR,
... i znowu plan spalił na panewce. Liczyłem na "zjechanie zdjęcia" a tu proszę miłe zdanie. Nie spodziewałem się tak pozytywnego komentarza.
thx. ;-)
PS: to prawie 7kg "słodyczy" (a miało być max 5) :-D
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Bardzo sympatyczne zdjęcie. Podoba mi się to cięcie: ucho, ucho, pazur ale mogłeś ciut więcej miejsca zostawić przy samych uszach lub przyciąć dokładnie przy pazurze. To moja opinia, nie musisz się nią przejmować. Podoba mi się również odbicie oka na podłodze. Mniej mi się podobają niebieskie szelki. Niestety, też mam bardzo wiele zdjęć zepsutych w taki sposób. Na Imgurze zdjęcie bardziej mi się podoba.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Niebieskie szelki, - dobre spostrzeżenie. ;-)
Spontaniczne zdjęcie. Cała magia by zniknęła, gdybym psa "ruszył". Na pewno to była 50, ale mam 3 wersje manualne, więc nie wiem, którą wersję używałem - i tu pojawia się pewnego rodzaju ograniczenie wynikające z małej przestrzeni, którą miałem do dyspozycji i "dużego przybliżenia pięćdziesiątki".
Nie kadruję zdjęć i uważam, że albo coś jest ładne albo trafia do kosza.
Wyszło na styk z "uszkami", a te szelki to częsty problem, który wynika ze spontaniczności psa i lekkiego nieposłuszeństwa. Czasami większego. ;-)
I tu mowa zwłaszcza o krótkich wypadach z psem "tu i tam".
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Też mam takie spontaniczne, które po kilku latach wciąż mi się podobają, mimo ewidentnych błędów.



Leci w lewo, przepały, ostrość na drzwiach - ale nie miałam czasu, bo pies by się poruszył i to już nie było TO.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Taki niby zwykły pstryk a ile w nim historii. Świetne.
A czy leci w lewo to mam wątpliwości. Drzwi są pionowe.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
SlicaR - też nie wiem dlaczego drzwi są proste a podłoga i poręcz lecą w lewo. Taras był pijany? Tak z rana? :lol:
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Jakaranda

Jak dla mnie bomba. ;-)
Jedynie co można by było popróbować, to korekcje perspektywy. Pytanie, czy przypadkiem pies nie dostałby "rykoszetem".
Ale i tak widząc całość - lepiej się nie da.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jakaranda napisał/a:
nie wiem dlaczego drzwi są proste a podłoga i poręcz lecą w lewo

Żeby było prosto musiałabyś robić zdjęcie z połowy wysokości balustrady.
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Pozwoliłem sobie na szybką korektę. ;-)
Oberwał próg, ale za to balustrada ładnie się prezentuje.

 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Nasz Max rośnie jak na drożdżach - właśnie skończył 5 miesiecy, waży 18,5 kg i czasem, ale tylko czasem zaczyna zachowywać się jak na poważnego psa przystało - jednak większosć dnia spędza na typowo szczeniackich wygłupach :-D

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Ależ dostojny.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
SlicaR napisał/a:
Ależ dostojny.

No fakt, troche wyniośle zapozował :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak wyglądają meble tapicerowane po spotkaniu z nim? To rasa z tych, których nie powinno się zostawiać samych w domu bo się mocno frustrują.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
plwk napisał/a:
Jak wyglądają meble tapicerowane po spotkaniu z nim? To rasa z tych, których nie powinno się zostawiać samych w domu bo się mocno frustrują.

Och, wiem, nauczony doświadczeniem - boksery są w naszej rodzinie od jakichś trzydziestu lat... :mrgreen:
Tak się złozyło, że z racji wakacji ciągle ktoś z nim jest. Po wakacjach będzie czasem zostawał na kilka godzin sam w domu, choć niecodziennie, jedynie wtedy, gdy akurat oboje z żoną będziemy pracować poza domem a dzieci będą w szkole - przy czym oboje dość często pracujemy w domu. Na szczęście możemy mu odciąć drogę na dwa wyższe piętra, gdzie są sypialnie i moja pracownia, jak również do salonu na parterze - w kuchni, jadalni i hallu zniszczy niewiele, będzie miał za to stały i swobodny dostęp do ogrodu, w którym i tak uwielbia przebywać. W ogrodzie mamy zresztą wolierę z papugami, z którymi on się dość mocno... zaprzyjaźnił, więc będzie miał z kim gadać :-D . Wszystkie nasze poprzednie boksery płci obojga temperowały swoje niszczycielskie zapędy w wieku około dwóch lat, więc z nim zapewne będzie podobnie...
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Ładne foto :-)

Ja bym powiedziała, że patrzy z pode łba, co by tu zmajstrować. Pamiętam, że pisałeś o bokserach, że to mega rozrabiaki.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
KasiaMagda napisał/a:
Ładne foto :-)

Ja bym powiedziała, że patrzy z pode łba, co by tu zmajstrować. Pamiętam, że pisałeś o bokserach, że to mega rozrabiaki.

Dzięki!
Fakt, to są psiaki z niesamowitym charakterem! Tak sie złożyło, że przez ostatnie dwa tygodnie opiekowaliśmy się psem znajomych, którzy musieli w trybie nagłym pojechać do Polski w związku z rodzinną tragedią. Nero to przesympatyczny border collie, chodząca dobroć i chęć pomagania, ale brakowało mi u niego tej nieodpartej ciekawości świata, tej odrobiny uporu i niezależności i takiego... kumpelstwa, które mają boksery. Nasz obecny Max (Kieton Hero) to oczywiście wciąż głupiutki szczeniak, ale porównując Nero do naszych poprzednich psów - Maxa the Brindle, Maxa Rudego i Elzy, to on jest sługą wyczekującym na skinienie pana, podczas gdy dobrze ułożony bokser, choć oczywiście posłuszny, jest jednak bardziej partnerem. Podczas spaceru oczekuje na przykład częstych interakcji głosowych, szuka wzrokiem kontaktu z twoimi oczyma - podczas gdy collie jest szcześliwy z samego faktu, że idzie przy nodze.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
iwasherebefore - zdjęcie po poprawce zyskało, dziękuję :-D
plwk - chyba nie miałam czasu zastanawiać się z jakiego poziomu fotografować. W tamtych czasach z pewnością nie umiałam wyprostować zdjęcia a teraz wrzuciłam takie, jakie było.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach