Stawe  Dołączył: 21 Maj 2010
dog_2 by Stawe13, on Flickr
Psy, jak wiadomo, zawsze mają coś z właściciela...
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Stawe napisał/a:
Psy, jak wiadomo, zawsze mają coś z właściciela...


To mój ulubiony temat. Mogłabym godzinami rozmawiać o obserwacjach różnego typu "upodobnień" w relacji pies-właściciel. Czasami, to podobieństwo jest tak uderzające, że aż nieprawdopodobne. Ostatni hit, to potężny, wysoki mężczyzna i mały piesek, typu York na przykład :). Najmniej ciekawe, to słaby (psychicznie) właściciel i silny pies np. pit bull.
Na zdjęciu zdaje się "dobrana para".
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Pewnie wabi się Kilim :evilsmile:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Tego nie wiemy, może po prostu Bąbel ;-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
W nawiązaniu do poprzedniego zdjęcia - australijski cattle dog, tylko spodnie w całości ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Jaki słodziak! Masz go jeszcze?
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
To nie jest mój pies. Zdjęć mam kilka ale wszystkie podobne. Ma dziwną minę, bo właścicielka ścisnęła go nogami, żeby nie przeszkadzał w rozmowie, tzn nie wymuszał na innych rzucania piłeczki. Zdjęcie jest zrobione w katowickim Spodku, w ostatnim dniu przygotowań do wystawy. Kartek nie doceniał powagi chwili i chciał się bawić :lol:
 

Stawe  Dołączył: 21 Maj 2010
No to jeszcze jedno podobne zdjęcie...
International Dog Show - 1 by Stawe13, on Flickr
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Niestety nie mam zdjęcia z samego wydarzenia, bo nie miałem przy sobie aparatu i wyjątkowo także komórki (zostawiłem w samochodzie po powrocie z pracy i poszedłem na spacer przekonany, że mam ją w kieszeni), ale dziś mój Max spotkał nad rzeką wielbłąda. Dwugarbnego. I się zakochał.
Widok wielbłąda trochę nas zaskoczył, ale okazało się (czego świadom nie byłem, z racji braku zainteresowania tego rodzaju rozrywką), że do miasteczka zjechał cyrk, zatrudniajacy między innymi rzeczonego wielbłąda. Wielbłąd został przypalikowany na boisku do rugby w parku, ale że bestia cwana i sztuczek cyrkowych wyuczona - dał nogę, znaczy wybrał wolność i ruszył w długą nad dzikim brzegiem rzeki - a my tam z Maksem na spacery chadzamy. No i idziemy, ja wypatruję zimorodków, ktore tam często przelatują, Max gania motylki i nagle zza drzewa wyłazi wielbłąd, wielki jak stodoła, mina - że ma na wszystko wywalone i się patrzy żując jakieś zielsko. A Maks - pier.do.lec leśny, w zachwyt wpadł, że taki duży kolega... Myślałem, ze do domu nie wrócimy - chyba, że z wielbłądem :mrgreen:
No ale przybył pościg za zwierzem puszczony i futrzaka na hol wzięli, ja zlapałem Maksa na smycz i też w domowe pielesze ruszyliśmy. Teraz leży obok, obrażony, żeśmy więlbłąda obcym ludziom bez walki oddali :-D

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:mrgreen: :-B
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Apas, hihi to może niech aportuje? Będziesz miał wielbłąda. Przyjedziesz egzotycznie na PPD. :-B :-B
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Zbynio napisał/a:
Apas, hihi to może niech aportuje? Będziesz miał wielbłąda. Przyjedziesz egzotycznie na PPD. :-B :-B

Już mam papugi, węże, psa, ryby w akwariach jak wanny, że się łatwo idąc do kąpieli pomylić (dlatego nie trzymam piranii... już nie), żonę, dzieci, teściową, poetę - alkoholika za sąsiada, chomika ze shchizofrenią na wakacyjne przechowanie... Jeszcze mi tylko, kurna, wielbłąda w tym domu wariatów potrzeba... :evilsmile:
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
... nakręciłbyś "Duże zwierzę II"
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Apas napisał/a:
Jeszcze mi tylko, kurna, wielbłąda w tym domu wariatów potrzeba... :evilsmile:

Jak jest potrzeba, to może jakiś się znajdzie :evilsmile:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
0bleblak napisał/a:
Apas napisał/a:
Jeszcze mi tylko, kurna, wielbłąda w tym domu wariatów potrzeba... :evilsmile:

Jak jest potrzeba, to może jakiś się znajdzie :evilsmile:

Dziekuję, wiedzialem, że można na Was liczyć... :mrgreen: :mrgreen: :evilsmile:

[ Dodano: 2017-09-01, 18:14 ]
galex napisał/a:
... nakręciłbyś "Duże zwierzę II"

:shock:
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
galex napisał/a:
... nakręciłbyś "Duże zwierzę II"

Też od razu mi się skojarzyło. :-D Świetny film. Jedynka, znaczy się. :-P
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Kerebron napisał/a:
galex napisał/a:
... nakręciłbyś "Duże zwierzę II"

Też od razu mi się skojarzyło. :-D Świetny film. Jedynka, znaczy się. :-P

Dwójki nie widziałeś, a krytykujesz.... :evil:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Apas - fajna przygoda :mrgreen: . A Max jaki słodki .
Kiedyś w mojej Maruszce (około 25cm, krótka kufa) zakochał się chart rosyjski - wzrost wiadomo, kufa wydłużona. Całe spacerowe towarzystwo miało niezły ubaw.
 

Stawe  Dołączył: 21 Maj 2010
Tytuły są ważne - ja bym dał "Maks bez wielbłąda". I od razu jasne.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach