SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Fajne :-D
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
No to ja też coś z zawodów (z 2016r), psich zaprzęgów tym razem:



Mistrzyni świata na starcie:

Psy północy to piękne stworzenia:

 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Oooo, jaka obfitość zdjęć. Super! Jeszcze nigdy nie miałam okazji fotografować psie zaprzęgi :cry: . Jak się wybierałam to zawsze coś mi przeszkodziło. Dawaj więcej jak masz.
Ta mistrzyni świata to greyster?
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Jakaranda, to Agnieszka Jarecka
https://www.youtube.com/watch?v=mo8VhPG47yk
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Color, bardzo fajne zdjęcia i sport, który niesamowicie wciąga. Miałam znajomego, który ze swoim owczarkiem woził się po lasach.
Mój piesio też lubi ciągnąć na komendę i często wciąga mnie jak idziemy gdzieś pod górkę.

Lubię też oglądać zdjęcia zawodów psich zaprzęgów, które odbywają się co roku na Alasce, robią wrażenie.
Z tego roku.
Iditarod Trail Sled Dog Race 2017
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Color napisał/a:
Jakaranda, to Agnieszka Jarecka
https://www.youtube.com/watch?v=mo8VhPG47yk

Nawet nie zauważyłam, że tam jest dziewczyn, patrzyłam na psa :oops: . Takie skrzywienie :mrgreen: Filmik obejrzałam. Czy też uprawiasz któryś z tych sportów? Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia.

Trochę biegam sobie z moim pieskiem. Tu chwila odpoczynku. Szelki szyte na miarę, bo gotowych takich małych nie robią. Dla siebie mam uprząż ale żadną markową. Na nasze potrzeby wystarcza.
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Jakaranda napisał/a:
Czy też uprawiasz któryś z tych sportów?

Boże broń! ;-)
Ja nawet psa nigdy nie miałem i nie mam. I pewnie nie będę mieć. Tak się jakoś w życiu poukładało, że moi rodzice nie lubili psiaków, a teraz mieszkam w małym mieszkanku, w którym brakuje miejsca na rybki w akwarium ;-)





 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Z przyjemnością obejrzałam. Urodziwe te psiaki. Widać jak bardzo lubią robić to co robią. Muszę koniecznie spróbować zrobić takie zdjęcia. :-)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Cudne psiaki i piękne portrety. Widać jaką radość sprawia im taka zabawa :-B
Chociaż zdziwiłem się widząc tam również wyżły.
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
DiMarco, jak już zauważyła Jakaranda, to greystery https://pl.wikipedia.org/wiki/Greyster rasa psów wyhodowana do sprintów w bikejoringu
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
O widzisz, tego nie wiedziałem. Człowiek całe życie się uczy czegoś nowego. :mrgreen:
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Jakaranda, Color, :-B :-B :-B
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Psy zaprzęgowe są niesamowite. Fajnie jest je obserwować przed wyścigiem. Zachowują się jak prawdziwi sportowcy przed biegiem - niektóre wyciszone, skoncentrowane, inne z kolei energia rozpiera i już chciałyby pobiec, a jeszcze inne tak zestresowane ludźmi i innymi psami, że siedzą z podkulonym ogonem i dopiero na starcie, kiedy ich pan da komendę do biegu wyzwala się w nich wulkan energii.








W tym roku zawody znów się odbędą w tym samym miejscu w Wielkopolsce we wsi Koźle, niedaleko Szamotuł.
http://www.mushing.pl/ind...darz&zawody=368
Chyba znów się wybiorę
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Color - bardzo ożywiłeś wątek taką ilością psów w ruchu :-D . Dla mnie Szamotuły za daleko a szkoda, bo jak widzę - to Mistrzostwa Świata. Upilnuję zawody w odległości do 100km od mojej wsi. Poszukam w necie kalendarza zawodów na najbliższy sezon. Zachęciłeś mnie swoimi zdjęciami. :-B

 
KasiaMagda
[Usunięty]
Color, super się ogląda :-B
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Jak już się zrobiło tak psio - sportowo, to zajawka z jesiennych zawodów "O Pieruszkę".
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Co to pieruszka?
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
SlicaR napisał/a:
Co to pieruszka?

Jak są takie "zwykłe" zawody: ani eliminacje do MŚ, ani o Puchar Polski, ani jeszcze co innego - to przecież o coś trzeba walczyć, więc zawody w Katowicach są "O Pietruszkę"


To nie moja statuetka, o nie. Ja ją tylko sfotografowałam.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
IMGP5770 by Tomasz C, on Flickr
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
A, pieTruszkę. Ok myślałem, że to jakaś gra słów :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach