Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Jakaranda, za co? Za siedzenie? Jak napisze pracę naukową z pogranicza ekonomii i socjologii, i poprze ją sensownymi badaniami to pomyślimy.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Zdjęcia z kalendarza







 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Enzo napisał/a:
Jakaranda, za co? Za siedzenie? Jak napisze pracę naukową z pogranicza ekonomii i socjologii, i poprze ją sensownymi badaniami to pomyślimy.

A to nie był pokaz sztuczek? Konkretnie "poproś" do zdjęcia.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Jakaranda napisał/a:
Zdjęcia z kalendarza


WOW!
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Jakaranda, kapitalne . Cały rok z jednym pieskiem?8
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
rychu - z dwoma, ale wstawiłam tylko miesiące z pinczerem. A kwiecień zawsze zarezerwowany dla rudej pinczerki, której już nie ma.
Miesiące z gryfonikiem wstawię jak się nazbiera trochę zdjęć psiaków innych użytkowników, żeby nie zdominować wątku :-D , bo byłoby nudne.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Umarł król, niech żyje król!

Mobi, jest z nami od niedzieli.
Pierwsze (wiem, wiem...) pstryki :-)
Koleś ma potencjał, musimy się lepiej poznać i nauczyć pewnych sztuczek, by zdjęcia choćby zbliżyły sie poziomem do tych wyżej :-)







 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Jakie tam pstryki?! Świetne foty, takie lubię - sylwetka obrysowana światłem. Napisz coś więcej o Mobim. W jakim jest wieku, jak do Was trafił, dlaczego właśnie on. A umaszczenie świetne do zdjęć, więc czekam na następne. :-D
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Jakaranda, ładne zdjęcia to ja mu jeszcze zrobię ;-)

Pochodzi ze schroniska, ma około roku.
W schronisku wabił się Jaśmin (u nas nazywa się Mobi, to oczywiste nawiązanie do Kobiego).
Do schroniska przyjechaliśmy "dzień po", niby po to, aby oddać pozostałe po naszym przyjacielu karmę i leki. Trochę od niechcenia spytaliśmy, czy wśród pensjonariuszy nie ma pieska, o określonych przez nas zaletach: młody, aktywny, tolerujący małe dziecko i kota.
Pokazano nam Jaśminka, wzięliśmy go na spacer i już po kwadransie wiedzieliśmy, że jeszcze tu wrócimy. I faktycznie, następnej niedzieli byliśmy tu ponownie. Tym razem do domu pojechaliśmy z dodatkowym pasażerem :-) .
Po kilku dniach możemy stwierdzić, że Mobi aka Jaśmin nie tylko spełnił nasze oczekiwania, ale znacznie je przekroczył.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
To gratuluję nowego domownika. :-D
Jeżeli rocznego psa ze schroniska już po tygodniu nie boisz się spuszczać ze smyczy w lesie, to pewnie już sobie na to zaufanie zapracował. Myślę, że będziecie mieć z nim wiele radości i satysfakcji.
"101 psich sztuczek" Kyra Sundance i Chalcy pokazuje krok po kroku jak nauczyć różnych sztuczek, ale zatrzymywanie się przy przechodzeniu przez ramę obrazu to jest mój własny pomysł.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
galex, fantastycznie. Co tydzień przejeżdzam obok schroniska i ciężko mi się zdecydować.
Jakaranda Masz dryg :-D
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Ciągle próbuję:



 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
galex, Ale piękne psisko :mrgreen:
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
galex - piękne zdjęcia i piękne psisko. I widzę, że już pozuje. Pojętny ale ma takiego dobrego trenera :-D
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Enzo napisał/a:
Jakaranda, za co? Za siedzenie? Jak napisze pracę naukową z pogranicza ekonomii i socjologii, i poprze ją sensownymi badaniami to pomyślimy.

Mam taką przypadłość z młodości, że czytuję czasami prace z pogranicza socjologii i ekonomii, i sporadycznie zdarzają się takie, co do których mam podejrzenie, że mógł je napisać jakiś inteligentny psiak... I nie wiem tylko, czy to psy tak ostatnio podewoluowały, czy poziom młodych naukowców i wymogi dotyczące publikacji uległy obniżeniu...
PS. Moje boksery by nie napisały... To znaczy są odpowiednio inteligentne, ale nieodparta potrzeba zjedzenia klawiatury zapewne by zwyciężyła :mrgreen:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Apas napisał/a:
że mógł je napisać jakiś inteligentny psiak..

hym...mój też nie pisze na komputerze. Jest po prostu psem :-)

galex, świetny pies, trochę w typie Malinois, bardzo lubię tą rasę. Miał szczęście, że do Was trafił. :-B


Z wczoraj.
Rio by Kasia Magda, on Flickr
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Jakaranda, uczymy się pozowania ;-)
KasiaMagda, nie wiem, czy podołałbym maliniakowi. Fajnie kolory na Twoim współgrają.

A my dalej ćwiczymy:



 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
galex gratulacje za wesołka.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
galex - chyba oboje macie radochę ze spacerów :-D .Taka mała podpowiedź: kolorowe szarpaki świetnie się na zdjęciach prezentują a psiaki też je lubią. :-D
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
AChmiel, Dzięki, on faktycznie ciągle wesoły :-)
Jakaranda, No jest radocha, nie ma co ukrywać. A kolorowy akcent lepszy od patyka, fakt :-)

Żeby kózka...



... nie skakała...



...toby nóżki....




No Animals Were Harmed in the Making of This Shots
:-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach