KasiaMagda
[Usunięty]
galex, 2 super spojrzenie :-D
dybon, 3 super mina :-D
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
1.


2.


3.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
pierwsze i drugie fajne, aczkolwiek troche zbyt ciemne i stłumione jak na mój gust.
Na trzecim super uszy :-B
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
galex, piękna seria. Na 3 trochę ciasno, szczególnie z dołu. Bardzo ładne kadry.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
galex - bardzo ładne, wszystkie trzy :-B Na trzecim jak pisze rychu - pod brodą by się przydało trochę więcej miejsca ale i tak bardzo ładny portret.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
bbartlomiej, rychu, Jakaranda, Bardzo Wam wszystkim dziękuję, zarówno za pochwały, jak i za uwagi. :-B :-B :-B

Tematem dzisiejszych zajęć było latanie:

1.


2.


3.


4.


5.


6. Chwila wytchnienia, czas na tai-chi


7.Mam nadzieję, że sąsiad nie zauważył:
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Świetne te ujęcia z dołu. :-B :-B :-B .
Myślę, że ze dwa talerze frisbee by się przydały i kilka zajęć z trenerem , żeby pokazał jak się rzuca. Mobi ma wyraźnie predyspozycje. I dobra zabawa dla obu stron i nowe zdjęcia.
Udała się wizyta w schronisku. :-D

Na YouTube są filmiki jak rzucać. Możesz mieć efektowne zdjęcia jak namówisz rodzinę, żeby opanowała technikę rzucania talerzy.

 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Ale dynamika.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Oglądam ponownie, bo są super! Najfajniejsza chyba 5 ale wszystkie są zachwycające i inspirujące. :-B
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Pogratulować tylko. :-B
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Jakaranda, dybon, AChmiel, fajnie, że Wam się podoba.

To jeszcze troszkę odjechany bonus:

 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
galex, bardzo fajne :-B Proponuję kontynuować w podobnych klimatach :-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
galex - super bonusik :-B . Masz teraz podwójną zabawę. Czekamy na dalsze.
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Latające psy na poznańskiej Cytadeli z ubiegłego roku:





A mówią, że Pentaxem ruchu nie da się fotografować ;-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
color - bardzo fajne :-B .
Terminy zawodów frisbee nigdy mi nie pasowały. Jedyne zdjęcia jakie zrobiłam to na jakiś warsztatach.

Color napisał/a:
A mówią, że Pentaxem ruchu nie da się fotografować

Przez kilka lat fotografowałam Pentaxem zawody agility i dawałam radę. Nawet Olympusem dawałam radę - sposobu trzeba użyć. Jednak Nikonem mam więcej udanych zdjęć, przez to trudniejszą selekcję. Coś za coś. ;-)
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Jakaranda napisał/a:
color - bardzo fajne :-B .

Dziękuję
Jakaranda napisał/a:
Przez kilka lat fotografowałam Pentaxem zawody agility i dawałam radę. Nawet Olympusem dawałam radę - sposobu trzeba użyć. Jednak Nikonem mam więcej udanych zdjęć, przez to trudniejszą selekcję. Coś za coś. ;-)

A jakim Nikonem fotografujesz, jakim szkłem?
Do szybkich scen ekonomiczniej jest kupić zestaw używane body + długie szkło, niż rzeźbić w systemowym Pentaksie ;-)
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
[]Color[/b], świetne! Masz refleks. :-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
To, jeszcze ja przyłączę się do tematu latających psów.
galex, świetne zdjęcia ale przede wszystkim macie świetnego psa, z którym jak widać, macie wspólnie dużo radości. Patrząc na zdjęcia z rozrzewnieniem przypomniało mi się jak Rio był młody i tez był jak "trampolina": skakał, fruwał, nie było po nim widać zmęczenia.
Znalazłam zdjęcie robione przez znajomą jak miał 1,5 roku.
latający Rio by Kasia Magda, on Flickr

Color, pamiętam co roku chyba wstawiasz zdjęcia z tej imprezy. Świetne kadry :-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Color napisał/a:

A jakim Nikonem fotografujesz, jakim szkłem?

D7500 + Nikkor 70-200 mm F4. Niestety, po kilku wypadkach niczego w tym zakresie ogniskowych z F 2,8 nie utrzymam w rękach. Statyw się nie sprawdza i z monopodem też mi nie wyszło. Dobrą wagę dla mnie ma N 300mm F4,0 z soczewką Fresnela ale mojej nerki to nawet samobójca by nie chciał.
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
KasiaMagda, nie, byłem tam tylko raz, choć pieseły bardzo lubię. Pewnie mylisz z moimi fotkami z wyścigów zaprzęgów ;-)
Jakaranda, ani statyw, ani monopod się nie sprawdza - potwierdzam. Ja robię tylko z ręki, najczęściej leżąc ;-) Wtedy masz pełną swobodę. Inna sprawa, że na takich zawodach psy są dość przewidywalne - skaczą w podobnych miejscach, jest szansa na trafienie. Niestety takie zawody przyciągają tłumy, a co za tym idzie tłumy smartfonowców. Co fajniejsze sceny (np. te ze skokami do wody) są zazwyczaj zasłonięte przez wyciągnięte ręce z komórkami. Te powyżej uważam za całkiem niezłe, niestety tło jest jest do d... Inaczej się nie dało. Dlatego myślę, że galex może tutaj się wykazać - trochę ćwiczeń z psem z frisbee, odpowiednia scena z dobrym tłem i światłem i sam mniód i orzeszki :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach