Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
KasiaMagda, to akurat nie był sygnał uspokajający, ona w tej chwili jadła smaczka i patrzyła na kolejny ( mama dawała smaczki, ja prawie leżałam i robiłam zdjęcie) :mrgreen:

Ładne zdjęcie białasa, choć ostrość gdzieś uciekła na tylną nogę :-P
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Anka936 napisał/a:
ostrość gdzieś uciekła na tylną nogę

Anka936, no widzisz tak, to jest z tymi Heliosami ale i tak mi się podoba :-)
 
Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
Moje ulubione zdjęcie z Heliosa jakie mam to to poniżej. Ma już parę lat a wciąż mi się podoba, choć teraz zrobiłabym inną obróbkę ;-)

 
KasiaMagda
[Usunięty]
Mi się podoba. Właśnie takie lubię, ta ostrość jak żyleta do której wszyscy dążą dla mnie jest banalna ale to moje prywatne zdanie na dzisiaj, a co będzie jutro, to jeszcze nie wiem. ;-) Może kupię sobie Canona i będzie git.
 
Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
Kiedy Helios też jest fajnie ostry :-P tylko problem trafić z tą ostrością hahaha
Dla mnie ten bokeh jest zbyt gwałtowny (?). Zdecydowanie wolę miększe tło i ostre oczy piesów na zdjęciach. Choć co do głębi ostrości, to nie podoba mi się kierunek w którym zmierzają czołowi psi fotografowie.. .
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Anka936 napisał/a:
Co sądzicie?

a ja pod prąd, jestem na nie, ale... żeby nie było , sam lubię kombinować ... ale nie tak :-B
 
Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
pszczołowaty, w końcu jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził :mrgreen: :-B
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Anka936, nie... to nie o to chodzi...
Nie mam psa... ale bardzo chciałbym robić takie zdjęcia.
https://www.google.com/se...iw=1920&bih=973
Wiem, że nie nigdy takiego zrobię, nie przejmuj się ... marudzę :mrgreen: i jak zwykle piszę troszkę naokoło ;-)
 
Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
Tym razem portret w domu :) Pies mi się nawinął gdy robiłam zdjęcia na olx :mrgreen:

PortretMilvi by Anna Przybyłek, on Flickr
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Dawno mnie nie było. Rysia ma się dobrze, zadomowiła się już na dobre. Straszna z niej wariatka :mrgreen:
Rysia by Bartek Krawczyk, on Flickr
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Ładnie wygląda :-) i oczy ma faktycznie bardzo figlarne. Rio jak był młody, to też straszny wariatuncio był z niego, teraz już bardziej stateczny. Zdiagnozowaliśmy niedawno niedoczynność tarczycy i jest obecnie na hormonach już do końca życia, no jak na choroby psów rasowych podeszłego wieku, to odpukać można z tym żyć,

Z niedzieli i poszukiwanie wiosny.

 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
KasiaMagda, zdrowia! Miał jakieś objawy czy trafiliście przypadkiem?
 
KasiaMagda
[Usunięty]
bbartlomiej, dzięki :).
Miał typowe objawy. Nagle zaczął tyć przy niezmiennej niskotłuszczowej diecie ok. 10 kilo. Powodem przyrostu masy ciała może być najczęściej problem z tarczycą albo cukrzyca. Poszłam z nim pierwsze na badanie tarczycy i hormony wyszły poniżej normy, no a dalej już przejął leczenie weterynarz. Uzupełnia sie hormony i co jakiś czas kontroluje. Teraz dopiero kojarzę, że był bardziej spowolniony i więcej spał. Zawsze problem jest taki, że pies nie powie co mu jes, także ważne jest obserwowanie takich zachowań, które odbiegają od normy.
 

Stawe  Dołączył: 21 Maj 2010
Portret z wystawy
 
Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
Stawe, świetny portret! :-B
 

Stawe  Dołączył: 21 Maj 2010
Dzięki, to jeszcze jeden:
 
Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
Testy nowego nabytku - Sigmy 50-150 2.8 :D
Pogoda niestety nieciekawa, ciemno i zimno, więc zdjęć niewiele. Na pierwszym zdjęciu ostrość uciekła na mech...




by Anna Przybyłek, on Flickr
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Anka936 napisał/a:
Testy nowego nabytku - Sigmy 50-150 2.8

Mały, lekki i tani :mrgreen:
Fotka ekstra, przesunięcie ostrości wcale tak nie razi - to pewnie zasługa Sigmy ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zaledwie 700 gram. Cóż to jest przy pentaksowym 70-200 :roll:

Zdjęcia fajne :-D
 
Anka936  Dołączyła: 23 Kwi 2015
rychu, skorzystałam z jednej z rad i zainteresowałam się tą Sigmą ( napisałam to w wątku "50mm 1.8 vs 70mm 2.4"). Właściwie nie miałam zbyt wielkiego wyboru :-P
Ani mały ani lekki to ten obiektyw niestety nie jest ale lepszy niż 70-200 :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach