z_miodem  Dołączył: 28.10.2008
Jak napisalem - jedne z najnizszych cen jakie znalazlem w UK. Kupowalem u nich fomapan 400 za - o ile dobrze pamietam - 1.80 funta. Po obecnym kursie (okolo 4.90) cena jednej rolki wciaz ksztaltowala sie ponizej 9.00 pln poza tym nie ma roznicy w cenie pomiedzy fomapanem 100 a 400. W tej chwili chyba niestety sa juz drozsze - bodajze 2 funty za rolke. Oczywiscie koszt przesylki prosto ze sklepu do Polski moze eliminowac te oszczednosci. Moze przyda sie to komus kto ma rodzine badz znajomych w UK i przy okazji przyjazdu do Polski mogliby przywiezc kilka (nascie) rolek jesli okaze sie, ze sie oplaca. Poza tym informacja o tym sklepie moze sie przydac komus kto mieszka w UK i potrzebuje od czasu do czasu kupic materially do B&W. Mnie np. bardziej oplaca sie kupic u nich kilka rolek I zaplacic za przesylke niz jechac z 15km do najblizszego sklepu gdzie dowiem sie, ze i tak nie maja fomapan'a ;-) nie wspomne o cenach Ilforda i - przy odrobinie szczescia jesli akurat jest - kodaka.

Zawsze jest jakas opcja ;-)

Jasiek Matacz  Dołączył: 17.01.2008
W sumie racja... nie każdy ma takie szczęście jak ja że mieszka 15m od sklepu :-)

bochen  Dołączył: 21.10.2008
Może nie do końca na temat, ale chyba tym bardziej na nowy wątek- gdzie we Wrocławiu mogę kupić papier stałogradacyjny Fomy? - chcę popróbować na weekend paczka już przyjść nie zdąży, a tylko w weekendy mogę zciemniać

od razu dodam, że na jedności i w sklepie za schodami fomy nie mają

kefa  Dołączył: 13.03.2008
Na kasprowicza u pana Piotra. Mogę Ci na pw tel podesłać to sobie zadzwonisz.

bochen  Dołączył: 21.10.2008
Dobrze wyposażony sklep w zasadzie już na placu Daniłowskiego- dzwonić nie trzeba pan Piotr ma otwarte o standardowych godzinach :-P

dzięki kefa,
pozdrawiam

Kosmo  Dołączył: 11.03.2008
czy ktoś pamięta adres internetowy sklepu w UK gdzie Neopan 400/120 stał poniżej 2 funty? Gdzieś tu na forum było, a nie mogę się dokopać..

kefa  Dołączył: 13.03.2008
Czy ktoś ostatnio zaopatrywał się w jakieś czułe slajdy typu provia 400 i wie gdzie można kupić ten materiał w cenie około 20 zł czy to nierealne? :roll:

alkos  Dołączył: 18.04.2006
Kosmo napisał/a:
UK gdzie Neopan 400/120 stał poniżej 2 funty?

7dayshop.com ?

Kosmo napisał/a:
czy ktoś pamięta adres internetowy sklepu w UK gdzie Neopan 400/120 stał poniżej 2 funty?

moze:
www.speedgraphic.co.uk
albo:
www.silverprint.co.uk/Pro....asp?PrGrp=2222
Nic u nich nie kupowalem, wiec ani nie polece ani nie odradze.
A tu strona ilforda z linkami do sklepow, ktore sprzedaja w UK przez internet ;-) - moze sie przyda:
www.ilfordphoto.com/where...fordsonline.asp

No task, ale teraz u nich wszystkich to 2.75 kosztuje Neopan 400, a ja pamiętam link z ceną 1.7 GBP czy jakoś tak. No chyba że to te i podskoczyły

Anzelm  Dołączył: 03.04.2008

alkos  Dołączył: 18.04.2006
Anzelm napisał/a:
to było tutaj

no tak, tylko ze po 1,57Ł to są 24ki... wiem, bo kumpel się naciął :-P

Anzelm  Dołączył: 03.04.2008
no i wysyłka poza UK bardzo słono wychodzi :-(

alkos napisał/a:
Anzelm napisał/a:
to było tutaj

no tak, tylko ze po 1,57Ł to są 24ki... wiem, bo kumpel się naciął :-P

mi wystarczy 12... byleby 120.. :-)
czyli co, nie ma opcji 120 w takiej cenie? szkoda..

jest pieciopak za £8.99 -> 1.78 / szt.
tylko te koszty przesylki... :-(

z_miodem napisał/a:
jest pieciopak za £8.99 -> 1.78 / szt.
tylko te koszty przesylki... :-(

gdzie? ja chętnie wezmę

fujilab w uk
Anzelm napisał/a:
to było tutaj
http://www.fujilab.co.uk/...c-30_33_57.html

22v  Dołączył: 30.07.2009
Jeżeli chodzi o odczynniki chemiczne polecam sklep:
http://www.aktyn.poznan.pl/index.php?strona=1
Miła obsługa i ceny przystępne.

No i jeszcze tak po starym fachu.. giełdę na forum vmc.
http://forum.vmc.org.pl/
Szkło, odczynniki etc. etc. Zazwyczaj zamawiałem u Eko 8 i nie narzekałem. Można się dogadać, różne gratisy a i cena przystępna. I w życiu nie widziałem tak zabezpieczonych paczek.

noncyh  Dołączył: 05.08.2009
jeżeli władacie wrogimi językami to ja polecam www.macodirect.de - ogromy wybór filmów wszelakich :lol:

mily  Dołączył: 19.04.2006
a ktos zamawial z macodirect? jedyne miejsce gdzie znalazlem fome 13x18. No i ceny zacne.
A moze przypadkiem ktos zna jakies czeskie sklepy? Bo szukam dojscia dobrego do fomapanow 24x18 - nigdzie cholera ich nie ma.

Skocz do: