dpodlejski  Dołączył: 23 Kwi 2006
"Angielska robota" / "The Bank Job" - jedna z pierwszych scen, jak robią kompromitujące zdjęcia księżniczce Annie bodajrze: link.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Crow napisał/a:
Kto bardziej wrażliwy niech zamknie oczy...


Mysle ze sfotografowali peknieta szybe ;-)
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
alkos napisał/a:
Crow napisał/a:
Kto bardziej wrażliwy niech zamknie oczy...


Mysle ze sfotografowali peknieta szybe ;-)

A wiesz, że nawet na to nie wpadłem :lol:
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
dpodlejski napisał/a:
"Angielska robota" / "The Bank Job" - jedna z pierwszych scen, jak robią kompromitujące zdjęcia księżniczce Annie bodajrze: link.


Widziałem ten film kilka dni temu : ) też odrazu wychwyciłem : )

ŚWIETNY FILM
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
W nowym filmie "Drzazgi" pani robi "artystyczne" fotki maszynką z logo Asashi Pentax, albo ja mam już zwidy.

p.s.
Polecam "Drzazgi" ale uwaga: dystrybutor to idiota i bez konsultacji z reżyserem zaprojektował slogany reklamowe i plakaty - jeśli zraża was plakat, to proponuję olać i na film iść. Najbardziej zawiodą się ci, którzy na Walęwtynki oczekują głupkowatego kina w stylu "Lejdis". "Drzazgi" to możę nie tak mocny film jak "Pręgi", ale też momentami daje do myślenia.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Grendel,

[ Dodano: 2009-02-19, 17:44 ]
Zastanawiam się czy te wszystkie spoomatiki w filmach to dlatego, że nikt nie kojaży Pentaksa więc jest to jakby neutralny napis na aparacie niewiadomej produkcji, czy rzeczywiście ktoś wie o to chodzi? :roll:
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
A więc jednak to nie zwidy ;)
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
wczoraj albo przed wczoraj, na ( chyba ) discovery oglądałem reportaż o niejakim Mordechaju Vanunu -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Mordechaj_Vanunu , to znaczy o gościu który ujawnił informacje o izraelskiej bombie atomowej. I w tym programie podstawiony aktor fotografował kompleks przemysłowy właśnie pentaxem analogowym . Niestety nie było powiedziane czy rzeczywiście to była nasza marka , ale w tym reportażu kilka razy było doskonale widać logo pentaxa . Warto dodać że tylko i wyłącznie dzięki zdjęciom wiarygodność relacji szpiegowskiej stała się stu procentowo wiarygodna i izrael dołączył do kilku państw jako kolejne mocarstwo atomowe .

( jeżeli było to sorki )
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
dziś widziałem zapowiedź niedzielnych seriali polsatu tj. CSI Miami Kości Wzór i Wallander ...ktoś namiętnie focił pentax'em....nie wiem tylko w którym z tych seriali bo polsat zrobił remix wszystkich....oglądajcie...w zapowiedziach widać gołym okiem/czytaj ślepy zobaczy :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
gajos007, w CSI Miami to oni innym sprzętem zazwyczaj focą
co do Kości i Wzoru to może być różnie, ja jednak stawiałbym na Wallandera ;-)
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
opiszon napisał/a:
gajos007, w CSI Miami to oni innym sprzętem zazwyczaj focą

wiem N i eksponują to strasznie :mrgreen:
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
Wczoraj ok północy. Discovery Travel - Królowie koktajli (czy jakoś tak).

Mignęło mi tylko na ułamek sekundy, ale fotograf pokazany w programie używał chyba któregoś ze średnioformatowych pentaksów(głowy nie dam sobie uciąć).
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
może to nie film fabularny, ale jednak

w w jednej z ról głównych
k10d + fiszaj + cosina :-P

http://tv.app.media.pl/in...emid=89&catid=5
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Dziś na Kino Polska w okolicach 10 rano leciał polski film KRÓLOWA PSZCZÓŁ z 1977 roku. W jednym ujęciu gościu który grał zagranicznika pstrykał Pentaxem. Nie wiem jakim ale cos hyba jak Spotmatic albo nawet starszy. Film był dobry wiec pewnie będę oglądał jeszcze raz i może uda się pstryknąć co to było.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
opiszon napisał/a:
może to nie film fabularny, ale jednak

w w jednej z ról głównych
k10d + fiszaj + cosina :-P

http://tv.app.media.pl/in...emid=89&catid=5

No i opiszon tam występuje. ;-)
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
i szpanuje kastomowym paskiem :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
różowy pasek w różowe kwiatki został niestety w domu - wtedy to by był dopiero szpan :-P
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
W "Horsemen - Posłańcy apokalipsy" panowie robią zdjęcia na miejscu zbrodni Pentaxem.
Nie wiem jaki model ale kit w wersji pierwszej.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Dzisiaj leci właśnie na TVP1 "Sabrina" z 1995r.
Tytułowa bohaterka użyła któregoś Pentaxa z serii K podczas pobytu w Paryżu. Nie zdążyłem zidentyfikować, który to model.
 

piters1986  Dołączył: 23 Sty 2008
"Horseman" (jeźdźcy apokalipsy 2009) 9min 7-9s k100d z kitem fotogratuje miejsce zbrodni :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach