mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
A może to nie były grzechotniki tylko kobry i zadziałaś system wykrywania twarzy? E, zapomniałem, że takowego Samsung nie ma..
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Po prostu Austin Stevens nie doczytał, ze Pentax/Samsung ma byle jaki AF.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Dada napisał/a:
(z długim kitem)
I błotko mu się przez obiektyw nie wlało? Co na to powiedzą nasi miłośnicy uszczelek? ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Pentagram, długi kit też jest w wersji WR :-P

choć pewnie do Sama miał po prostu stare wersje ;-)
 

weiss77  Dołączył: 18 Paź 2008
Nie wiem, czy było, ale chyba nie. To zdaje się Z1p
http://okladki-divx.neost...me_fatale_a.jpg
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Na to wygląda. I w dodatku z FA* 28-70mm f/2.8. W sumie się nie dziwię. Dźwięk migawki/lustra/przesuwu filmu w tym korpusie jest najprofesjonalniejszy :-P
 

weiss77  Dołączył: 18 Paź 2008
Przejrzałem trailery, znalazłem jeszcze MZ-5n (możliwe, ze jednak MZ-5 albo MZ-M)
tutaj http://www.youtube.com/watch?v=ezsK4uOk5j4
dokładnie 1.21 sek
Nie jest to raczej Product Placement, bo wcześniej widać na przykład Canona.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
weiss77 napisał/a:
Nie wiem, czy było, ale chyba nie. To zdaje się Z1p
http://okladki-divx.neost...me_fatale_a.jpg

o fronczewski

tzn sołtys

:evilsmile:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
piotrecius napisał/a:
I w dodatku z FA* 28-70mm f/2.8.
Wydawało mi się, że to FA*80-200/2,8, ale może masz rację, może to była krótka gwiazdka.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
FA* 80-200 byłby bardziej logicznym wyborem dla paparazzo

[ Dodano: 2010-05-01, 18:20 ]
może nie w filmie, ale w dzisiejszym Galileo na TV4 był program o kopalni odkrywkowej

chodził tam sobie chłopak z Pentaxem na szyi i robił zdjęcia koparkom

ktoś też jemu zrobił zdjęcie przed koparką

i albo nieobeznany operator nie poczekał na zakończenie pracy AFa, albo koleś miał Back Focus, bo pokazane na chwilę zbliżenie zdjęcia miało kompletnie nieostrą twarz :-P

[ Dodano: 2010-05-15, 17:01 ]
w aktualnie nadawanym programie "Wynalazki doktora NakaMats" na TVP2 tytułowy dr NakaMats odwiedził znany wszem i wobec sklepie foto w centrum Yodobashi aby powąchać aparaty fotograficzne

nie wąchał Pentaxa, ale w tle było widać wiszącą reklamę Pentaxa k10d Grand Prix ;-)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
austin stevens lubię oglądać tego wariata, ale teraz zmienił puszkę na canona chyba

gx10 dawał i tak radę w pierwszych odcinkach, pamiętam jak mi kopara opadła jak go ujrzałem na animal planet z tą puszką w ręce
 

Jamjumetley  Dołączył: 10 Sie 2009
jacekh napisał/a:
A ja, że własnie chory jestem i leże w łóżeczku to sobie oglądam różne filmy i filmiki. I tu nagle bum! Jest! Hard Day's Night Richarda Lestera z 1964 roku (jrak ktoś nie wie to o Beatelsach) Ringo Starr robi fotki czym? PENTAXEM!

A ja oglądałem dzisiaj na DVD inny film Lestera, mianowicie:
kruk napisał/a:
Superman III :)

Obraz marny. Po świetnych dwóch pierwszych częściach zrobiono z poważnego filmu, kiczowatą komedię. W "jedynce" i "dwójce" Jimmy Olsen fotografował Nikonem. W "trójce" przerzucił się na lustrzankę Pentax'a:


Naszym, twórcy dziękują też w napisach końcowych:
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Michał K napisał/a:
oglądam film "Między słowami" przed 15'stą minutą widać pasek PENTAX


właśnie to samo dzisiaj zobaczyłem ;-)
 

Jacek S  Dołączył: 28 Kwi 2008
Pentagram napisał/a:
piotrecius napisał/a:
- I w dodatku z FA* 28-70mm f/2.8.

- Wydawało mi się, że to FA*80-200/2,8, ale może masz rację, może to była krótka gwiazdka.



Wzięli ten co był łatwiej dostępny ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
W czołówce "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie" Petra Zelenki zostały wykorzystane zdjęcia z kroniki filmowej (sceny powitania Fidela Castro na lotnisku), a wśród fotografów możemy dostrzec jednego ze Spotmaticem:

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ostatnio wpadłem na TV PULS na serial "Austin Stevens-na szlaku drapieżników". Prowadzący używa korpusu Samsunga z obiektywami Pentaxa. A zawsze podkreśla, że dostał zlecenie na wykonanie zdjęć. A więc i Samsungiem się da! :lol: Pzdr.
 

barto125  Dołączył: 11 Lut 2010
Już chyba było o tym w temacie ;]
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Dziś oglądałam jakiś durny horror p.t. Shutter - widmo i pan fotograf robił tam zdjęcia Pentaksem. Najpierw nie mógł złapać ostrości, a potem wypaliło mu oko.
:-P
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Iza napisał/a:
Najpierw nie mógł złapać ostrości, a potem wypaliło mu oko.

Bo jechał na LV :mrgreen:
Od początku nie oglądałem ale syn przybiegł do mnie zameldować o obecności Pentaxa w filmie.Potem tę scenę z okiem widziałem na własne oczy ;-)
 
b-bar01  Dołączył: 09 Lip 2010
Iza napisał/a:
pan fotograf robił tam zdjęcia Pentaksem. Najpierw nie mógł złapać ostrości, a potem wypaliło mu oko.

w instrukcji jak byk jest napisane na str.1
Cytat
"nie należy patrzec bezposrednio na słońce przy uzyciu aparatu z zamontowanym teleobiektywem, ponieważ może to doprowadzic do uszkodzenia oczu, a nawet do utraty wzroku"

;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach