ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
No wlasnie to moglby byc moj drugi typ. Jakbym mial film w hd to bym byl pewny, ale dvdrip niestety nie pozwala na 100% ocene :-P
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
W filmie "Show" Ślesickiego, gościu robi pod prysznicem zdjęcia Pentaksem z serii 67.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
wydaje mi się że Pentax Optio A40 wystąpił w filmie "27 sukienek" - widać było go dość długo, kilka razy
 

kruk  Dołączył: 11 Sie 2007

Superman III :)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
kruk, chciałem o tym napisać. :-B Uprzedziłeś mnie. :mrgreen:
 

kruk  Dołączył: 11 Sie 2007
A tak właśnie w niedziele leciał na cośtam7 (film znaczy się) i tak z nienacka wyskoczył mi pentaksik :P
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Mnie też. :mrgreen:
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
właśnie oglądam film "Między słowami" przed 15'stą minutą widać pasek PENTAX,a później gość pakuje do torby średni format,w tle widać jeszcze dwa,chyba 645 bo taka drewniana rączka z boku ;-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Drewniana rączka to raczej 67, ale mogę się mylić.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Właśnie w TVP1 skończył się film Czarny Koń (taka niedroga amerykńska produkcja z lukrowanym happyendem). Podczas zawodów w ujeżdżaniu na trybunach między ramionami ludzi z pierwszego rzędu widać kogoś z jakimś srebrnym pleśniaczkiem - prawdopodobnie ME :-) .
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Liczą się tylko Frankliny (All About the Benjamins) z Ice Cubem jest wyraźnie pokazany i używany Pentax 67 (lub 6x7).

Jeśli była już wzmianka o tym filmie, to przepraszam.
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
nie wiem czy było, ale właśnie znalazłem przypadkiem na youtube ...
http://pl.youtube.com/wat...feature=related
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Grendel, lol :P
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
Cytat
właśnie oglądam film "Między słowami" przed 15'stą minutą widać pasek PENTAX,a później gość pakuje do torby średni format,w tle widać jeszcze dwa,chyba 645 bo taka drewniana rączka z boku ;-) .



dokładnie pisałem o tym wcześniej...tylko niech ktoś spróbuje znaleźć fragment ;) chyba cały youtube przeczesałem
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Grendel napisał/a:
nie wiem czy było, ale właśnie znalazłem przypadkiem na youtube ...
http://pl.youtube.com/wat...feature=related

:shock:

Za co? Może narzekał na AF? :lol:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
właśnie oglądam film "Między słowami" przed 15'stą minutą widać pasek PENTAX,a później gość pakuje do torby średni format,w tle widać jeszcze dwa,chyba 645 bo taka drewniana rączka z boku
Jak drewniana rączka, to 67 a nie 645. Jak ktoś znajdzie to z chęcią obejrzę ten fragment. :-D
 
Kiwny  Dołączył: 18 Sty 2008
Wiem że to nie film tylko gazeta, ale w tegotygodniowym "Wproście" jest wywiad z cyklu pytania niepolityczne z ministrem Zdrojewskim, który pozuje z Pentaxem 6x7. Widać, że Pentax przestaje być niszowy skoro u nas rząd go reklamuje ;-)
 

Yeti  Dołączył: 04 Lip 2007
Kiwny napisał/a:
który pozuje z Pentaxem 6x7


To że pozuje z Pentaxem 6x7 to jeszcze OK, gorzej że na codzień pozuje na ministra kultury :-(


PS To Hyde Park, więc Królowej Brytyjskiej nie obraziłem :-)
 
ahammer  Dołączył: 15 Lis 2007
W filmie Shutter Pentax w dwóch scenach:)

Film słaby....ale przynajmniej coś w nim jest o fotografii...jeden z głównych bohaterów jest fotografem....

Na początku para bierze ślub....i zdjęcia są robiony pentaxem....

Później gdy "akcja" filmu toczy się w Japonii....koleś robi zdjęcia modelce (wiadomo że nie chodziło mu o zdjęcia)..jedną z głównych ról gra K100D.... :evilsmile:

Koleś wykłada z pudełka kasetke i robi zdjęcie pannie w bieliźnie i kapeluszu kowbojskim....i duch go zabija rozwalając przy okazji kasetke :-/

W filmie można też zobaczy m. in. Leika...
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
ahammer napisał/a:
Koleś wykłada z pudełka kasetke i robi zdjęcie pannie w bieliźnie i kapeluszu kowbojskim....i duch go zabija rozwalając przy okazji kasetke :-/
aaaaaa to ten film !

....bo ktos jakis czas temu wrzucal filmik z youtube wlasnie z tym fragmentem jak duch wpada przez obiektyw.... (sie usmialem :mrgreen: )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach