ahammer  Dołączył: 15 Lis 2007
perl napisał/a:

....bo ktos jakis czas temu wrzucal filmik z youtube wlasnie z tym fragmentem jak duch wpada przez obiektyw.... (sie usmialem :mrgreen: )


Tak ten aparat był widać na specjalne okazje... :evilsmile:

Wątek w filmie był taki że można uchwycić ducha za pomocą aparatu....nie ważne czy analog czy też cyfrowy... :mrgreen:

Morał z tego taki że jeśli uważasz że gdzieś straszy idź i sfotografuj miejsce dokładnie...a może zidentyfikujesz zjawy :-B
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
ahammer napisał/a:
Wątek w filmie był taki że można uchwycić ducha za pomocą aparatu....nie ważne czy analog czy też cyfrowy...

Śmiejcie się ale to może być prawda. Znajoma mojej mamy po latach mieszkania w centrum przeprowadziła się z mężem do jej rodzinnego domu, który na wieczność opuścili już rodzice. Zazwyczaj ona zasypia pierwsza a mąż jeszcze siedzi chwilę przy komputerze - biurko stoi w sypialni. Mają małego pieska, który śpi z nimi w łóżku i pewnego dnia kiedy znajoma mamy już zasnęła pies leżący na kołdrze zaczął się niespokojnie zachowywać. Powarkiwał patrząc ciągle w narożnik łóżka. Mąż znajomej zza biurka nie zdołał uciszyć psa ale wziął i dla picu zrobił kilka zdjęć. Pies się uspokoił, znajoma się obudziła, a jej mąż na ekraniku dostrzegł w rogu łóżka coś w rodzaju słupa mgiełki. Dla pewności zrobił z tego samego miejsca w identycznych warunkach jeszcze jedno zdjęcie i tym razem było czyste. Przejrzeli zdjęcia na monitorze i na kolejnych zdjęciach ten słup przesuwał się w stronę ściany i w końcu zniknął za nią :roll: .
 
ahammer  Dołączył: 15 Lis 2007
piotrecius napisał/a:
Pies się uspokoił, znajoma się obudziła, a jej mąż na ekraniku dostrzegł w rogu łóżka coś w rodzaju słupa mgiełki. Dla pewności zrobił z tego samego miejsca w identycznych warunkach jeszcze jedno zdjęcie i tym razem było czyste. Przejrzeli zdjęcia na monitorze i na kolejnych zdjęciach ten słup przesuwał się w stronę ściany i w końcu zniknął za nią :roll: .


Pytanie dlaczego pies się uspokoił dlatego że "duch" uciekł....czy porostu lubił błysk lampy 8-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
perl napisał/a:
....bo ktos jakis czas temu wrzucal filmik z youtube wlasnie z tym fragmentem jak duch wpada przez obiektyw.... (sie usmialem )
Bo ten koleś na trailerze używał kita, jak by miał jakiegoś limiteda z powłokami ghostless to by mu się nic nie stało ;-)
 

qndzio  Dołączył: 30 Wrz 2008
Eldred napisał/a:
z powłokami ghostless

przepis na takie powłoki? zabejcować dupkę kita wodą święconą :-P
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
a to wystarczylby FAJ 18-35 zamiast DA 18-55 ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
perl, tak się przestraszyłem, że aż kupiłem Faja 18-35, i to nie byle jakiego bo Spinneroskiego :mrgreen:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Eldred napisał/a:
Spinneroskiego

Spinnerowskiego albo Spinnerowego chyba.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
lipalipski, wiem, specjalnie tak napisałem :-P
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
W "Drzazgach" też występuje: http://www.stopklatka.pl/...1&number=2&g4i=
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Właśnie oglądam "Show" filmik z Czarkiem Pazurą - a tam też Pentax jak malowany i to z jakim gripem :shock:
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
http://fotopolis.pl/index.php?n=8249&p=5

może nie w filmie ale na zdjęciach testu kompakta innej firmy na fotopolis [ostatnie zdjęcie] - wygląda na to, że jest nas coraz więcej :mrgreen:
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
:-) Ja widziałem film polski "Wieża" Film fabularny taki dość ciekawy do oglądnięcia.
Pan właśnie zajmuje się fotografią studyjną i używa Pentax obiektywu którego nie odgadnę jaki to model. Może to będzie lepsze żeby ten film oglądnąć :-P i się dowiecie kto się zna dobrze na słoikach. :evilsmile:

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1614287_5
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
duzy :-) wyglada na 645 jak dla mnie.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Mi to wygląda na P67 z pryzmatem i nie wiem jaki obiektyw.
 

bombadilla  Dołączył: 16 Gru 2007
Akademia Policyjna IV - Pentax ME, albo ME super, z zakrytą taśmą czarną nazwą.
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
bombadilla napisał/a:
Akademia Policyjna IV


też dzisiaj oglądałem :-B
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Six Feet Under s2e12



Terminator 2
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Crow napisał/a:
Six Feet Under s2e12
oglądałem to kiedyś jak leciało późnym wieczorem w TV...a te z Terminator 2 już wcześniej ktoś wrzucił :-P :roll:
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
ahammer napisał/a:
W filmie Shutter Pentax w dwóch scenach:)



Właśnie tyle radości z focenia daje PENTAX ;-)




Kto bardziej wrażliwy niech zamknie oczy...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach