JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
Przyjdzie ten K100 ?
Witam wszystkich...
Prosze mi powiedziec czy w tam gdzie zyjecie mozna juz kupic Pentaxa K100D? Czekam juz 10 dni-nikt nic nie wie, a tym czasem Saturn w Norymberdze obnizyl prawie o 100 Euro cene Nikona D50 z 18-55! [A urlop tuz tuz]

Link do Saturna:
http://www.saturn.de/fron...ffer&location=6
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Nie wierz Pixmanii, kpowałem tam raz, tylko PMR-ki a nie sprzęt foto, w końcu okazało się, ze nie maja tego co sprzedają i już po miesiacu zwrócili pieniążki.
Kicha.
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
tomecki napisał/a:
JSW, a to widziałeś?
http://www.pixmania.com/p...w-18-55-mm.html

http://digitalo.pl/produc...products_id=970


Widzialem tak.
Nawet tutaj:http://www.foto-haag.de/preisinfo/frsetpreishag.htm
Jednak wole isc tradycyjnie do sklepu...Internetowi sprzedawcy maja chyba tylko zdjecia tego aparatu :-(
Dzieki.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Na stronie Apollo, czyli naszego ukochanego dystrybutora, jest już info wraz ze specyfikacją. Więc może w końcu pokaże się w sklepach :mrgreen: .

Strona Apollo
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Na stronie Apollo, czyli naszego ukochanego dystrybutora, jest już info wraz ze specyfikacją

Podoba mi się zwłaszcza ten fragment:
"Oba aparaty posiadają najszerszy w swojej klasie zakres ekwiwalentu czułości ISO 200-3200. Pozwala to na wydłużenie czasu migawki w trudnych warunkach oświetleniowych i uzyskanie w ten sposób nieporuszonych zdjęć"
:evil:
wiem, wiem: czepiam się :mrgreen:

 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Slava napisał/a:
argawen napisał/a:
Na stronie Apollo, czyli naszego ukochanego dystrybutora, jest już info wraz ze specyfikacją

Podoba mi się zwłaszcza ten fragment:
"Oba aparaty posiadają najszerszy w swojej klasie zakres ekwiwalentu czułości ISO 200-3200. Pozwala to na wydłużenie czasu migawki w trudnych warunkach oświetleniowych i uzyskanie w ten sposób nieporuszonych zdjęć"
:evil:
wiem, wiem: czepiam się :mrgreen:

Dobre i to byle sie sprzedawaly, bez marketingowego bla bla jest ciezko..

[ Dodano: 2006-08-03, 21:12 ]
Slava napisał/a:
argawen napisał/a:
Na stronie Apollo, czyli naszego ukochanego dystrybutora, jest już info wraz ze specyfikacją

Podoba mi się zwłaszcza ten fragment:
"Oba aparaty posiadają najszerszy w swojej klasie zakres ekwiwalentu czułości ISO 200-3200. Pozwala to na wydłużenie czasu migawki w trudnych warunkach oświetleniowych i uzyskanie w ten sposób nieporuszonych zdjęć"
:evil:
wiem, wiem: czepiam się :mrgreen:

Dobre i to byle sie sprzedawaly, bez marketingowego bla bla jest ciezko..
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Do nowej alphy można pobrać z netu manuala po naszemu a kastode oferuje coś takiego?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Do nowej alphy można pobrać z netu manuala po naszemu a kastode oferuje coś takiego


Nie widziałem na razie nigdzie. Może jak się pokaże na polskim rynku, to kto wie :)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Do nowej alphy można pobrać z netu manuala po naszemu a kastode oferuje coś takiego?

Po angielsku jest do sciagniecia bez problemu do K100D :-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Alek napisał/a:
Dobre i to byle się sprzedawaly, bez marketingowego bla bla jest ciezko..

Apropo marketingowego bla, bla. Kojarzycie, ze Sony chwalilo sie, ze "poprawilo" AS i teraz jako Super Steady Shot dziala sprawnie do 3.5 dzialki? Otoz nic bardziej mylnego:
http://www.dpreview.com/r...a100/page14.asp
Czyli dwie dzialki tak jak bylo ;-) Ciekaw jestem jak K100D wypadlby w poronwnaniu, ale podejrzewam, ze podobnie, chociaz SR przeciwdziala tez obrotom...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Po angielsku jest do sciagniecia bez problemu do K100D

wiem tego nie przeoczyłem 8-) i od biedy daję radę, ale jak byb było po naszemu to by było piknie ;-) jak soniacz może to pewnie i pentak da radę ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Ciekaw jestem jak K100D wypadlby w poronwnaniu

Wiesz, myślę, że tego nie da się uniknąć. Jak tylko K100D trafi do testów na np. Dpreview, to zobaczymy porównanie. Kto wie, może też z jakimiś Canonem/Nikonem ze stabilizacją w szkle?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
jak by było po naszemu to by było piknie


Pewnie będzie, tak jak z innymi lustrzankami cyfrowymi, na PhotoWorld. Ale musi się pokazać na naszym rynku ta K100D :-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dupa nie porownanie... pewnie znow na jakis dupnych jpg ach zrobione....
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
dupa nie porownanie... pewnie znow na jakis dupnych jpg ach zrobione....

Mysle, ze wystarcza w zupelnosci zeby zobaczyc czy zdjecie bylo wstrzasniete czy nie mieszane? ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Obrazki z DS-a na dpreview w wiekszości sa pokazane z ACR, parę z PhotoLaba, a w tekście opisu aparatu są jpgi żeby pokazać ich marność ;-)
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Ciekaw jestem jak K100D wypadlby w poronwnaniu, ale podejrzewam, ze podobnie, chociaz SR przeciwdziala tez obrotom

Też jestem ciekaw i myślę, że doczekamy takiego testu. Co więcej, jeśliby Pentax wypadł lepiej, to byłaby to niezła reklama.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach