Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
[ *istD] dead pixele - soft ?
sluchajcie potrzebuje programu ktory zliczy dead pixele / hot pixele i wydrukuje to (podsumowanie)
rozumiem ze taki test robi sie na czasach np. 1/125 i zamkinetym dekielku ?
moj pieprzony istD ma oprocz tych wszystkich przypadlosci takze dead pixele - chce wynik takiego programu dolozyc do pisma w apollo.
Podobno pismo moje trafilo do pentaxa i tam maja sie do niego ustosunkowac.... :roll:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
moze to?
http://www.starzen.com/imaging/deadpixeltest.htm

wyguglane przed chwila, zaraz sobie sprawdze :-)
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Witam,

do mojej reklamacji dolaczylem wyniki z tego.

Test robi sie oczywiscie z dekilekiem (dla porzadku zaslaniamy tez wizjer), wazne tez wylaczenie redukcji szumow w korpusie :) Wiecej w instrukcji - jest w katalogu w linku. Najlepiej tez powtorzyc dla roznych czasow i ustawien ISO, u mnie pierwszy deadpixel pojawial sie juz przy 1/4000s na ISO 100 :(

Pozdrawiam,
Jerz

P.S. Eeeee, chyba juz poprzednik podal linka do tego samego :)
 
bildam  Dołączył: 19 Kwi 2006
jerz napisał/a:
Najlepiej tez powtorzyc dla roznych czasow i ustawien ISO, u mnie pierwszy deadpixel pojawial się juz przy 1/4000s na ISO 100 :(
skąd w Dl-u wziąłeś iso 100 :?: ;-)
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
bildam napisał/a:
jerz napisał/a:
Najlepiej tez powtorzyc dla roznych czasow i ustawien ISO, u mnie pierwszy deadpixel pojawial się juz przy 1/4000s na ISO 100 :(
skąd w Dl-u wziąłeś iso 100 :?: ;-)


No widzisz, taki dzien mialem wczoraj :) Nie dosc, ze nie doczytalem poprzednika, to jeszcze sobie "poprawilem" aparat - chodzilo oczywiscie o 200.

Pozdrawiam,
J.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach