Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Spotkanie w Poznaniu?
Hejkum!

Tym razem wyczytane ze "starego" forum (http://www.pentax.osw.pl):

Cytat
Drogi Sylwiuszu, chyba chcesz "nas" wziac pod wlos;-) Od razu "zero integracji"! Chcialbym Ci przypomniec, ze planowany jest najprawdopodobniej na lipiec w Poznaniu jednodniowy zjazd forumowiczow i listowiczow -zobaczymy kogo wowczas bedzie wiecej...
Oczywiscie rozumiem, ze wylaczajac wyjatkowe okolicznosci Ty Sylwiuszu bedziesz tam n 100%. Swoj przyjazd z tego co mi wiadomo zadeklarowali juz bardzo aktywni reprezentanci spolecznosci Pentaxa w Polsce jak Michu czy Spinner. Ja tego ostatniego klasyfikuje jako forumowicza, podobnie jak Ciebie, wiec nie mozna zarzucic Wam koledzy braku "woli dzialania";-) Sam rowniez zamierzam zjawic sie w Pozaniu - bylem tam niestety tylko dwa razy przejazdem, natomiast do Leby nie uda mi sie niestety uporac z obowiazkami na uczelni.
Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do Poznania, blizsze info napewno pojawi sie na forum! / Psyt


No właśnie - czy wspominani w cytacie osobnicy coś więcej mogą powiedzieć na temat tego zjazdu?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ano.
Zjazd odbędzie się prawdopodobnie w sierpniu. W tej chwili trudno o szczegółową datę, ale usilnie nad tym pracujemy. Zasadnicza uwaga: to nie miał być plener czy oficjalny zjazd. Po prostu przybyć miały tam osoby szukające pretekstu do wychylenia kufla. W pewnym momencie bowiem na starym forum gadało nam się na tyle dobrze i byliśmy dla siebie tak irytujący, że postanowiliśmy dokonczyć ową dysputę w knajpie, a Poznań po prostu leżał przez przypadek mniej więcej w środku odległości między nami. Powtarzam raz jeszcze: to nie miała być żadna oficjalna imreza. Ot - masz ochotę na "nocne polaków rozmowy" - wpadasz. Zero organizacji - czysta anarchia. Spotykamy się w południe na pizzy, idziemy do kanjpy, nad ranem wychodzimy/wynoszą nas na dworzec.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
To moze zacznijmy od rana aby sie w jakies wieczorne pociagi jeszcze do chaty zaladowac :?: :lol:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz, ja raczej wolałbym dlektować się rozmową wieczorno-nocną (i najwyżej z pociągów nocno-porannych skorzystać), gdyż łojenie od rana już mi nie służy :-/
Ale oczywiście wszystko jest do przedyskutowania.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Byle nie termin pod koniec sierpnia bo sie bede "wywczasowywal" pewnie... :-D Moze byc i nocka... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO - myślałem raczej o początku sierpnia.
Psyt będzie już po egzaminach, klimat ociepli się do tego stopnia, by móc ewentualnie nockę ze spokojem spędzić pod mostem nawiązując tym samym fascynujące znajomości.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Kurcze a ja będę wczasował się na początku sierpnia.
Ale może się coś przesunie....

A może pomyśleć o jakimś pseudo noclegu?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fotonyf - jak pisałem - pod mostem ;-)
To nie ma być zorganizowany zlot. To po prostu spotkanie w knajpie kumpli (np. z podstawówki). Nie będzie obowiązywał sprzęt, dokonania, "Ą" "Ę" i inne duperele.
Po prostu chcieliśmy wówczas sprawdzić na forum, jak tak na prawdę wyglądamy (pojawiły się bowiem plotki, że Psyt jest tak naprawdę prototypem polskiego programu sztucznej inteligencji i fizycznie nie istnieje).
Teraz to asumt do tego, by w ramach konsolidacji starego forum z listą zbratać się w ramach pakietu stabilizacyjnego, bowiem termin Łeby pojawił się w związku z tym faktem ciut za wcześnie i nie wszystkim zwoje w bańce wyprostowały się na tyle, by zajarzyć: jechać-niejechać.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jechac... :!:

A co do ogladania siebie w naturze - wspolczuje Wam koledzy, ze bedziecie musieli patrzec na mojego "ryja" :mrgreen: :lol:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner - a myślisz, że dlaczego ja się tak ukrywam ;-)
To może konkursik na sobowtóra Quasimodo?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Hehe :lol: No dobra - a termin to jak widze wyjdzie nam polowa sierpnia :?:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO - może byćpołowa sierpnia.
Wstępnie termin jest ustalony, teraz czas, aż jakiś poznański autochton raczy poinformować nas o jakiejś miłej knajpce z Żywcem w środku...
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Myśle, że Maciek albo Tomek coś wygenerują, a nocleg zamiast pod mostem, to może na stole w pubie :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Na stole, pod stołem - bez znaczenia, ale pomysł mi się podoba ;-)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Knajpie z czym? Żywcem? Iiiii.... ale mogę spróbować.
Chcecie na Starym Rynku (pewnie piwo będzie najdroższe - chyba minimum 6-7zł)? Tutaj możemy za to pójść do Brovarii gdzie mają minibrowar i piwo (zazwyczaj ze 3 rodzaje z właśnej produkcji + może jakies inne) akurat jest w cenie standardowej (6 i 7 zł) - www.brovaria.pl.

Możemy się też spotkać w zaprzyjaźnionej knajpce bliżej dworca gdzie leją własnie Żywca (6zł) oraz czarną i jasną Fortunę (po 5 zł).

Albo moge szukać jakiegoś lokalu z tańszym piwem. PGF spotyka się np. w pizzeri U Zapaśnika ale tam mają tylko Fortunę, moge sprawdzic inne "mordownie" ;-)

W każdym razie dla każdego znajdzie sie coś miłego. W zależności co będziecie preferować to coś postaram się zaproponować i ewentualnie zająć się rezerwacją jesli będę na miejscu bo na razie nie wiem czy mi z czymś nie będzie kolidować zwłaszcza, że konkretnej daty chyba jeszcze nie ma?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Maciek - pięknie.
Bliżej sierpnia będziesz molestowany o wypatrzenie mordowni. Chociaż - jeśli będzie piękna pogoda to może zalegniemy gdzieś pod parasolkami?
Tymczasem możemy postawić na spontaniczność ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Maciek napisał/a:
W zależności co będziecie preferować to coś postaram się zaproponować i ewentualnie zająć się rezerwacją


No - na Starym Rynku mozna nawet cos sfocic - a gdzie mysmy sie na pierwszym plenerze (z Ewa) krecili - dosc "klimatycznie" tam bylo...

Pzdr
Spinner
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Och! W dechę! Taką formułe to ja kupuje w ciemno!!! W Poznaniu nigdy żem nie był, ale z tym można jakoś żyć. No ale ten nocleg pod mostem to nie przepuszcze. Będe czujny!!! Czekam na terminy.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz Lipa - możesz tam spędzić w takich warunkach cały sierpień ...
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja jeszcze nei wiem jak u mnie z urlopem w tym roku ;-) Ale jak juz bede wiedzial to sie zdeklaruje.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach