psyt  Dołączył: 19 Kwi 2006
Czyli podsumowujac, najprawdopodobniej bedzie to pierwszy albo drugi weekend sierpnia (jak sie spodziewam start w sobote). Nie zabieramy zbyt wiele sprzetu, jedynie zaawansowany kompakt Pentaxa do street-u, na ktorego premiere czekaja uzytkownicy w calej Polsce :lol: , choc jak ktos woli miec przy sobie cos ciezszego to jest to oczywiscie dopuszczalne.
Jesli chodzi o atrakcje to prawie wszystko zostalo juz powiedziane, dla wielu mozliwosc zobaczenia samego Spinnera na zywo bedzie z pewnoscia niezapomnianym przezyciem, jednak czarnym koniem spotkania, jak sie sam odgraza, moze okazac sie "Licencjonowany Pogromca Vampirow"!
Ja natomiast nie zrobie niespodzianki swoim wygladem, gdyz jestem typowym aryjczykiem o poczatkowo leptosomicznej budowie, ale od kilku lat uczeszczam na silownie, wiec zdjec osob mi podobnych macie na peczki w roznych kolorowych czasopismach ;-)

:idea: Jezeli jednak pogloski o ktorych pisal Michu sie potwierdza i jestem jedynie (jako prototyp sztucznej inteligencji) zaprogramowany abym tak o sobie myslal to z pewnoscia w moim imieniu w Poznaniu pojawia sie tworcy programu, co pewnie byloby wieksza atrakcja dla tam zgromadzonych.

Blizsze szczegoly spotkania napewno pojawia sie na forum.
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Hej!

Jezeli bedzie to sierpien, bede juz po wakacjach, a ze do Poznania nie mam daleko moze sie skusze. Pewnie sie okaze, ze przedstawicieli dawnej (i jeszcze obecnej) listy bedzie wiecej niz forumowiczow :mrgreen: .
A Wojtka (Spinnera) juz znam z widzienia, wiec nic mnie nie zdziwi :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
psyt napisał/a:
Jesli chodzi o atrakcje to prawie wszystko zostalo juz powiedziane, dla wielu mozliwosc zobaczenia samego Spinnera na zywo bedzie z pewnoscia niezapomnianym przezyciem


Niewatpliwie :mrgreen:

bogusz napisał/a:
(Spinnera) juz znam z widzienia, wiec nic mnie nie zdziwi


Wlasnie - razem tworzymy ... hmmm.. dosc zabawny duet :mrgreen: :mrgreen:

psyt napisał/a:
Nie zabieramy zbyt wiele sprzetu, jedynie zaawansowany kompakt Pentaxa do street-u,


Veto :!: ;-) Trzeba wziasc rzeczy unikatowe (kazdy cos ma) - takie o ktorych sie tylko czyta - trzeba w koncu zaspokoic ciekawosc i miec co macac przy piwku :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
trzeba w koncu zaspokoic ciekawosc i miec co macac przy piwku


Jeżeli owe intelektualne spotkanie przebiegać będzie wg. wcześniejszych ustaleń, to już po godzinie i tak nikt nie odróżni obiektywu od Twojej nogi.
Chyba, że o to Ci chodzi ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Eeee... to musialby ktos jasna szescsetke przyniesc:-P

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
To już bardziej zależy do ilości utrwalacza. Myślę, że tak barwna postać jak Ty ma tutaj nie jednego wielbiciela ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Ta barwnosc to mi sie kojarzy jedynie z barwa mojego nosa:-PPP

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Rozumiem.
Fioletowy to w końcu kolor dostojeństwa...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dokladnie :-P

Pzdr
Spinner
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
I jak dziewczęta i chłopcy? Wola spotkania nadal kwitnie? Pozwalam sobie wrzucić posta dla odświeżenia tematu i nieśmiało zapytuję czy już wiecie kiedy chcecie mi się razem z niebem zwalić na głowę? Może ktoś dyktatorsko wybierze termin to łatwiej będzie ludziom planować przyjazd. Ja się nie podejmuję bo i tak nie mam 100% pewności, że w wybranym przeze mnie terminie będę mógł a tak przynajmniej ktoś inny będzie winny. Tak czy siak mogę wybrać jakiś lokal według życzeń i dokonać ewentualnej rezerwacji. W zeszły weekend byłem na przykład w takim gdzie serwują JSS piwny czyli wytwory browaru noteckiego (na pewno jasne i eire ciemne) a do sprawdzenia mam jeszcze drugi taki przybytek z podobno lepszymi cenami. Ale co tam będziecie chcieli, tej.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Cos slyszalem, ze Michu nie bedzie mogl przyjechac... :?: :-|

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Niestety, Michu jest lekko uszkodzony. Lecz czyni wszelkie czynności ku temu, by od nowego roku zainstalować sobie nowy napęd odrzutowy poniżej pleców i reguralnie zaliczać wszelkiej maści aranżacje.
Osobiście zaś sądzę, że to właśnie świetny powód, by się spotkać - być może ostatnie spotkanie bez tego osła.
 
Ona Dołączył: 17 Sie 2006
I ajk tam?Odbyło się w końcu to spotkanie???Jak tak, to dlaczego nie am żadnych relacji"na żywo"? ;-)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Spotkanie się jeszcze nie odbyło. Jak widać definicja lipca, pierwszej połowy sierpnia, drugiej połowy sierpnia itd. jest bardzo elastyczna. Ale jak to mówią starzy górale - co się odwlecze to nie uciecze. Na szczęście to spotkanie nie jest warunkiem koniecznym do picia piwa w Poznaniu bo inaczej umarłbym już z odpiwnienia. W każdym razie nadal podtrzymuję moją dobrą wolę zlokalizowania mordowni i ewentualnego zaklepania miejsc a jak się uda terminowo (mam jeszcze parę wyjazdów w tym roku i kilka imprez na miejscu) to na pewno się pojawię. Tylko, że sam ze sobą to mogę się napić bez ogłaszania tego na forum więc czekam aż ktoś jeszcze się konkretniej zdeklaruje i poda wybrany termin.

EDIT:
No i doprowadziliście do tego, że nawet się napiję za pomyślność tej inicjatywy!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spotkanie nie odbyło się, bowiem nieopatrznie postanowiliśmy przybyć na nie balonami. No i tak jakoś nas rozwiało po kraju...
Cóż, nie zawsze możliwa jest realizacja planów. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę w stanie przygalopować na kilka spędów.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Balony latają w tych dniach nad Włoclawkiem to możecie sobie coś wybrać :mrgreen:
 
Ona Dołączył: 17 Sie 2006
Macku jak byś napisał, że w Poznaniu dają piwo za darmo to wtedy miałbyś oblężenie :mrgreen: ...rzeczywiście masz racje, jakbyś miał czekać na "towarzystwo" to jeszcze znajomi pomyśleli że z Tobą coś nie tak ;-)

Michu, co do balonów, to przed "wylotem"( nie wiem czy się tak mówi o balonach :roll: ) trzeba było uwiązać się na sznurku
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
A kto by sie na tym spotkaniu pojawil gdyby bylo w drugiej polowie wrzesnia :?: Moze Macku zrobmy zgloszenia w tym watku i zobaczymy... bo sami to sie mozemy na dworcu napic piwa i wroce do chaty :-P

Pzdr
Spinner
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na dworcu przez różne zakazy to byłby hardcore z policją ale na pewno dałoby się w nieskomplikowany sposób coś zrobić w okolicy. Ale dobra - jesli podanie daty ma ludzi zmobilizować to prosze bardzo. Niestety mi w drugiej połowie września pasuje tylko ostatni weekend 30.09-1.10 bo wcześniej mam Biskupin a drugi weekend Tatry.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
To może od razu dodasz tę datę do terminarza Kiwaczka, by w ten sposób rozpocząć nową - a jakże już wiekową tradycję.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach