szopen  Dołączył: 20 Maj 2007
k10d -- sklep w USA poza NY
Jeśli ktoś zna godny zaufania sklep poza NY niech się podzieli linkiem :) Chodzi o to, aby nie płacić podatku lokalnego a zarazem mieć możliwość mail-in-rabate. Ja znalazłem co następuje:
- Beach Camera -> http://www.beachcamera.com
- Abe's of Maine -> http://www.abesofmaine.com
- BuyDig -> http://www.buydig.com

przy czym tylko w Abe's of Maine mają gripa...
Dzięki z góry za pomoc.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Ja lepszych nie znam... ;-)
 

NikitttA  Dołączyła: 07 Lut 2007
Tydzien temu zamowilam kadyche z Beachcamera [sa bodajze z NJ], przy wysylce za free 7-9 dni przysylaja na adres hamerycki [Chicago] w ciagu 2ch dni. Moj bodziak jest juz w drodze do Polgarii. Zamawialam z wszystkich wyzej wymienionych sklepow + dorzuce jeszcze TriState Camera, ktorzy bardziej staraja sie o klienta niz giganci tacy jak Buydig, Newegg itd
Kupuj i korzystaj poki Pentax daje rabat :-) )
 

szopen  Dołączył: 20 Maj 2007
TriState z tego co wiem dolicza podatek jeśli karata jest z NY. Zgadza się?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
NikitttA napisał/a:
przy wysylce za free 7-9 dni przysylaja na adres hamerycki [Chicago] w ciagu 2ch dni
O widzisz, dwa dni. Ale może dlatego, że to lustrzanka, w USA. Bo taki analogowy idioten-kamera i to w Polsce, potrafi iść i ze 3 miesiące.
NikitttA napisał/a:
Moj bodziak jest juz w drodze do Polgarii.
Ja się na onet zalogowałem, czy co?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ostre wejscie Jarku :-D
 

NikitttA  Dołączyła: 07 Lut 2007
Owszem, potrafi isc nawet 3 miesiace, bo niektorym niespieszno do podania adresu.
Prosze o nie traktowanie tego posta jako swoistego zaproszenia do dalszej dyskusji. Proponuje zakonczyc na tym wymiane korespondencji.
Pozdrowienia, bardzo serdeczne zreszta.
NikitttA
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Nie wiem jakie miałaś problemy i dlaczego z takim opóźnieniem wysłałaś aparat ale nie zwalaj swojej winy na innych.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
szopen napisał/a:
TriState z tego co wiem dolicza podatek jeśli karata jest z NY. Zgadza się?

Zgadza się, doliczą Ci podatek "z karata"... :mrgreen:
 

szopen  Dołączył: 20 Maj 2007
czepiasz się :P
 
bukaj  Dołączył: 15 Lip 2007
A tak z troszke innej beczki ....

Jesli ktos bedzie mial awarie nawet baaardzo starego sprzetu to pomoc napewno (99%) znajdzie w Central Camera w downtown Chicago... ale mozna tez wpasc tam tylko na pogaduchy albo z jakims problemem odnosnie sprzetu... no i oczywiscie maja tam sklep z nowosciami ze swiata cyfry i wszystko dla kliszy :)
Cenowo nie prezentuja sie za dobrze trzeba by szukac i pytac o promocje... ale jak juz ktos tu bedzie (czyt. Chicago) to warto zajrzec chocby dla samej atmosfery miejsca... trzypietra samego sklepu + serwis w dosc waskiej "kamienicy"... czasem trzeba sie przeciskac miedzy statywami i roznorakim sprzetem a sam budynek juz dawno nie widzial gruntownego remontu co tylko dodatkowo buduje specyficzny nastroj od zapachu po widoki... dawno juz tam nie zagladalem ale do tej pory pracownicy to goscie ktorzy naprawde wiedzieli co robia co sprzedaja i o czym mowia... a w Ameryce uslyszec przydatna rade i to za free to Hmmm niespotykane

Ok koncze juz ten moj maly off topic.. wracam do czytania forum Szansa zakupow pojawila sie na moim choryzoncie :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach