Mój głos oddaję na:
pracę 01
25% Complete
14 (25%)
pracę 02
8% Complete
5 (8%)
pracę 03
3% Complete
2 (3%)
pracę 04
23% Complete
13 (23%)
pracę 05
23% Complete
13 (23%)
pracę 06
7% Complete
4 (7%)
pracę 07
8% Complete
5 (8%)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ja zaglosowalem na te (1), ktora najbardziej w moim odczuciu ukazywala przedswiateczna atmosfere. Pod wzgledem fotograficznym byla w mojej ocenie na 2-3 miejscu.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Widzę, że nie tylko ja miałam ten dylemat.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
Ja zaglosowalem na te (1), ktora najbardziej w moim odczuciu ukazywala przedswiateczna atmosfere.

bEEf napisał/a:
Mnie się np czysto fotograficznie podobała jedna praca ale głosowałem na inną. Problem w tym, że w tej pierwszej mało było (z wyjątkiem kilku zdjęć) tematu konkursu :\


Trzeba bylo dokladniej przeczytac regulamin :-P . Nie ma ani slowa o tym ze cykl MUSI przedstawiac przedswiateczne atmosfere. Fakt, ze to byl najbardziej narzucajaca sie intepretacja, ale to wcale nie byl temat konkursu.

Cytat
4.Konkurs polega na wykonaniu pracy konkursowej: realizacji w ciągu 24 kolejnych dni cyklu 24 zdjęć pokazujących "swoistość" grudniowych, przedświątecznych dni, ilustrujących okres końca roku, zbliżających się świąt, nadchodzącej zimy itp.


Moim zdaniem wszystkie prace spelniaja te wymogi.

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry, ja z premedytacja szukalem swiatecznej atmosfery w tych zdjeciach :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry, ok. Ja to kumajut, regulamin czytajut.
Cytat
Fakt, ze to byl najbardziej narzucajaca sie intepretacja, ale to wcale nie byl temat konkursu.

To jaki był? Sprowadzając temat do absurdu i przyjmując "definicję odpowiednio rozszerzającą" to żaden. Wszystko da się podpiąć. Jeśli zdjęcie jest zrobione pomiędzy 1 a 24-tym grudnia, to atmosfera świąt "wisi w powietrzu" i wszystko co złapiemy w kadr, da się wciągnąć w kontekst.

Ok, ale mi przypomina to trochę szukanie skojarzeń do piosenek w teleturnieju "śpiewające fortepiany". W duchu konkursu nie mieści się IMO za bardzo klasyczny street, tylko że robiony akurat w grudniu. Dlatego na niego nie zagłosowałem. Choć mi się podobał. I tyle.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bEEf napisał/a:
W duchu konkursu nie mieści się IMO za bardzo klasyczny street, tylko że robiony akurat w grudniu. Dlatego na niego nie zagłosowałem. Choć mi się podobał. I tyle.
Ej, no ale widac, ze jest w grudniu? Widac. Stanowi calosc? Stanowi. Wiec o co chodzi? :-P

dz.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dlaczego akurat w grudniu ?

może własnie w grudniu, konkretnie w grudniu a nie przypadkiem w grudniu
:)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry, ok, ja nie zagłosowałem, bo konkurs wyobraziłem sobie inaczej. Co zresztą zawarłem mniej lub bardziej udanie we własnych wypocinach. Chyba nie ma się o co spierać :-)
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
Zabawnie się ogląda. Za wyjątkiem pracy nr 5, która jest kompletnie odjechana, u wszystkich widać pomysł na pierwsze kilka zdjęć, potem tematy awaryjne albo i pozaawaryjne, zmienianie tematu, żeby przed świętami odzyskać spokój, równowagę i powrócić na tematy świąteczne.
matb, było masakrycznie, dzięki za obóz przetrwania!
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Coście się tak na te święta uparli? Przecież grudzień to nie tylko święta. W sumie to chyba nie znam bardziej grudniowego zdjęcia niż to:

ChrisNiedenthal
A w nim "adwentu" mnóstwo, "świąt" zaś wcale ;-)
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
matb, daj spokój, koleś jest cieńki, gdzie pozostałe 23 zdjęcia? :evilsmile:
A że święta były tematem nr 1... Na początku myślałem raczej o fotkach zbliżającej się zimy, ale przymrozki i inne takie w Trójmieście nie obrodziły, a coś trzeba były pstryknąć, to się zawsze coś świątecznego wygrzebało. Zwłaszcza, że ja lubię święta tradycyjne, a przygotowania zaczyna się na początku grudnia (zakwas na barszcz itp), więc wiedziałem, że temat awaryjny zawsze będzie :)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
g70104sm napisał/a:
ale przymrozki i inne takie w Trójmieście nie obrodziły
:shock: kurde nie poznalem ;-)

dz.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
To ja tak, żeby wątek odświeżyć. Bo może ktoś jeszcze zapomniał głos oddać? To niech odda, póki można ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Gło-su-jemy, gło-su-jemy!!
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Hm.... dwa razy głosować się nie da :roll:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Przynajmniej dogrywki nie będzie :-D
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Ha! Mój faworyt dostał najmniej głosów.
Czyli się nie znam...
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
Dziękuję wszystkim, którzy pomimo licznych niedoskonałości zagłosowali na moją pracę.
Gratulacje dla dzerry'ego i guerilli.
Tak się rozemocjonowałem tym konkursem, że zapomniałem wysłać zdjęcia na "Pentax to pasja" :-P
I dobrze, kasetka mogłaby się poczuć obrażona, że robię nią zdjęcia, żeby dostać inny aparat.
A na cześć prowodyra matb - hip, hip, hurra!
Aha, no i ja względem tego zaszczytnego tytułu dieharda - mam nadzieję, że w okolicach maja/czerwca będzie jakiś konkurs z opcją przedłużenia, co? :roll:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
g70104sm, gratulejszn! :-D
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
kurcze, a chciałem kupić dużego mikołaja czekoladowego,codziennie brać gryza i zrobić tym sposobem 24 klatki. no ale się okazało że cały mikołaj taki kosztuje ponad 20złotych. no i kupiłem papierosy i poszedłem na ulice zamiast tego zdjęcia robić :)) skąpstwo nie popłaca ..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach