negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
  Prezent dla magistra. JAKI ?
Jest taka niepisana tradycja w moim domu, że po zakończenu studiów magister dostaje prezent, Do tej pory dwóch dostało aparaty cyfrowe marki oczywiście na P... anasonic ;P

Ale nie o to chodzi. Teraz trzeci braciszek skończył studia i nie wiemy co mu kupić :-/ Aparat ma fuji s5xxx, laptopa ma, kome też... Macie jakieś pomysły?

Kwota ok 1000 do 1500 zł.

Pozdrawiam. I thank you from the mountain.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
nawigacja, amplituner, zestaw stereo, nowe radio do auta, albo po prostu 1500zł. Choc można by zainwestować w jakieś fundusze i przekazać bratu. :-B
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
GRZESIO, Pierwszą listę muszę przeanalizować. Dzięki.
Co do tego przekazania to nie jest to najlepszy pomysł, bo dla kogoś, kto pracuje, jest sam i nie ma dzieci to nie jest dużo. Chodzi po poprostu o jakąś "pamiątke" (nagrodę) na kilka lat.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sanki.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Dobre pióro. Wiem, staromodny jestem. Ale skoro ma być pamiątka. Przy obecnym postępie aparat cyfrowy istotnie może się w krótkim czasie stać "pamiątką".
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Cytat
Dobre pióro.

Albo porządny zegarek. Chociaż 1500 złoty w tej kategorii to nie wiele.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
jeśli sanki to tylko takie http://zakupy.ibex.pl/porsche-sanki/2006/12/06/ :D
"Braciszku kupiliśmy tobie Porsche :D"
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
PiotrR, ooo widzisz to jest bardzo dobry pomysł. Mi się podoba :)

Aparaty to wiem ze nie pamiątka (2 góra 3 lata) a takie pióro może sporo przeżyć...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
lipalipski napisał/a:
porządny zegarek
PiotrR napisał/a:
Dobre pióro
Dycha ;-)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
zorzyk, :mrgreen:
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
skrzynke wodki. dobrej:)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
lipalipski napisał/a:
porządny zegarek
PiotrR napisał/a:
Dobre pióro

Ja bym wolał zegarek ;-) . Może też być jakiś sprzęt do muzy. Nie koniecznie stacjonarny.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Skarpetki z palcami

A na poważnie to pióro wydaję się OK, może jeszcze z jakimś grawerem
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
iPod Touch - zawsze jakaś bajer nowość - 1 599,01 PLN za 16GB
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jako brat chyba najlepiej powinieneś wiedzieć co go interesuje, co chciałby mieć ale z jakichś powodów sam sobie nie kupi itp.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Ramka na dyplom?
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Rower z kaskiem.
Karte kredytowa z wkladka...
Obiektyw do Pentaxa :mrgreen: Na reszte bedzie musial sobie zarobic....
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Tok'Ra napisał/a:
Rower z kaskiem.

Chyba raczej sam amortyzator (1500zł) :-P .
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotrR napisał/a:
Dobre pióro. Wiem, staromodny jestem. Ale skoro ma być pamiątka. Przy obecnym postępie aparat cyfrowy istotnie może się w krótkim czasie stać "pamiątką".
Jeśli facet nie ma dobrego pióra, to jest to świetny prezent! Taki Conway Stewart Westminster Teal albo Montegrappa Amerigo Vespucci z grawerką, mrauu. [tylko budżet musisz poszerzyć :evilsmile: ]. Jeśli nie używa pióra, to kieeeedyś do tego dojrzeje i zacznie. Jeśli zaś ma już jakieś dobre, klasyczne pióro i chętnie go używa, to można zrobić numer i kupić pióro skrajnie futurystyczne. Są takie piękne produkty markowych producentów... ostatnio zachorowałem na takie czerwone, grube... i nawet cena bardzo ok. Wytłumaczyć można to w ten sposób, że taki nowoczesny model symbolizuje wejście w nowy okres jego życia, bla, bla bla

Uwielbiam wieczne pióra.
Jak komuś zbywa, może kupić Four Seasons Viscontiego, to limitowana seria 188 sztuk...

 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
pieczątka

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach