samber  Dołączył: 28 Cze 2007
szukam szukam i wychodzi coś takiego. Jakoś nie mam pomysłu na fotkę - JESIEŃ ;-)
Ktoś coś podpowie?
12.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Ostatnie zdjęcie poza konkursem dla mnie mistrzowskie. Ostatnie ostatnie zaś bez wyrazu i pomysłu jak dla mnie i chyba przy obróbce rozjechane.
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
Jak dawno tu nie zaglądałem. W ogóle zapomniałem trochę o forum :oops:
Dla przypomnienia, że żyję i mam aparat portrecik, a może portrecisko ;-)
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Fotografowałeś całun turyński?
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
wojtek_c napisał/a:
Fotografowałeś całun turyński?

Fotografowałem siebie ;-) Pewne podobieństwo do całunu jest - może powinienem inaczej skadrować, żeby uniknąć skojarzeń. W sumie z obciętymi ustami i brwiami jest chyba lepiej.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Fotografia może i jakaś jest, ale obróbka. Wszystkie "suwaki" chyba dałeś na "random". ;-p
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
SeizeThePicture napisał/a:
Fotografia może i jakaś jest, ale obróbka. Wszystkie "suwaki" chyba dałeś na "random". ;-p

Nie, nie wszystkie. Ale nie żałowałem sobie ;-) Zrobiłem to świadomie i dobrowolnie, w związku z czym krytyka przyjęta i zaakceptowana. Niemniej nie wycofam się z ostrości obróbki. W tym względzie przyznam się, że błędem była ekspozycja, co zmusiło mnie do rozjechania zdjęcia na sofcie. Faktycznie, może trzeba było nie doświetlić. Zdjęcia rozjechane na PS to zawsze kicha. Moim marzeniem i wyzwaniem jest robienie zdjęcia aparatem tak, żeby "było gotowe". Łatwo się mówi, ale nie umiem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach