Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Dziękuję za miłe słowa ;-)

Postanowiłem zrobić sobie małą przerwę od robali (no dobra, za późno przyszedłem na łąkę i się pochowały paskudy).

1o.



2o.


Komentarze mile widziane :-)
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Bardzo ładne, przyjemne :-D
 

ziell  Dołączył: 24 Maj 2009
Super! Wszystkie. Jestem w szoku. Twoje zdjęcia uświadomiły mnie że z K100D i średnich szkieł też można duzo wyciągnąć.
Mam pytanko tamron 90 f/2.8 macro 1:1 powinien dać podobne przybliżenie do tego z twoich fotek? Dopiero mam zamiar coś kupić do macro.
Pozdrawiam
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
ziell, Tamron 90/2.8 jest znacznie lepszym szkłem, co najmniej klasę lepszym od mojego Soligora - na pewno da Ci większą wygodę pracy i większą skalę odwzorowania (Soligor 1:2, Tamron 1:1).

Odpoczywam teraz od makro i zwiedzam nasze wspaniałe góry. Kilka zdjęć ze spaceru na Czerwone Wierchy:

1p.


2p.


3p. (miniaturka, kliknij po większe)


4p.


5p. (miniaturka, kliknij po większe)


6p.


7p.



Komentarze i krytyka mile widziane ;-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Koza i miś wyglądają na spore kropy. 2p też tak trochę. Ładne panoramki. Podpis szpeci.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Nawet jeżeli ze zwierzętami to kropy to chciałbym zrobić takie foty przy okazji :-) .
Najbardziej podobają mi się 5p i 3p w tej kolejności.Podpis szpeci.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
ostatnia seria z gór dla mnie jest super. Najładniejsza mz to fotka 5p. Choć jak dla mnie podpis trochę za duży;)
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
2p. podoba mi się bardzo. Panoramki ładne!
Niedźwiedź! Ja nie spotkałem nawet Kozicy!
;-) :-)
 
Łukasz Plata  Dołączył: 29 Wrz 2009
2p jest niesamowite, na początku trzeba się zastanowić co to takiego w kadrze :-D Co się stało misiowi, że tak szczerzy zęby? Tak generalnie to chyba te wszystkie kadry z gór są eleganckie. Pozdrawiam
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Stachu, niedźwiadek to crop, kozia niewiele przycięta za to nieco poruszona, 2p w ogóle - to Tamron na 300mm, po prostu on mydli okropnie ;-)

Misiu jadł sobie jagody nie przejmując się w ogóle fotografującymi, sympatyczny 2 latek ogólnie.

Dodam następnym razem nieco mniejszy podpis, ten jest do portalów skąd ludzie pożyczają zdjęcia, to taka forma zabezpieczenia ;-)
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
ładnie u tu u Ciebie. Z ostatniej serii podoba mi się wszystko oprócz misia, a to z powodu jakości i zbyt mocnego cienia. Pozdrawiam!
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Bruinen napisał/a:
Misiu jadł sobie jagody


YYYYYY! Jesteś z Krakowa i mówisz jagody? :evil:

BORÓWKI!
Jagody to ogólnie owoce w lesie, a tam są borówki!


:-P
 
Łukasz Plata  Dołączył: 29 Wrz 2009
DrEwNiAK, to znaczy, że na np. jeżyny też mówicie jagody?! Interesujące, hehe :-)
Bruinen, co do tego Tamrona, to faktycznie na maksymalnej ogniskowej bywa kiepsko - taki z nim ból
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Jagody to ogólnie owoce lasu, podobnie jak się mówi owoce morza ;-)
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Łukasz, DrEwNiAK - powiedziałem jagody gdyż były tam również wspomniane jeżyny (nasze biedne nogi) i pewnie wiele innych zieleńców dających pokarm zwierzakom (jakże mi się ciśnie na usta: "Żubr, bóbr, kur** - łoś" z pewnego ogólnie znanego filmu w scenie z jeżozwierzem :-P ). Polecam jakiś podręcznik do botaniki czy czegoś podobnego a nawet Wikipedię ;-) Borówki to rodzaj jagód - takie małe czarne podobne do wilczej jagody tyle że rosną na borowinach sięgających maksymalnie do kolan.
Dodam jeszcze że wszystkie zdjęcia robiłem na polu coby moja krakusowatość nie była poddawana dyskusji :-P

No to teraz pora na zdjęcia Doliny 5 kałuż jak to ją pieszczotliwie przezywam. Wrzucałem już w kolorkach jesieni, ale tam się chwaliłem a tutaj czekam na krytykę :-)

1r. (klik po większe)


2r. (klik po większe)


3r. (klik po większe)


4r. (klik po większe)


5r. (klik po większe)


6r.


7r.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Bruinen, bardzo ładne panoramki.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Bruinen super :mrgreen: Chociaż te podwójne ramki trochę rażą (zwłaszcza ta biała kreseczka) i niepotrzebnie aż tak duży i jasny podpis.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Zacne kolory!
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
panoramki rewlacjaaaa
 

jutokintomi  Dołączył: 08 Lut 2009
na zdjęciu 2r masz taką fajną białą poświatę nad górami i po lewej stronie "kreskę białą"to mi tylko przeszkadza w podziwianiu tej panoramy. Reszta jak najbardziej rewelacyjna.....te kolory.... 2p wyszło jak jakiś grzyb na czymś hehe

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach