Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Bez Peesa :) Jedyne co z nim robiłem to mieszanie kanałów i delikatna winieta w Lightroomie ;)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
To ja z ciekawości zapytam czy ten gość połknął jakiś czasowstrzymywacz? ;-)
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
To był aktor :) Nikt nie rozkminił co to leży przed nim? To puszka na kasę :) Swoją drogą mam z 20 jego zdjęć, świetny facet ;)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
A ja pomyślałem, że to taki mały stojący zegar. Żeby podkreślić, że dla tego faceta czas stanął w miejscu. :-) Generalnie bardzo ładne zdjęcie, super wymyśliłeś z tym rozmyciem reszty ludzi. Ale to było jeszcze bez statywu, prawda?
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Bruinen widziałem pudło na kasę i tak przypuszczałem, ale jakiś zbyt zwyczajny na aktora mi się wydał.. Stąd pytanie :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
A ja myślałem, że to jakiś słupek, a nie puszka ;-)
Zresztą - nieważne, liczy się efekt.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Hehe, do czegoś wreszcie mi się te książki o fotografii przydały :P Gdzieś w nich widziałem taki efekt :D

Statywu oczywiście nie miałem (noszę go zawsze jak się nie przydaje...) - stabilizacja Pentaxa czyni cuda :D
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Bruinen napisał/a:
To był aktor :) Nikt nie rozkminił co to leży przed nim? To puszka na kasę :) Swoją drogą mam z 20 jego zdjęć, świetny facet ;)

Bez dwóch zdań świetne - dobrych kilka sekund zastanawiałem się jak. Pierwsza myśl panning, no ale przecież tło nieruchome, ech :-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
street No 2 dla mnie bomba. pierwszy wygląda przy nim jak ubogi krewny :)
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
kristofo napisał/a:
ubogi krewny

Kto wie...?
Bruinen
2. Świetne!
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Pokombinowałem w Lightroomie i wyszło jeszcze kilka znośnych fotek z serii:

3.


4.


5.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Chyba trochę za ciemne... Poza tym, pierwsze i ostatnie bardzo fajne :-) .
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Możliwe, na laptopie wywoływane :/ Jak się dorwę do stacjonarnego poprawię ;)
 

zenonblacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Mnie sie podobaja praktycznie wszystkie, a w szczegolnosci ten najbardziej udziwniony HDR, ktory w ogole nie przypomina zdjecia, oraz kropelki. Zielona wode jak uzyskales? Fotoszopowo, czy jakims chalupniczym zabiegiem?
 
mazi  Dołączył: 12 Lut 2008
rozumiem, ze aktor nie poruszal sie, albo bardzo wolno - stad gosc jest nierozmazany :)
aa i na 2 fotce Pani nie ma jednej nogi, a druga ostra :P
ogolnie bardzo fajne.
wiele zainteresowań... wiecznie zbyt mało czasu...
kx0d : grip : 28 f1.8 : f50 f1.7 : 135 f2.8 : 24-70 f2.8 EX : 80-200 : m48 : sb-26

agresywnej moderacji mówię stanowcze NIE !

 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
zenonblacha, dzięki za ciepłe słowa :) Photoshopa niechętnie używam ;) To po prostu zielona miednica w tle ;)

mazi, on się w ogóle nie poruszał :) Krawat miał na drutach chyba ;)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Bruinen, mam nadzieję, że dorzuciłeś mu coś do tej puchy za tak fajne pozowanie? ;-)
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Kurcze no właśnie nie, bo mnie deszcz pogonił.. Ale jak go jeszcze spotkam (co jest prawie pewne) ma u mnie duże :-B
 
MatthewK  Dołączył: 03 Kwi 2008
Bruinen, czy nie jesteś może z Krakowa? Też kiedyś spotkałem tego "spieszącego się inaczej", zdaje się że na Floriańskiej. Pech chciał że nie miałem aparatu przy sobie.

Najbardziej podoba mi się zdjęcie martwej natury przy świeczce. Aż dziw bierze że nie ma w tym prawie żadnej obróbki...
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Ano jestem i też go spotkałem na Floriańskiej :) Jaki ten świat mały :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach