Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
[Bruinen]pierwsze zdjęcia...
Kasetkę z kitem mam od tygodnia więc się specjalnie nie znęcajcie, na razie tylko jedna fota z której jestem jako tako zadowolony :)

 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Fajna głębia ostrości, ale manipulacje graficzne już mniej. Zostawiłbym też więcej przestrzeni po bokach, bo trochę ciasno jest.

Pozdrawiam,
Kytutr
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Fajna róża, dobry kadr, dobre oświetlenie. Efekt typu "stara fotografia" mi osobiście przeszkadza.

PS 903 piksele szerokości to za dużo jak na forum, wrzucałbym obrazki nie szersze niż 700 px, wtedy nie są przeskalowywane przez przeglądarkę - co wygląda koszmarnie.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Dzięki za opinie, na oph mi od razu wymoderowali bez podania przyczyny co chyba zakończy moją przygodę z tą stroną...

Wrzucam bez ściany :)


 

Pentaxowiec  Dołączył: 27 Sie 2007
Ja wole czysta tz. ta bez przerobek
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
w pierwszej chwili przeszkadzało mi, że duża część fotki jest poza GO ale może taka kompozycja jest poprawna. Gdyby jakiś webmaster miał to wykadrować to pewnie zostawiłby tylko to co z prawej.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008




Wiem, bawię się w chirurga... Ciężko było złapać takie momenty i jak zwykle okazało się że jak się już udało to nie zdążyłem się cofnąć... Nie wiem też czy biel łabędzi można nazwać przepaleniami... Aparat mi tego nie "podświetlał" więc uznałem że może być i nie przymykałem...
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Moim zdaniem naświetlone poprawnie.
Fajne kompozycje - ale na pierwszej focie żal poucinanych kuperków i innych kawałków łabędzi.
Druga fajna - taka rasistowska, brzydkie kaczątko, choć kolor wody wg mnie smaczniejszy na pierwszej.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Dzięki za opinie, nieco przyciemniłem w PSie (na RAWy nie starczyło karty...) , myślałem o dorobieniu kuperków itp., ale uznałem że to nieco nieetyczne więc zostawiłem "jak aparat stworzył" :)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
A ja im dłużej patrzę, tym bardziej myślę, że z kuperkami tak właśnie jest spoko. Coś się dzieje. Jakby nie było, udane zdjęcie.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
No, miło że się komukolwiek podoba, bo na oph wytrzymało 15 minut... Zna ktoś jakąś inną dobrą galerię gdzie mi nie będą wywalali wszystkiego jak leci?
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Bardzo mi się podoba drugie zdjęcie. :-) Pierwsze mniej (tylko uciętej piersi ptaka na dole żal), ale na pewno warto pokazać.
Ciekawy moment, technicznie nie mam zastrzeżeń (niech się znawcy wypowiadają ;-) )

 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Bruinen, polecam numerowanie zdjęć (popatrz na inne wątki w tym dziale) - łatwiej się potem komentuje.
Drugie łabędzie - zdecydowanie lepsze ujęcie. Osobiście nie lubię takich grubych czarnych ramek, ale to tylko moje widzimisię:)
Druga róża też bardziej mi się widzi, a może jeszcze lepsza byłby, gdyby główka róży była bardziej kolorowa?
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
mumonzan napisał/a:
Osobiście nie lubię takich grubych czarnych ramek, ale to tylko moje widzimisię:)
Nie tylko twoje, ja również nie znoszę grubych czarnych ramek.

Bruinen, przyzwoite zdjęcia, drugie podoba mi się bardziej niż pierwsze. Zmieniłbym troszkę balans bieli, biel łabędzich piór wydaje mi się zbyt chłodna.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Dzięki za miłe przyjęcie, obiecuje że będę numerował ;)

Kilka fotek:
1.


2.


3.


Ech... Zapomniałem o ramkach... Obiecuje że już nie będę :P
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Bruinen napisał/a:
Zapomniałem o ramkach...

ależ możesz sobie ramkować, to twoje zdjęcia. Ale poeksperymentuj, wydaje mi się, że tak 2 razy cieńsze ramki byłyby milsze dla oka. A może jeszcze jakiś odcień szarości? Tak jak na tych stronach?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Bruinen napisał/a:
Zna ktoś jakąś inną dobrą galerię gdzie mi nie będą wywalali wszystkiego jak leci?
Załóż własną w bezpłatnym (lub małopłatnym) serwerze.

[ Dodano: 2008-01-12, 21:34 ]
3. podoba mi się.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
No coż - łabądek to ryzykowny temat ("zdjęcie" + "łabądek" = "wiadomoco"), ale akurat 3 jest całkiem ok.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
mi też sie podoba 3.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
3. najlepsze, ale 1. tez niczego sobie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach