Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Dzięki wszystkim za komentarze i oceny. Poniżej jedno zdjęcie wykonywane niestety w dużym pośpiechu bo mgła znikała jak w przyspieszonym tempie. Widok dla oka wspaniały, do zarejestrowania na panoramie - bardzo trudny.

1sokolica.

(klik po większą wersję)


Jak zwykle krytyka mile widziana ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bardzo ładne masz te panoramy. Muszą się ładnie prezentować na papierze w większym formacie. Próbowałeś?
A i jeszcze jedno - gdy pokazujesz kolejną panoramę, to sobie przypominam, że miałem kupić głowicę panoramiczną ;-)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Bruinen, genialne,niesamowity klimat :shock: :-B
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
szpajchel napisał/a:
Bardzo ładne


Zawsze z przyjemnością czekam na te kolorki i widoczki! :-D
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
no po raz kolejny z przyjemnością wracam do Twojego wątku

rewelka ujęcia i jeszcze lepsze kolorki

:-B :-B :-B
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
cie choroba :-/ jak Wy takie kolory z gór wyciągacie? pomijam fakt, że na początek trzeba by się w góry zabrać :mrgreen:
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Bruinen, z tą ostatnią panoramą to dałeś czadu,muszę napisać,że widziałem wiele ale czegoś takiego to jeszcze nie.Piękny widok,mistrzowskie wykonanie-BRAWO :-)
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Bruinen napisał/a:
Jak zwykle krytyka mile widziana ;-)

Wioczek śliczny, tak sobie właśnie wyobrażam, jakby to wyglądało na Velvii... ;-)

Swoją drogą jakby Dyrekcja PPN pobierała tylko 1 gr za zrobienie zdjęcia tej sosenki na Sokolicy to żyliby teraz jak araby w Dubaju :mrgreen:
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Bruinen, panoramka jest genialna! O której robiłeś to zdjęcie?
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Dziękuję za ciepłe przyjęcie, bardzo mi miło :-)

szpajchel napisał/a:
Muszą się ładnie prezentować na papierze w większym formacie. Próbowałeś?

Wczoraj właśnie zamawiałem z nich odbitki 30x90, ale coś w labie nie działa mTransfer i dzisiaj będę dzwonił co z zamówieniem ;-)

Ijon, według K100D o 14:09, chyba sobie nie zmieniła sama czasu (to była niedziele zaraz po przestawianiu zegarów i walki Adamka z Gołotą) czyli była 13:09. Dodam, że w momencie wejścia na szczyt widać było tylko sosenkę, reszta ginęła we mgle i był taki fajny "studyjny" widok :-D .

[ Dodano: 2009-11-03, 08:25 ]
szpajchel, szczerze to ja nawet głowicy panoramicznej na oczy nie widziałem, wszystko robię z tej dołączonej do Sherpy 600R, nie lubię przesadzać z ilością sprzętu, zwłaszcza w górach ;-)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
Fotka naprawdę bardzo dobra; ma taki fajny górski klimacik ;-)
Szkoda że ja mam tak daleko góry ;-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
łaaaaał :roll:
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
jak dla mnie ostatnie górki super...
de beściackie:
seria P: fota 3 = I miejsce, 5 = II miejsce... trzeciego nie ma ;)
z seri R najfajniejsze dla mnie 2-gie, reszta też super
a co będzie z sokolicą, jak sosenka padnie w dół.... nie będzie sokolicy, a na pewno mało kto na zdjęciach pozna :))

pzdrfk
 

Szałas  Dołączył: 29 Sie 2008
Twoje wszystkie zdjęcia z gór są świetne.
Czyżby tajemnicą takich kolorków był lekki hdr :>?
 
wojtek_84  Dołączył: 14 Sie 2009
Bruinen a czy podzieliłbyś się tą panoramką z sosenką w rozdzielczości zbliżonej do pulpitowej ? Taki widok w pracy naprawdę mógłby człowieka czasami na nogi postawić !! Zdjęcia świetne !!! Wielki SZACUN !!!
 

Viator  Dołączył: 08 Maj 2008
wojtek_84 napisał/a:
Bruinen a czy podzieliłbyś się tą panoramką z sosenką w rozdzielczości zbliżonej do pulpitowej ? Taki widok w pracy naprawdę mógłby człowieka czasami na nogi postawić !! Zdjęcia świetne !!! Wielki SZACUN !!!

Przyłączam się do prośby - zdjęcie jest świetne, i chętnie bym je rano oglądał. Ja, jeśli to możliwe, chciałbym 2560*1024 (dwa monitory).
Z góry dzięki.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Ostatnie dobre, też mam sosenke w kolekcji, ale takie warunki niestety nie były mi dane :) jakim szkłem ustrzelona? Rozwarzył bym wklejenie stemplem trochę detali w przepalone słońce - na papierze nei będzie to zbyt dobrze wyglądać.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Sokolica ...
na PENTAXPHOTOGALLERY Z TYM!!!!!

Wymiatasz tymi zdjęciami.
Normalnie aż mi się nie chce wierzyć jaki potencjał tkwi w mojej puszce :roll: :mrgreen:
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Dziękuję ślicznie za wszystkie opinie, bardzo mi miło czytać tak pozytywne komentarze ;-)

Szałas napisał/a:
Czyżby tajemnicą takich kolorków był lekki hdr :>?

Wszystkie panoramy są w HDR, ciężko by było przy takim zróżnicowaniu oświetlenia sceny robić ją tradycyjnie. Natomiast wykonanie 27+ klatek w HDR (dla balansu bieli) przy takim a nie innym buforze K100D bywa okropnie irytujące :-/

Cytat
jakim szkłem ustrzelona?

Kiciakiem naszym kochanym, jak 90% widoczków ;-)

Poniżej wersja tapetowa:

http://www.otofotki.pl/im...ca_panorama.jpg

Dostałem też już odbitkę 90x30, wygląda bardzo fajnie, aczkolwiek jest dość kłopotliwa w transporcie i uległa niestety małemu uszkodzeniu podczas przewożenia do znajomych w celu się pochwalenia :-)

Pozdrawiam, Bruinen ;-)
 

gamic1  Dołączył: 29 Sie 2009
masz talent - nie da się ukryć !!!
pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach