matb  Dołączył: 02 Lis 2006
guerilla, nie wiesz co jest na Daniłowskiego? Chyba najlepiej zaopatrzony we Wrocławiu sklep z materiałami do fotografii itp.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
matb napisał/a:
guerilla, nie wiesz co jest na Daniłowskiego? Chyba najlepiej zaopatrzony we Wrocławiu sklep z materiałami do fotografii itp.


no idea!!
ja tylko przez net zamawiałem zawsze, bo ceny w detalu mnie zbytnio irytowały :)

to ja nadal zostanę przy internecie, czas dojazdu na daniłowskiego w dwie strony wyniesie mnie więcej niż przesyłka hihi
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A z ciekawości się może nawet zaraz przejdę i zapytam, co w temacie papierów foto mają i za ile. O coś szczególnego wypytać?

[ Dodano: 2008-01-17, 15:59 ]
Acha! No i na giełde na dworcu pewnie masz bliżej? Bo tam też pan Piotr handluje.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
matb napisał/a:
A z ciekawości się może nawet zaraz przejdę i zapytam, co w temacie papierów foto mają i za ile. O coś szczególnego wypytać?

[ Dodano: 2008-01-17, 15:59 ]
Acha! No i na giełde na dworcu pewnie masz bliżej? Bo tam też pan Piotr handluje.



jakbyś był, to sprawdź proszę dostepność i cene papierów do drukarki Ilforda ..:)

na giełde się muszę przejść, nigdy nie byłem jeszcze.. a akurat mam trochę gotówki, może jakiś rodzynek się znajdzie który bym chciał mieć a jeszcze tego nie wiem:)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Więc jest tak:
ILFORD Smooth Pearl Paper 290g/m^2
ILFORD Smooth Gloss Paper 290g/m^2
ILFORD Classic Pearl Paper 240g/m^2
ILFORD Classic Gloss Paper 240g/m^2
pakowane po 25 arkuszy, 50zł - ta sama cena dla wszystkich rodzajów. Formaty A4 oczywiście (a przynajmniej tak wyglądały - zapomniałem sprawdzić dokładnie :oops: )
Poza tym były np. Konica Premium Photo Glossy 300g/m^2 pakowane w PL 60zł/50arkuszy. I jeszcze w jakichś innych wydaniach ten papier.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
super ,dziękuje ci bardzo!

ceny niższe niż w necie, jednak się przejadę na dniach
(a jutro może na giełdę nawet..)

jeszcze jakbyś mógł mi powiedzieć gdzie dokładniej to jest na daniłowskiego..
(bo strony www nie ma tego sklepiku najwyraźniej:))
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Sklepik jest taki malutki... Przy przystankach autobusowych. W takim małym podwóreczku. Obok jest pizzeria. Znajdziesz - w witrynie jest jakaś reklama o tematyce fotograficznej - może wywoływania filmów w labach Kodaka?
No i generalnie tam na różne rzeczy (głównie filmy, papiery, chemię) to tam zazwyczaj są dość dobre ceny ;-) A jak się jeszcze "przeterminowane", albo z mijającą wkrótce datą ważności weźmie :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach