eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
Software update DL /DS ?
d.dobryk.

zauwazyłem że jest nowa wersja softu do DS, 2.cośtamcośtam.
w DL mam 1.00 -> pytanie się nasuwa... czy spft od DS będzie biegał w DL? i czy wogóle warto o tym myśleć?

eR
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie sądzę, by miało to sens. Najważniejszą zmianą softu v.2.0 w DS było dodanie AF-C, co w DL masz na dzień dobry.
Jeżeli chcesz być pionierem i zaeksperymentować z podmianą softu DS do DL, bowiem sądziesz, ze od tego zwiększy się bufor i dojdą punkty AF, to śmiało. Ubezpiecz jednakże wcześniej mieszkanie bowiem na Dpreview wyczytałem, że w takich przypadkach aktywizuje się niewielki ładunek syntexu znajdujący się w gripie aparatu.
A następnie oczywiście opisz tu swoje doświadczenia/przeżycia.
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
no, ale jak mi w łapach zdetonuje się semtex, to jak napiszę? mogę tylko powiedzieć, o ile nie będę mieć wtedy wizjera przy oku...

zdrowia życzę
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No tak...
Nie pomyślałem.
Masz może teściową? Może ona dokona tej zmiany?
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
jeszcze lubie moją teściową,
a tak () mówiąc, za krótko mam DLkę, żeby się jej pozbywać w tak kretyński sposób :-D
już wolę przejść się na wrocławski "Trójkąt Bemudzki" w polowaniu na temat ryzykując pozbawienie apratu siłą... bo gdzie dwóch się bije tam trzeci fotki strzela... ale sprint na dystansie dwóch przecznic mam opanowany...
 
Gandalf
[Usunięty]
eR napisał/a:
... mówiąc, za krótko mam DLkę, żeby się jej pozbywać w tak kretyński sposób :-D ...


Podobnie jak poprzednicy odradzam eksperymentowanie z podmianą softu (DL'ka ma trochę inną budowę i nie uruchomisz na niej tych samych funkcji co na DS'ie - zresztą w drugą stronę również). Poczekaj trochę, na pewno niedługo pojawi się upgrade na stronie Pentax'a - polecam stronę japońską (w angielskiej wersji językowej, chyba, że znasz się na ichniejszych "krzaczkach" ;-) )

Na marginesie, chyba "najlepszy" support pod względem oprogramowania ma Canon - szczególnie za wschodnią granicą, gdzie co rusz pojawiają się nowe, co prawda nie firmowane, ale za to znacznie rozszerzające funkcję firmware'y do 300/350 ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach