Staś  Dołączył: 15 Sty 2008
Juz jest OK - dzieki :-B :-B - to tak jest jak sie za duzo myśli :mrgreen:
a i jeszcze jedno pytanie - nie ten dzial ale jak sobie tak rozmawiamy..
jest jeszcze w sprzedaży karta sdhc 2g w boxie z kodem aktywacyjnym do softu - czy nie jest czasem ograniczenie czasowe? slyszałem i czytalem że ta promocja była do 11/07 . a teraz?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Staś napisał/a:
jest jeszcze w sprzedaży karta sdhc 2g w boxie z kodem aktywacyjnym do softu
Oczywiście mówisz o Sandisku Extreme ?
 
Staś  Dołączył: 15 Sty 2008
tak,tak Sandisc ExtremeIII 2G ( w czwórkach nie ma)
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
Staś, wracając tylko na chwilę do problemu ekspozycji: jeśli mruga to znaczy:
nie-mogę-zmierzyć-ekspozycji-radź-sobie-sam-w-manualu
Światłomierz ma minimalną czułość okraśloną w specyfikacji i poniżej tylko manual. Chodzi o to, że ekspozycja na matrycy (zależna od czasu naświetlania) to nie to samo co natężenie światła na światłomierzu (niezależna od czasu naświetlania).
 
romar Dołączył: 13 Sie 2006
Witam,
Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem k10d. Przejrzałem całą instrukcję (wszyscy tak piszą ;-) ) ale nie znalazłem możliwości ustawienia widoczności drabinki. Chodzi mi o to, żeby była ona widoczna zawsze, albo przynajmniej w kilku innych trybach i przypadkach niż domyślnie. Brakuje mi jej jak podpinam stary obiektyw manualy przez przejściówkę (bezstykowy) - body nie zna wartości przesłony i niestety w trybie M nie mam drabinki. Zauważyłem, że drabinka zawsze świeci się tylko w M gdy body zna przesłone. Czy można jakoś to skonfigurować inaczej? Może w funkcjach serwisowych? Czy ktoś zna ten temat?
Z poprzedniego systemu przyzwyczaiłem się że zawsze mam drabinkę, a tu mi tego brakuje.

Pozdrawiam
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Co Ci po drabince gdy body nie ma pojęcia jaka jest nastawiona przesłona
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
problemy z k10d? pentax photo laboratory nie chce mi się zainstalować na macu (leopard). instalator kończy żywot zanim dokończy dzieła. :evil:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
romar napisał/a:
Z poprzedniego systemu przyzwyczaiłem się że zawsze mam drabinkę, a tu mi tego brakuje.
- a w poprzednim systemie mogles podpiac tak stary obiektyw ?
 
lsnk  Dołączył: 23 Lis 2007
Drabinkę z obiektywem bez styków masz widoczną w trybie M przy podglądzie głębi ostrości.
 
romar Dołączył: 13 Sie 2006
Fafniak napisał/a:
romar napisał/a:
Z poprzedniego systemu przyzwyczaiłem się że zawsze mam drabinkę, a tu mi tego brakuje.
- a w poprzednim systemie mogles podpiac tak stary obiektyw ?


Mogłem. W 'M' miałem drabinke i widizałem, co jest grane, a tu nie mam ;(
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-02-18, 12:44 ]
lsnk napisał/a:
Drabinkę z obiektywem bez styków masz widoczną w trybie M przy podglądzie głębi ostrości.


Wielkie dzieki!
Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach