SzM  Dołączył: 02.08.2006
Pixmania - uważajcie proszę... Cytuj
Ponieważ w wielu wątkach przewija się sklep internetowy o nazwie Pixmania i ceny jakie oferuje to nalezy się parę wyjasnień:
1. Pixmania ma siedzibę we Francji
2. Kupując tam do ceny doliczą Tobie VAT i koszty kuriera z Francji do Polski - te ceny więc nie mogą służyć za wyznacznik ceny w Polsce i nie są absoutnie atrakcyjne (jest to ok. 30% wartości podanej ceny!!!)
3. Czytajcie proszę to co jest "małym" drukiem i to nie tylko w Pixmanii
4. Znam jeden przypadek (było zresztą o tym dawno w TV), gdy facet dostał od Pixmanii cyfraka po miesiącu (lub nawet miesiącach - już dokładnie nie pamiętam), zepsutego i... kontakt z firmą się oczywiście urwał.

Najlepszym sposobem na oszczędność - wsiąść w auto, heja do Niemiec, kupić, przywieźć z powrotem, jeszcze lepiej, gdy zrobi to za nas zaprzyjaźniony kurier...

Uważajcie! Niech chęć posiadania nie odbierze nikomu zdrowego rozsadku!
 
robertdax  Dołączył: 03.07.2006
Cytuj
Witam
Osobiscie bardzo polecam zakupy w Pixmanii, mialem przyjemnosc kupowac u nich pare drobiazgow i nie tylko. Zamowiony towar otrzymywalem zawsze na czas, zgodny z opisem i solidnie opakowany. Na plus mozna zaliczyc mozliwosc zaplaty karta w trzech ratach bez procentu. Inna sprawa jest to, ze mieszkam we Francji i nie wiem jak wyglada przesylka do Polski.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach