zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
www.e-cyfrowe.pl 2299 zł (nie znam)
www.fotozakupy.pl 2299 zł (nie znam)
www.transit.pl 2310,- (w tym sklepie kupuje mój znajomy od Nikona)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dzięki Jureczku ale chodzilo mi o zestaw z kitem. A juz sie uradowalem ale niestety - zestaw w tych sklepach odpowiednio: 2749.00 zł, 2750.00 PLN i 2.739 zł czyli bardzo podobnie.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
a pewnie przeoczyłem, zdawało mi się że szukasz gołej KaSetki ;-)
Ale jak z kitem to ja głosuję za pstrykiem , a może za allegro - sprzedawca w1sawik to jest Aster-Foto - mój DS (z drugiej ręki) pochodzi z Aster-Foto...
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
pewnie i szybko kupisz w mm. widzialem w szczecinie wiec w poznaniu tez pewnie jest. cena tak ponad 2800. jesli wezmiesz na raty 0% to mysle, ze cena jest bardzo fajna
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
mój DS (z drugiej ręki) pochodzi z Aster-Foto...


Jak sadzisz jaka realnie mozna w tej chwili (za miesiac) dostac kase za uzywany DS/DS2?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Myślę sobie, ze chętnie bym widział 1500 za DS-a (mojego rocznego) bo więcej nie wróży powodzenia... gdybym chciał sprzedawac :-D
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
ttb napisał/a:
pewnie i szybko kupisz w mm. widzialem w szczecinie wiec w poznaniu tez pewnie jest. cena tak ponad 2800. jesli wezmiesz na raty 0% to mysle, ze cena jest bardzo fajna

Hmmm, za 50 złotych więcej (myślałem, że różnica będzie większa) to w sumie można będzie pomyśleć - przynajniej będziemy od razu wiedzieć czy jest na stanie. Jutro przedzwonię do poznańskich fili sklepu dla idiotów i wybadam kweestię dostępności i ceny. Dzięki!
 
-szu-  Dołączył: 23 Maj 2006
Maciek napisał/a:
ttb napisał/a:
pewnie i szybko kupisz w mm. widzialem w szczecinie wiec w poznaniu tez pewnie jest. cena tak ponad 2800. jesli wezmiesz na raty 0% to mysle, ze cena jest bardzo fajna

Hmmm, za 50 złotych więcej (myślałem, że różnica będzie większa) to w sumie można będzie pomyśleć - przynajniej będziemy od razu wiedzieć czy jest na stanie. Jutro przedzwonię do poznańskich fili sklepu dla idiotów i wybadam kweestię dostępności i ceny. Dzięki!


W M1 w zeszłym tygodniu jeszcze nie mieli.
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
witam,
do posiadaczy (znających) K100D jak przedstawia sie sprawa z wżykiem spustowym? chodzi mi o to jakiego typu jest gniazdo w korpysie? może na mini jack?
 
sp7foy  Dołączył: 31 Lip 2006
sebostek napisał/a:
do posiadaczy (znających) K100D jak przedstawia się sprawa z wżykiem spustowym? chodzi mi o to jakiego typu jest gniazdo w korpysie? może na mini jack?


Mały jacek stereo 2.5 mm (ten mniejszy).
Kanał lewy (sam czubek) to wyzwolenie migawki.
Kanał prawy (środek) to ustawienie ostrości.

Byle jaki kabelek można złożyć za 3 zł.
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
dzieki za odpowiedz, umknelo mi to przy ogledzinach K100D czyli mogę pracować dalej nad ...
 
Krzysio  Dołączył: 11 Wrz 2006
Trochę o K100D z porównaniem do konkurencji
http://www.ephotozine.com...cfm?test_id=466
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
czasami mam wrażenie, że głównym doradcą Pentaxa jest MJ iii że pod niego i dla niego robią aparaty, obiektywy i całą reszte :mrgreen:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Miałem przyjemność wczoraj pomacać trochę kasetke :) O wrażeniach to już chyba wszystko zostało tu napisane... szkoda że nie ma do niej gripa, jednak palec mi trochę ucieka.. choc pewnie można się przyzwyczaić :) Coż nadal zatem jestem napalony i czekam dnia w którym będę mógł zmienić swój opis i zawitać w klubie :)
Dla tych co lubią tanio kupować chyba najniższa cena jaką udało mi się znaleźć :
kasetka za 2599 allegro

pozdrawiam
Grzesiek Łącki
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
No milo bedzie Grzesiu, milo... A co do gripa - do Dsa zrobili chinole to i do k100D zrobia pewnie - spox - a moze od Dsa przypasi?? Sprawdzal ktos?? :mrgreen: Skoro do KM D5D przypinaja gripy od bodajze EOSa 300 to... :lol:

Pzdr
Spinner
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Skoro do KM D5D przypinaja gripy od bodajze EOSa 300 to... :lol:

Nie tylko do KM przypinają :-P - do DS-a też pasi, trzeba tylko taki metalowy dzyndzel upiłować i napis zeszlifować :mrgreen: (żyletka daje radę). Parę milimetrów z lewej strony wystaje i ma taki mini statyw wbudowany... Zresztą było swego czasu o tym na forum. Najważnieszą zaletą jest chyba cena - ok. 35 zł na wyprzedażach w FJ.

Pozdrówka
Marucha
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mam taki, nie jest moze super dopasowany, ale siedzi u mnie od jakiegoś czasu i nie ściągam go. Oczywiście jest tylko substytutem gripa :mrgreen: Dodatkiem jest rozkładany statywik, który nawet nie chybocze sie z podpietym kitem. Mój kosztował 33 złocisze.
 
kaes  Dołączył: 23 Wrz 2006
Witam po raz pierwszy na tym forum!
Dzisiaj dostałem ulotkę z MM, a w niej K100D + 18-55 za 2499 zł. Oferta ważna od 13.10.

Jest to oferta z okazji 5-latki MM w Krakowie

 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
kurna.. a we wroclawskich mediach nawet nie slyszeli o pentaxie :( taka cena moglaby przyspieszyc moj kontakt z ta puszka :mrgreen:
Pozdrawiam
Grzesiek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach