ramzey  Dołączył: 04 Lut 2008
[ramzey] klateczki
A pomyślałem że też coś umieszczę, żeby co poniektórzy nie myśleli że wpadłem tylko do działu giełda.....

Różne zdjęcia od czasu kiedy kupiłem pentaxa, będę zamieszczał niechronologicznie i sukcesywnie. Może się komuś spodobają, a może nie , w końcu to wszystko hobby.
Wykonane K10d

1. Sleeping beauty



sigma 24-135 f2.8-4


2. Portret dobrego człowieka





Moje pierwsze zdjęcie ringflashem, złoty reflektor na moon unit, sigma 24-135

3. Pomidorek


4. Gray eyes




5 .Jamie




całość serii,
http://www.peterphotograp...delmixer/jamie/

FA 50 mm 1.4
Jamie jeszcze wróci

Jelly
6.

sigma 24-135
7

Fa50, no strobes

całość serii
http://www.peterphotograp...tent/index.html


7.


jak sie komuś spodoba to będzie cdn

 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
B-25 można było o wiele lepiej ująć, nie trzeba było na siłę całego samolotu, tak centralnie i jeszcze krzywo. Można było jakoś światło z tyłu wykorzystać, albo wręć przeciwnie. Dało się podejść czy było odgrodzone?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
ramzey, ponumeruj zdjęcia, to będzie się łatwiej odnosić.
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
"dobry człowiek" ma nieostre oczy i dostrzec to o czy jest dobry...
"Jamie" jest ładne ale nie wiem co mi chce powiedzieć ta dziewczyna ze środkowego zachodu o irlandzkim pochodzeniu :-)
Najbardziej mi się podoba to śmigło, naprawdę niezłe.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
A mi się podoba Jamie :-)
Fajny portret.
Pierwszy samolot też niezły, kadrowanie do poprawki, reszta ok.
 
ramzey  Dołączył: 04 Lut 2008
mysikrolik napisał/a:
"dobry człowiek" ma nieostre oczy i dostrzec to o czy jest dobry...
"Jamie" jest ładne ale nie wiem co mi chce powiedzieć ta dziewczyna ze środkowego zachodu o irlandzkim pochodzeniu :-)
Najbardziej mi się podoba to śmigło, naprawdę niezłe.


Jakże można sie pomylić, pół polka , pół wietnamka ;-)

O B25 napisze jak wróce z pracy
 

szulzykk  Dołączył: 18 Lis 2007
7 bardzo fajna :-)
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Nieźle, a raczej dobrze:)
Dawaj więcej!
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
czwóreczka mnie kręci. a poza tym, to trochę lepszych, trochę zbyt przeciętnych.
 

wieja  Dołączył: 10 Wrz 2007
Podobają mi się, 1 fajna ekspozycja. 7 i 7 i 5 bardzo fajne.
 
rpg  Dołączył: 22 Gru 2007
Pierwsza 7 mi się podoba - bo pomysł z tym czymś odbijającym się w szkle jest fajny. Przy czym ma nierówny kadr (tak na szybko to na pewno względem powierzchni tego czegoś na czym modelka siedzi), jakieś (dziwne?) przebarwienia na biodrze, szyi i pod lewą ręką. Tak mi się tylko wydaje :)
 
ramzey  Dołączył: 04 Lut 2008
kilka ciepłych z dziś wieczór, jeszcze nie postprocesowanych żebyście mieli się nad czym poznęcać

9.


10.


11.


kilka więcej klateczek

http://www.peterphotograp...es/misc/feb2nd/
 

szulzykk  Dołączył: 18 Lis 2007
[9] cool, na [10] ma jakis dziwny wyraz twarzy :-|
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
11 było by fajniejsze zmniejszą głębią ostrości i zaznaczeniem głównego motywu na zdjęciu.
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
ramzey, Nie daj się sprowokować. Daj natomiast na jakiś serwer to pierwsze (B25) zdjęcie w pełnej rozdzielczości i ogłoś konkurs, kto lepiej skadruje tę fotografię.
Zwycięzcę, jak uznasz, że ktoś zrobił to lepiej, nagrodzisz... np. uściskiem dłoni pilota B25 i wirtualnym :-B . Jeżeli zobaczycie, co jest za prawym skrzydłem, to każdy przyzna, że nie można tego zdjęcia skadrować inaczej, ale tak, aby został jego nastrój, oddzielający noc od dnia. Dla mnie... brawa.
Dziewczyny, jak dziewczyny... miałem. Ale śmigło... klasa.
Daj na priv zdjęcie tego ringflasza i coś o nim napisz, jakie ma światło -barwę. Moc w watach, Joulach, lumenach, candelach w czym możesz. Zaintrygował mnie. Dzięki.
 

chrzaszcz  Dołączył: 16 Sty 2008
Seria z rękawicami jakoś mi się nie podoba. Boks kojarzy mi się z ruchem, dynamiką, wysiłkiem... A w pozach tej Pani czegoś mi brakuje... Może lepiej by było gdyby poskakała i pomachała rękoma i wtedy zamrozić ruch na krótkich czasach. No nie wiem... A jeżeli zdjęcie miało być po prostu zabawne (różowe rękawice) to zdecydowanie za mało uśmiechnięta.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach