guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
cypis, w takim ogólnym pomieszaniu to można powiedzieć, ze wszystko jest wszystkim i tyle :) (tylko że nie prowadzi to do żadnych wniosków)

tak jak piszesz to tożsamość można łączyć z dowolnym biologicznym uwarunkowaniem czy kulturowym. a to jest bełkotem już, nadmiar informacji i teoretycznych zależności nie prowadzi do niczego.. chodzi mi o to ,że nie można tego ujmować na chlopski rozum, tylko .. no cóż, zupelnie co innego znaczy tożsamość w dyskursie antropologi kultury a zupełnie co innego w psychologii itp. (a następne rozgałęzienia są w każdej danej metodologii, nie wspominając postmodernizmu :))
 

Smileks  Dołączył: 08 Maj 2007
Alkos ... kiedy emisja akcji? Zapisałbym się! Pozdrawiam :-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Od kiedy założyłem wątek pojawiło się wiele nowych zdjęć, chyba że to zdjęcia których po prostu jeszcze nie widziałem, nieważne. Ważne jest że moje stwierdzenie w założeniu wątku zdecydowanie odrzucam i stwierdzam po tygodniach wpatrywania się w zdjęcia alkosa jak w świętą rodzinę, że ma na tyle nie powtarzalny styl iż zapisuje się bezwzględnie w historii fotografii jako jeden z najlepszych fotografów ulicznych. I niech ktoś śmie twierdzić inaczej to go w mordę! Szlus!
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nieprawda!

(auć.)
;-)



...a tak serio - :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

(aha - pad padł. chciałem coś nagrzebac w pracy i zmarl mi w trakcie operacji... musze przywrocic z backupu w domu...)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos napisał/a:
aha - pad padł. chciałem coś nagrzebac w pracy i zmarl mi w trakcie operacji...
- trzeba bylo sie zajac firma nikon :evilsmile: ( :-P )
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
spadaj :-P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
O nie... wpisywanie kodow :-?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
O nie... wpisywanie kodow


Wybacz, spam mnie zasypał.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Wybacz, spam mnie zasypał.
A ktorego masz pixeplosta? Ja tez dodalem kody, bo mnie spam zalewal, ale od wersji 1.6, gdy zintegrowali akismet i lekkim doszlifowaniu czarnej listy, zdarza mi sie jeden spam na tydzien max.

dz.

[ Dodano: 2008-04-03, 20:04 ]
O nie, i masz te same Captche co ja mialem :-( Ona jest jakas zabugowana. Ludzie mi sie ciagle skarzyli, ze nie moga komentarza zamiesic :-/

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
A ktorego masz pixeplosta? Ja tez dodalem kody, bo mnie spam zalewal, ale od wersji 1.6, gdy zintegrowali akismet i lekkim doszlifowaniu czarnej listy, zdarza mi sie jeden spam na tydzien max.


1.7. Akismet sobie nie radzil, costam niby wsadzal do kosza, ale jedno na 3. A wszystko z jednego robota szło...

dzerry napisał/a:
O nie, i masz te same Captche co ja mialem


Nie, to nowa, przepisana, pod 1.7.

dzerry napisał/a:
Ludzie mi sie ciagle skarzyli, ze nie moga komentarza zamiesic


Pamietam, sam sie skarzylem ;-) Poczekam...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Akismet sobie nie radzil, costam niby wsadzal do kosza, ale jedno na 3. A wszystko z jednego robota szło...
A karmiles go? Powinien byl sie nauczyc. Na poczatku mi troche przepuszczal, ale w miare jak go karmilem, to przepuszczal mi coraz mnie. Ostatecznie przepuszczal mi jednego bota, ktory wpisywal chyba 20 razy "HI", to dodalem "hi" do filtra ;-) Ja mialem pecha do spamerow, od razu mnie namierzyli - pamietasz pytalem sie Ciebie jak to jest, ze ty nie masz. I chyba juz wiem dlaczego nie miales, a teraz masz. Przeniosles formularz z popupa pod zdjecie :-P

dz.

[ Dodano: 2008-04-04, 14:19 ]
Aha, ostatnie 10 wylapanych spamow przyszlod od 2 kwietnia. Przepuscil dwa, z czego jeden zalapal sie na filtr do moderacji.

dz.

[ Dodano: 2008-04-04, 14:20 ]
A i jeszcze jedno. Te kolory kresek w captchy mozna zmieniac. Troche teraz wali po oczach ta zolc.

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Juz nie wali ;-) Uruchomilem Defensio - ten to znowu zjada wszystko jak leci na dzien dobry. Ale go karmie, moze sie poprawi. akismet mi sie nie poprawial...
 

Smileks  Dołączył: 08 Maj 2007
Wasze blogi są w mainstreamie, stąd te problemy ... U mnie przy 30-40 unikatowych userach dziennie panuje kompletna "spamowa cisza" (a może to efekt Alkosowych ustawień na serwerze?) ;-) Pozdrawiam - Smileks
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Z tym bywa różnie niestety... Jak jeszcze miałem na swojej starej stronce (tej z muzyką, nie ze zdjęciami) księgę gości, to po pewnym czasie była wprost zalewana spamem, mimo że miałem bardzo niewielu odwiedzających. :-x
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Smileks napisał/a:
U mnie przy 30-40 unikatowych userach dziennie panuje kompletna "spamowa cisza" (a może to efekt Alkosowych ustawień na serwerze?)


U mnie po paru dniach ataku znowu cisza. 170 userow tak srednio.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Smileks napisał/a:
Wasze blogi są w mainstreamie, stąd te problemy ...
E tam ;-) Ja mam okolo 50 unikalnych wizyt dziennie. Jak wrzucalem czesciej, to mialem okolo 70. Max wszechczasow to bylo 270, bo cos sie chyba w stumble upon zapetlilo i mnostwo ludzi stamtad weszlo.... i wyszlo ;-)

dz.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dzerry, alkos, jak sprawdzic ilosc wizyt? posilkujecie sie jakims stat4u czy cos ?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
dagio, a panelu administracyjnego do swojego hostingu nie masz? Tam zazwyczaj są jakieś narzędzia do zarządzania kontem, w tym także śledzące ruch na stronie.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dagio napisał/a:
dzerry, alkos, jak sprawdzic ilosc wizyt?


phpTrafficA
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
matb, nie dziala jak trzeba.. alkos, dzieki poszukam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach