Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Nie trzeba było pokazywać!
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Maciej napisał/a:
Tak samo jak Minolta TC-! czy Nikon 35 Ti i 28 Ti.


Zupełnie co innego. Natomiast jakby cie interesowal odpowiednik Minolty TC-1 tylko Fuji - Tiara, to mam na zbyciu ;-)

 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Ty zawsze bardzo chciałeś mieć Minoltę TC-1, wiec jakby te Fuji było takie dobre i byłoby odpowiednikiem Minolty to byś sobie zostawił. :-P
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
PawelK napisał/a:
Nie wiem jak Wy ale ja mam z tym problem, zeby sie przestawic...


Ja sobie ustawilem w funkcjach uzytkownika "AF-L z AE-L" i jestem happy... Aparat jest szybki i precyzyjny, wygodnie sie tez go trzyma... Szkielek nie bede lepiej komentowal dla zdrowia czytajacych, w kazdym badz razie daje duzo frajdy, jakies dwie lipne fotki przykladowe:





Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Maciej napisał/a:
Ty zawsze bardzo chciałeś mieć Minoltę TC-1, wiec jakby te Fuji było takie dobre i byłoby odpowiednikiem Minolty to byś sobie zostawił. :-P


Optycznie jest mega-wypas, dwa asferyki w 28/3.5, certyfikat kalibracji... :shock: Niestety, AF - IR nie dla mnie, za duzo przez szyby robie ;-)

(aparat robiony jako ekskluzywny prezent dla pierwotnego wlasciciela - nie kazdy dostawal taka ksiazeczke: )

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Spinner napisał/a:
jakies dwie lipne fotki przykladowe:

o mamo, ale ostre :shock: jak z cyfry :-P
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Ech, nie kontaksujcie mi tu!
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
jak z cyfry
Bo to C41. Cz-b dla mieczakow ;-) Prawdziwy diehard robi zawsze na srebrowych, a jak nie ma gdzie wywolac, to daje kumplowi i modli sie, zeby pies kumpla nie zezarl negatywu, co nie Spinner? :-P

dz.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Ty sie Dzerry doigrasz Bracie... :evil: :evilsmile:

Takie foty w zastanym z 645 na trix 400@1600 w Biesach robione a On zupe psu z tego gotuje... :evil:

Pzdr
Spinner :evilsmile:

P.S. Pyknalem w xtolu trixa na 400 ale teraz zebrac sie nie moge aby poskanowac - przejsciow takie kurka warunki mam, chyba do labu pojde... :oops:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Prośbę mam co by przenieść ten temat gdzieś w trwalsze miejsce - dla potomnych. Poza tym nie macie litości z tymi aparatami, ledwie się człowiek ustatkował jako tako w systemie Pentaxa, a Wy teraz z dalmierzami wyskakujecie ;-) .
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
PiotruśP napisał/a:
a Wy teraz z dalmierzami wyskakujecie ;-) .
A bo to nasza wina, ze Pentax nigdy dalemierzy nie robil? :-P No ale mimo wszystko limiteda 43 zrobili w wersji na M39 - ktokowiek byl za to odpowiedzialny, niezle musial sie najarac, zeby taka decyzje podjac - malo marektingowe to szklo bylo ;-)

dz
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry napisał/a:
niezle musial sie najarac, zeby taka decyzje podjac

A moze wyobrazil sobie takie combo?

 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Wy tak narzekacie na te dalmierze... Czy nawet Leica M7 ma dla Was wady? :evilsmile:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Maciej napisał/a:
Czy nawet Leica M7 ma dla Was wady?

Pytanie! Jasne, ze ma 8-)





(zartuje oczywiscie - dla mnie poza cena nie ma zdanych...)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Contaksa mozna sobie takze ladnego dobrac:





Pzdr :evilsmile:
Spinner

P.S. Troche OT ale czarny MZ-3 z czarnym 43LTD na ulice to cudo - maly, czarny, cichy zestaw... naprawde ;-)
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
dan napisał/a:

Pytanie! Jasne, ze ma 8-)
Serio pytam.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
A moze wyobrazil sobie takie combo?
I ty uwazasz, ze jakis krawaciarz moze na trzezwo cos takiego sobie wyobrazic? Przeciez wiem, ze to jest piekne, ale zarobic na tym raczej nie da rady ;-)

dz.

[ Dodano: 2008-02-11, 23:36 ]
O zesz w morde, tego G1 Special nie widzialem :-(

dz.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nieprawda, ze ladny Dzerry :evilsmile: :?:

A jak "znajdujecie" takie cos :?:



Pzdr
Spinner
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Cytat
Serio pytam.

No to serio odpisalem Ci, ze dla mnie nie ma :-)

[ Dodano: 2008-02-11, 23:42 ]
Spinner napisał/a:
A jak "znajdujecie" takie cos

Sredni to zabawa. Fajnie sobie jakas architekture czy plenerowe portrety popstrykac.

Do streetu 35mm w zupelnosci wystarcza, bo tu sie kadry licza, tonalnosc i szczegolowsc graja mniejsza role.

Z tego powodu dalmierz MF jest moim zdaniem zbytkiem.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Przepraszam za lamerskie pytanie: czy do tych dalmierzy Contaxa Zaiss robi szkła z AF :shock: ?
Ten zestaw na zdjęciu pokazanym przez Spinner'a wygląda kusząco :-)


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach