Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Migracja z Forum Sectorowego
Marzy mi sie aby tresci i wiadomosci zawarte w forum www.pentax.osw.pl jakos przeflancowac do nas. Jednak w tych parutysiacach tematow zawarte jest sporo wiedzy i zal by bylo to wszystko utracic

pozdro
Piotrek
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
podejrzewam, ze to sie latwo nie da zrobic. mozna natomiast sprobowac ponamawiac ludzi zeby co lepsze watki stamtad poprzeklejali tutaj, a potem recznie przesuwac do faq na przyklad
 
Michu
A nie można potraktować tego np. jako archiwum?
Niech wisi sobie w formie obecnej i jedynie dołożyć tam wyszukiwarkę.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nie znam sie na informatyce ale moze pogadac z Sectorem czy udostepni zasoby w jakiejs tam formie?

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner - jako jego najlepszy przyjaciel mógłbyś rzeczywiście bardzi szeroko się doń uśmiechnąć w tej sprawie. Sądzę, że tak wytrawny dyplomata jak Ty spokojnie osiągnie sukces.

 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Odpowiedz (cokolwiek znaczy :mrgreen: ):

"szansa jest, ale musialby to byc serwer, ktory obsluguje asp"

Pzdr
Spinner
 
Gość
Oki, ustalone z Sectorkami - baza bedzie w Accessie - powinno byc cool :?: ;-)

Pzdr
Spinner
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Cholerka - mowilem, ze tlo musi sie zmieniac, jak sie jest niezalogowanym powinno byc inne od tego, kiedy jest sie zalogowanym - latwo teraz o wpadke jak sie na chwile wylaczy i wlaczy strone z forum - vide moj post powyzej...

Tak jest (z tymi kolorami tla) na forum Nikona i mysle, ze fajnie to dziala...

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eeee... marudzisz Spinner - kliknij sobie automatyczne logowanie i za każdym razem będziesz zalogowany (przynajmniej teoretycznie).
Na początek zostawiłbym ten bajer. Najważniejsze, by to w ogóle się odpaliło, a taką kosmetykę będzie można przeprowadzić za czas jakiś, jak wszystko się unormuje i chłopaki będą mieć więcej czasu.

 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Ty marudzisz - owszem - w domu sobie tak zrobie - w pracy nie chce/nie moge... :-?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
[quote="Spinner"]owszem - w domu sobie tak zrobie - w pracy nie chce/nie moge...[/quote]

Ustaw sobie w Portalu skórę inną niż domyślna. Powinna ci się przyczepić, więc będzie się zmieniać, kiedy się zalogujesz :)

Uwaga: część po ustawieniu wyhacza Portal. W tym momencie działają na 100%: subSilver i oba Tesko.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kufa, to całe forum jest bardziej skomplikowane od lotu na księżyc.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Po OSW wszystko jest bardziej skomplikowane od lotu na księżyc.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
A mi tam sie podoba.......Musze jeszcze tylko zapoznac sie z kilkoma sprawami :)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Po pierwszym dniu zaprzyjaźniania się z nowym forum brakuje mi jednej rzeczy - jak wchodziło się na OSW od razu wiadomo było jakie nowe wątki się pojawiły, czy w wątku, który śledzimy pojawiło się coś nowego - tutaj trzeba się troche nagłowić i ogólnie zamotka jest większa, trzeba pamiętać ile było wątków w poszczególnych działach podczas naszej ostatniej wizyty, żeby stwierdzić czy pojawił się jakiś nowy wątek, albo wchodzić to wszystkich pokolei co zabiera sporo czasu, no ale może to sprawa przyzwyczajenie i faktu, że pojawiają się drobne zmiany w strukturze - w każdym razie gitarra, ale zobaczymy po dłużym czasie ;)
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
ekhem... gorny prawy rog glownej strony fora - prosze sie przyjrzec

 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aa rzeczywiście .. to ja już nic nie "mówie" ;) .. tym bardziej gitarra :)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
A moze kiedys podlinkowac na osw link do tego forum jak teraz podpielismy galerie? No chyba, ze org.pl bedzie cool...

Pzdr
Spinner
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
Cytat
A moze kiedys podlinkowac na osw link do tego forum jak teraz podpielismy galerie? No chyba, ze org.pl bedzie cool...


jak najbardziej. ale chwilowo jest to JESZCZE faza rozwojowa, wiec chyba nie trzeba sie spieszyc. zwlaszcza ze for na osw jeszce podobno dziala...

w chwili obecnej ja walcze z yahoo zeby sciagnac archiwum, piotrek kombinuje z accesowa baza z osw. jak wszystko uda sie ladnie zgrac to ten for zastapi cala reszte.
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
grub napisał/a:
w chwili obecnej ja walcze z yahoo zeby sciagnac archiwum, piotrek kombinuje z accesowa baza z osw. jak wszystko uda sie ladnie zgrac to ten for zastapi cala reszte.


Piotrek jeszcze nic nie kombinuje bo:
a) nie ma czasu
b) nie ma bazy

:mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach