Toggle navigation
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Rejestracja
Zaloguj
D/N
Ogłoszenie
Kaszubskie Grzybki AD 2026
- Edycja XV -
25 do 27 września 2026
PENTAX@PL Strona Główna
»
Jak...
»
Fotografia
Fotografia
Tematy/ Posty
Ostatni post
Konkursowe
Ostatni post:
Jeden Aparat 10.0
Tematy:
336
Posty:
20187
2025-02-07, 17:14
Rrrodrigo
Pary
Ostatni post:
Pary
Dział z zatwierdzaniem postów
Tematy:
1
Posty:
2787
2026-06-11, 06:04
wdudi
Fotografie do oceny
Ostatni post:
[wuzet] Przyszła kryska ...
Wątki zawierające fotografie do oceny.
Tematy:
680
Posty:
32300
2010-02-16, 12:46
bEEf
Napisz nowy temat
«
1
2
3
«»
35
36
37
»
Moderatorzy:
tref
,
dzerry
,
cotti
,
Zdano
,
alkos
,
mygosia
,
plwk
,
piotr_luk
,
opiszon
,
jorge.martinez
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
Ważne tematy
Odpowiedzi/ Wyświetleń
Autor
Ostatni post
[fotografowie] Fotografowie wielcy, duzi i aspirujący
Zbiór wątków z działu Fotografia
2011-02-01, 22:17
jorge.martinez
0/ 30829
01-02-11
jorge.martinez
2011-02-01, 22:17
jorge.martinez
Tematy
Odpowiedzi/ Wyświetleń
Autor
Ostatni post
Zdjęcia wodospadów,strumieni i rzek praktycznie...
Jak poprawnie dobrać ustawienia i jakie filtry zastosować aby efekt był jak najlepszy?
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-05-25, 16:52
Markus
20/ 20707
06-04-07
Markus
2007-05-25, 16:52
Markus
trochę nieładne zagranie
2007-05-18, 23:24
dan
16/ 11980
17-05-07
Cobretti
2007-05-18, 23:24
dan
Wystawa Alkos-Blubas - slowo na dobranoc :-)
2007-05-15, 08:51
bEEf
6/ 6040
13-05-07
alkos
2007-05-15, 08:51
bEEf
Nie umiem już focić zoomem
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
,
4
]
2007-05-14, 13:19
zaroowka
75/ 38593
07-05-07
Jarek Dabrowski
2007-05-14, 13:19
zaroowka
Gdzie kupic pirata lub...
2007-05-12, 15:19
webjay
6/ 6712
12-05-07
webjay
2007-05-12, 15:19
webjay
prosze o komentarz :)
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
]
2007-05-12, 13:56
annuszka
43/ 25156
03-05-07
annuszka
2007-05-12, 13:56
annuszka
Graflex i streetphoto
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-05-10, 09:16
bEEf
20/ 14809
09-05-07
dzerry
2007-05-10, 09:16
bEEf
stałka manualna i korpus AF
nie o sprzęcie tylko o robieniu zdjęć
2007-05-07, 12:34
mariusz m.
3/ 5278
07-05-07
mariusz m.
2007-05-07, 12:34
mariusz m.
[ Ankieta ]
1Maja -fotorelacja
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-05-04, 15:22
rusek
25/ 17938
01-05-07
tref
2007-05-04, 15:22
rusek
Krótki reportaż... do oceny/podziwiania
2007-05-04, 06:30
milo
13/ 8947
03-05-07
Alfx
2007-05-04, 06:30
milo
Odnośnie ostrości na całości??
Jak usatwić by mieć na całości obraz ostry a nie rozmycie tła.
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
]
2007-05-04, 01:37
GRZESIO
59/ 34501
01-05-07
michas1975
2007-05-04, 01:37
GRZESIO
Jak robic zdjecia w trudnych warunkach?
Jak robic zdjecia przy wysoko kontrastowej scenerii?
2007-05-03, 13:42
PiotruśP
14/ 11623
02-05-07
a.d.a.m
2007-05-03, 13:42
PiotruśP
Negatyw albo slajd - i co dalej?
2007-05-01, 08:04
jajurek
18/ 14500
30-03-07
jajurek
2007-05-01, 08:04
jajurek
jutro pogrzeb Borysa Jelcyna
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
]
2007-04-27, 16:25
tref
46/ 28972
24-04-07
asklop
2007-04-27, 16:25
tref
Ostrów Tumski - czyli zmagania z Provią
2007-04-23, 23:10
djack
0/ 3853
23-04-07
djack
2007-04-23, 23:10
djack
Co zabrac ze soba?
sytuacja: obrona pracy doktorskiej
2007-04-17, 20:36
alkos
11/ 9898
16-04-07
zy
2007-04-17, 20:36
alkos
Fotografowanie przedmiotow.
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-04-11, 10:40
bEEf
29/ 18982
10-04-07
milo
2007-04-11, 10:40
bEEf
A jak Panie u Was z ostroscia ?
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-03-30, 23:48
Alfx
22/ 19525
29-03-07
Artooro
2007-03-30, 23:48
Alfx
Prawo o publikacji
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-03-30, 13:21
bEEf
34/ 27700
13-09-06
tref
2007-03-30, 13:21
bEEf
dziwne pionowe i skośne linie w tle... ?
2007-03-25, 23:42
alkos
6/ 6145
25-03-07
Bomber
2007-03-25, 23:42
alkos
dobra strona do zamieszczania zdjec
2007-03-25, 23:16
kosafwc
14/ 13240
23-03-07
waskiwidze
2007-03-25, 23:16
kosafwc
Koniec zakazu fotografowania?
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
]
2007-03-20, 15:49
Dabrow
56/ 38968
25-10-06
Mertz
2007-03-20, 15:49
Dabrow
Jak doswietlac osoby lampa zeby zmiekczyc swiatlo w plenerze
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
,
4
]
2007-03-18, 15:42
Lenin
70/ 54541
30-05-06
Alek
2007-03-18, 15:42
Lenin
Galeryjka gniotów
2007-03-14, 15:09
robi
14/ 10639
12-03-07
pawelek-79
2007-03-14, 15:09
robi
Od czego zacząć fotografowanie?
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
]
2007-03-14, 00:11
cypis
47/ 33439
15-02-07
pawelek-79
2007-03-14, 00:11
cypis
Ja też założyłem sobie galerię
2007-03-13, 20:34
cypis
4/ 5236
13-03-07
cypis
2007-03-13, 20:34
cypis
Miekkosc swiatla
co to jest tak naprawde?
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-03-08, 16:16
dan
26/ 18904
07-03-07
dan
2007-03-08, 16:16
dan
najdłuższy czas ekspozycji w moim życiu...
2007-02-28, 11:29
rychu
6/ 6577
27-02-07
cotti
2007-02-28, 11:29
rychu
StreetPhoto i filtry
... do B&W
2007-02-22, 22:11
dialer
13/ 10273
20-02-07
dialer
2007-02-22, 22:11
dialer
wydrukuj sobie zdjęcie
Canon w Polsce
2007-02-21, 21:17
cotti
4/ 5275
21-02-07
cotti
2007-02-21, 21:17
cotti
Dobór filmów do pleneru
2007-02-15, 13:15
Spinner
15/ 13777
12-02-07
wiosna77
2007-02-15, 13:15
Spinner
Filtr Polaryzacyjny Kołowy a Liniowy-różnice,który lepszy?
2007-02-14, 15:25
noel
2/ 5203
14-02-07
wiosna77
2007-02-14, 15:25
noel
Reprodukcja slajdów cyfrą - 50 mm jako macro
2007-02-07, 22:13
Marek Wyszomirski
4/ 6121
31-01-07
bossini
2007-02-07, 22:13
Marek Wyszomirski
Zapraszam!!!
2007-02-05, 19:20
cotti
7/ 6760
04-02-07
Lipa
2007-02-05, 19:20
cotti
Korekta czyli naswietlanie na krzywą
2007-01-23, 20:09
zorzyk
4/ 5701
23-01-07
Adampio
2007-01-23, 20:09
zorzyk
Wielcy i Pentax
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2007-01-19, 10:03
alkos
32/ 29209
06-08-06
Lipa
2007-01-19, 10:03
alkos
Jak?
2007-01-05, 13:43
vesper
10/ 8905
24-12-06
HaMtAr0
2007-01-05, 13:43
vesper
Ostrzenie na hiperfokalną
teoria a praktyka
2006-12-21, 14:29
dan
16/ 15982
24-10-06
dan
2006-12-21, 14:29
dan
slajd na zime?
2006-12-21, 13:54
szpajchel
1/ 4297
21-12-06
H.M.
2006-12-21, 13:54
szpajchel
Fotografia cyfrowa i... tradycyjne metody
2006-12-11, 22:37
tref
5/ 7093
09-12-06
pjotrekm
2006-12-11, 22:37
tref