plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
A ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym papierem toaletowym? Dlaczego wykupili? Tylko dlatego, że ktoś napisał, że zabraknie, czy jest jakiś bardziej konkretny powód?

Oczywiście - jeden kichnął a stu dostało sraczki. 8-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Kot72 napisał/a:
Na balkonie u sąsiadów pojawił się wór z ziemniakami i i z 5 kg mięcha .

U mnie jest dziś prawie 20 stopni - 5 kilo mięsa na balkonie szybko trafiłby szlag.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ceny beczek, soli i saletry poszybują w górę ;-)
Moja babcia była mistrzynią robienia zapasów - doświadczenia sprzed, czasu i po wojnie zrobiły swoje.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Mój dziadek trzymał dziesięciolitrową puszkę mąki. Tak na wszelki wypadek.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Tak przetrzepanego Lidla to ja jeszcze nie widziałem, papier był tylko ten najdroższy, 5 konserw a kolejka do apteki... 10m. na dworze, ale w tej obok 6 osób. Nic nie rozumiem.

 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
pszczołowaty, ten najdroższy jest IMHO najlepszy :-D
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Tak - jest najwięcej papieru w papierze i pewnie nawet wychodzi taniej od tych tańszych.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
I listek to listek :mrgreen:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
szpajchel napisał/a:
I listek to listek :mrgreen:

#WystarczyWziąćJeden :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrR, :mrgreen:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
PiotrR napisał/a:
A ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym papierem toaletowym? Dlaczego wykupili? Tylko dlatego, że ktoś napisał, że zabraknie, czy jest jakiś bardziej konkretny powód?

W Polsce to nawet rozumiem, mądrość pokoleniowa: ilekroć była sytuacja kryzysowa a władza zapewniała, ze zadba o zaopatrzenie, to ZAWSZE występowały 'przejściowe trudności z zaopatrzeniem w papier toaletowy' (oraz sznurek do snopowiązałek, ale to już minęło wraz z postępem technologicznym). Przy czym 'przejściowość' tych trudności polegała na tym, że przechodziły z miesiąca na miesiąc i nie chciały przejść na dobre...
Natomiast z jakiego powodu ludziska wykupują papier toaletowy w Irlandii - to tego naprawdę nie wiem... Jedyne wytłumaczenie, jakie mi przychodzi do głowy to spora zawartość żywiołu polskiego w tutejszym społeczeństwie: taki przeciętny Paddy widzi, że jego polski sąsiad robi już trzeci kurs do sklepu po papier wartościowy, więc sam może zdecydować, że nie będzie gorszy bo widać to teraz jest trendy :-D
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
W sumie się nie dziwię.
Rolki papieru nie zastąpisz prenumeratą cyfrową...
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jestem bezpieczny, mam bidet....
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Praca zdalna z synem w domu. Zdałem sobie sprawę, że mamy 5 komputerów i wszystkie działają. Co robić?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Kurde, zaopatrzony w makarony - nie, nie przez koronawirusa, po prostu na ogół mamy w domu spory zapasik różnych makaronów - zorientowałem się, że nasz główny jadłospis na wypadek "lockdownu" to dania w typie włoskim. A do nich potrzebny jest twardy włoski ser do posypania. KTÓREGO NIE MAMY! Orientuje się ktoś, czy naród wykupił z Lidla całe grana padano w kostkach, czy mam jeszcze szansę dostać? :?: :?: :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Bez problemu.
Wyszły tylko makarony ryż pomidory w puszce (tanie, nie te włoskie po 3.5)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrR, masz kryzysowe problemy nowej generacji :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
Orientuje się ktoś, czy naród wykupił z Lidla całe grana padano w kostkach, czy mam jeszcze szansę dostać?

Nałóż OP-1 i wyjdź na zwiady.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
W ramach walki z zagrożeniem przyjeżdża do mnie jutro trzech a może nawet czterech pentaksiarzy. Będziemy robić dezynfekcję przez weekend :-P
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Pamiętajcie, optymalne stężenie to około 70% ! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach