zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
Stojak rack 1U 2U
Może mnie wspomożecie - szukam czegoś takiego jak na zdjęciu załączonym poniżej...

Biega o to, że Kobity w laboratorium wymyśliły sobie by moduł 1U postawić sobie na biurku i by można było go przestawiać (żadne szafki, szafy itp). W miejscu skąd pochodzi zdjęcie, podobno nie mają tego na stanie... Są jakieś inne podobne rozwiązania i gdzie to dostać można, bo za chwilę osiwieję od ględzenia, że takie nóżki to łatwo znaleźć...

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Idź do stolarza, drewniane zrobi.

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
zloty_2000 napisał/a:
bo za chwilę osiwieję od ględzenia, że takie nóżki to łatwo znaleźć...
To niech znajdą ;-)
W ogóle winszuję pomysłowi, żeby wyjący serwer rackowy, przystosowany do szybkoobrotowych wiatraczków pchających powietrze z jednego końca, na drugi, stawiać sobie na biurku w laboratorium.

bbartlomiej napisał/a:
zloty_2000 napisał/a:
bo za chwilę osiwieję od ględzenia, że takie nóżki to łatwo znaleźć...
To niech znajdą ;-)
W ogóle winszuję pomysłowi, żeby wyjący serwer rackowy, przystosowany do szybkoobrotowych wiatraczków pchających powietrze z jednego końca, na drugi, stawiać sobie na biurku w laboratorium.

Wytłumacz babom jak się uprą... ;-) :mrgreen: a dodatkowy sprzęt generujący hałas to wychodzi już im nie szkodzi...

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Jak chcesz, to mam takie stojaki do rackowych upeesów, mi to jakby zawadza, w piątek mogę Ci podesłać zdjęcia.

fuen napisał/a:
Jak chcesz, to mam takie stojaki do rackowych upeesów, mi to jakby zawadza, w piątek mogę Ci podesłać zdjęcia.

Jak możesz podesłać zdjęcia to będę wdzięczny. Dzięki :-B

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012

fuen napisał/a:
Zapomniałem, przepraszam.
https://photos.app.goo.gl/mjifDwBzXt6P3so87
https://photos.app.goo.gl/wBWF9CZZbkA8XNQA7

Dzięki :-B za chęci ale dziś się dowiedziałem, że kobity jakoś same sobie poradziły... bałem się zapytać jak...

Skocz do: