opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
:-(
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jakby się cofnąć w tym wątku to ten adres był już wklejany.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
plwk napisał/a:
Jakby się cofnąć w tym wątku to ten adres był już wklejany.

Ppmppfżmpp ppmmff pmpfmpppfś pfmpffffpmppfmpłfmfppmmmmmmfffpffmć pppmmm pppmmmfmmffpmpp mmfppf pppmmmpfmmfffmmmmmł PfmPmfFppPmp? ... mmpppf pppmffmpp ffpmmmmmppffmmmłmppppm mmmpmpfmfpffmmmfmp ffpmpp fmmppfmmpą ppfpmpfmfpmfmmmpffófpp ...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mmfppfś ppf fmpffmppm, żmpp pppmffmfmmpmffm Mmfmffę pppmffmpp pmffmfmmpmffł mff pfmpffffpffm pppmmmpmmmmppmfmffżfmmffpffmppm fmmpfmppffmppmpmmmpppmfffmf fmfpmppffmmmmpmpppmffmpp Mmfmff pmfmmmpppmpmpffffmppppmpmff, mmpppf pfmmppfpppppmffmpp Fppffm fmpmmmppm, fpp fmpffmppm Śfppmffęfmpppfpmppffffpffmfmmpmpmffppm fmpppf pppmmmfppmppfmp Pmppffófppmpppmp Mmfmffąmfmfmffmpmpppmp fmmmffę pmmmppfmmffpmmfffpmpp pppmffmpp mpmppfpffppfmmpmffpmfmffśmmfmffmpp.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu, Pppppf pfmmmmfmppffffp! Fmpmmmpmp pfmpffffpffmpfmfmffmmffpmmfffpmmmłmppppm! Pmfmmmpppmpmpffffmppppmpppffppffmppm fmmpmppffffmfmpppfżmpppffmmfppfppm ppmófppmffppmffm fmmfmpmmmpppppffppmmfffpmpp PppMffMpp! Ppffmmfmpmmmfmppppmffmpp Pmppffófpppmpmff Mmfmffąmfmfmffmppmpmff mmpffmłffm fmf pppmmmfmm pfmpffffpmppmpm Mpmpfffmfmfmppf Fppppfpmmpppppf Śfppmffmmmfmpppffppppf! Mmpmmmmmpmmfmffmmm fppfmmpfmppfppmmffpppmmmłmmm. Pfmppffmpmppppm pmmfmfż pppmffmpp mmpffmłppf. Pppmmmfppmppfmp pmmmppmpmpppppf pmfmmmpppmpmpffffmppppmpmpp fmpppf mpmffpmffmpppmfmffppmffm pppmmm fppfmmffpffmfmmfmppmpmffmmfmfp mpmppfppmppffpppppmffpmpófpp.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ppmppfżpppmmm ffpmppppmpmfmppć, fmmfmpmmmpffmmfffpffm pppmmm mpmłfmfżmpppmm.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
plwk, Ppfppf pfmmmmfmppffffp! Pppmmm fmpppf pppmffmpp fpppfmmmmmpmpmfmffśppmffm. Ppmppfżpppmmm mpmppfmpmmmmć mpmppf ppmpmfmpppmpmmm ... mmmpmfmmpppf ffppffppfmmpmffć pmfmmmpppmpmpffffmppppmpppffppmpp mmpfmfłpmpmff ... <pffppfffpppmmmmżppfpppffm>
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Przywrócę język ojczysty, ale muszę zapytać: wy też macie wrażenie, że Igrzysk Olimpijskich nie ma? Dla mnie IO to była od bardzo dawna JEDYNA impreza sportowa, jaką chętnie oglądałem w TV, jedyna, na jaką naprawdę czekałem. Z różnych powodów zresztą: bo pokazywano dyscypliny, które lubię, a rzadko trafiają do mediów. Bo zdarzały się wspaniałe, wzruszające momenty, których w skomercjalizowanym sporcie tak dziś mało: startował ktoś, kto odstawał od zawodowej czołówki, przybiegał na metę ostatni ale... realizował swoje marzenie, dla którego trenował całe życie często w warunkach, o których amerykańskim czy europejskim gwiazdom sportu nawet się nie śniło w koszmarach. Bo ktoś komuś pomógł, bo zawodnicy z politycznie zwaśnionych krajów podali sobie ręce...
Na 'oryginalne' IO mieliśmy jechać z najstarszą córą i synem. Raz, że wszyscy troje od dawna mieliśmy Japonię w planach, z różnych wprawdzie powodów, ale generalnie związanych z fascynacją tamtejszą kulturą (a w przypadku córki także chęcią podszlifowania języka), dwa, że Olimpiada miała zdarzyć się na rok przed maturą córki i w rok po rozpoczęciu przez syna szkoły średniej, do której dostał się z wyróżnieniem, więc oboje zasłużyli na nagrodę. COVID te plany pokrzyżował, podobnie jak mój, planowany osobno wyjazd do Tajlandii...
Tak czy inaczej - igrzyska w końcu się zaczęły a ja nawet dzisiaj, mając dzień wolny - nie znalazłem w sobie motywacji, by zasiąść przed TV i coś z Tokio obejrzeć... Ktoś ma tak samo?
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Mam podobnie. Najbardziej straszne jest to, że nie widziałem ani jednego etapu TDF. Nie widziałem też telewizji od niewiadomo kiedy. Uważam, że to może być dobrze. Świat się zmienia.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
A ja oglądam olimpiadę z dużą przyjemnością ... nadal :-) Za każdym razem odkrywam jakąś nową dyscyplinę :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
koralik napisał/a:
A ja oglądam olimpiadę

Ja oglądam Igrzyska Olimpijskie. :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ja nie oglądam bo nie mam kiedy na urlopie. Ale zakładam że jak wrócę do domu to będzie leciało.

Inna sprawa że też już mnie nie grzeje jak kiedyś.
Starość.

Ale LA zakładam że będę oglądał z wypiekami na twarzy ;-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
plwk, Co ja bym bez Ciebie zrobiła :evilsmile:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
White napisał/a:
Mam podobnie. Najbardziej straszne jest to, że nie widziałem ani jednego etapu TDF. Nie widziałem też telewizji od niewiadomo kiedy. Uważam, że to może być dobrze. Świat się zmienia.

Telewizję, jako taką, odpuściłem sobie kilka lat temu. Owszem, mamy telewizor i nawet opłacamy abonament za SkyTV z kilkoma dodatkowymi pakietami, ale korzysta żona i dzieci. Mnie zdarza się zasiąść jeśli SkyCinema ma w ofercie jakiś film, na który nie udało mi się iść do kina, a który chciałem obejrzeć, albo w przypadku właśnie Igrzysk Olimpijskich... Poza tym wolę książkę, jakiś film z przebogatej filmoteki, wyjazd gdzieś - TV może dla mnie nie istnieć.
No a teraz są IO i nie mogę się zmusić do oglądania...
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
opiszon napisał/a:

Ale LA zakładam że będę oglądał z wypiekami na twarzy ;-)

No właśnie LA, obok judo to było coś, czego nigdy nie odpuszczałem... A teraz - sam nie wiem...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Apas, musisz się przemóc.
Ostatnio szuflowalem sobie po dekoderze żeby sprawdzić co mi nowy dostawca daje (nie żebym oglądał tv namiętnie ale skoro internet 2 pakiecie z tv wychodzi niewiele więcej niż bez...) I trafiłem w lokalnej tv na relacje z MP w LA które się odbywały akurat w Poznaniu.

Mimo że to tylko MP to po chwili rozruchu (trafiłem na początku na pchnięcie kulą gdzie oprócz topowej 3 poziom był sporo poniżej rekordu mojej szkoły średniej ;-) ) dałem się wciągnąć.

Chyba trzeba dać szansę...
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
opiszon napisał/a:
Apas, musisz się przemóc.

Przemóc to ja się muszę, żeby jutro ociężałą doopę do biura zawlec... Poza tym to ja się przemagam do różnych rzeczy od czasów towarzysza Wiesława i mam już trochę dość...
Chyba dopadł mnie kryzys wieku średniego. Znowu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Chyba dopadł mnie kryzys wieku średniego. Znowu.
znasz?
http://kryzyswieku.blogspot.com
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ja mam ostatnio tak wszystkiego po dziurki w nosie że nawet mi się przestało nie chcieć...
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
opiszon napisał/a:
znasz?
http://kryzyswieku.blogspot.com

Prawdziwe... Jakie to coorva prawdziwe...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach