jerzyk  Dołączył: 28 Mar 2013
Prawdopodobnie tak. Polowałem na cenę poniżej 7 000 ponad rok.
 
adi24-78  Dołączył: 11 Lis 2010
Pentax K-1 Mark II 700 zł taniej
https://www.cyfrowe.pl/pr...ml?idPromo=2867
Pentax K-3 Mark III taniej o 500 zł
https://www.cyfrowe.pl/lp...00zl-rabat.html
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Gdyby ktoś kupował K-3iii w ramach promocji Wymień Stare na Nowe mam 3 korpusy MZ-50 do oddania. Choć jak widzę to nie deal gdy porównać z Cyfrowymi - tam bez zwrotu jest rabat.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
ja nie znalazlem żadnych informacji, że to trzeba jakiś aparat oddać - no regulaminu nie widze tylko jakis kod
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Tu: fotoplus.pl i tu fotostrada . Dalej nie szukałem. Ale na FB wymieniają jeszcze inne firmy: post
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
RPM napisał/a:
Tu: fotoplus.pl i tu fotostrada . Dalej nie szukałem. Ale na FB wymieniają jeszcze inne firmy: post

No ok. Jest info o tym ze jest taka promocja.
I opis aparatu. Ale regulamin gdzie napisane jest jaki aparat mozna oddac i gdzie itp?
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Cytat:
"Przynieś do sklepu naszego partnera stary aparat dowolnej marki (bez względu na stan) i wymień go na na zakup flagowego modelu
Akcja promocyjna trwa do końca października lub do wyczerpania zapasów.
Szczegóły w sklepach:..."

Co tu jest niezrozumiałe?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Pewnie jedynie to, jak tego dokonać, kupując wysyłkowo. Myślę, że w większości sklepów będzie to po prostu obniżka ceny. No chyba że będą się musieli rozliczyć z zebranego złomu. ;-)
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Ricoh rozsyła informację zachęcającą do zakupu K-3III lub K-1 II do których to aparatów "dorzuca" w gratisie gripy D-BG8 /D-BG6.
Gdzieś tam w zachodnim świecie też można zyskać 200$ przy zakupie K-3 III wraz z DA 20-40 lub DA 16-85 (WWW )
 
wiekszy  Dołączył: 24 Lip 2013
Tymczasem w PL mam problem ze znalezieniem komisu zainteresowanego wzięciem KP + jakieś tam szkła przy zakupie u nich K3iii (kontrolnie pytałem też o rozliczenie przy zakupie innej marki) - nie umiem szukać?
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Zapytaj w fotorimex
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
cyfrowe.pl też przyjmują sprzęt w rozliczeniu.
Również tu https://www.interfoto.eu/
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Cena K-1 II spada w ŚWIECIE z 1999.95$ na 1699.95$.
To z okazji tego, że zbliża się pierwszy piątek w tygodniu.
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
wiekszy napisał/a:
Tymczasem w PL mam problem ze znalezieniem komisu zainteresowanego wzięciem KP + jakieś tam szkła przy zakupie u nich K3iii (kontrolnie pytałem też o rozliczenie przy zakupie innej marki) - nie umiem szukać?

Moje doświadczenia z próbą pozbycia się pentaksowych gratów i komisem są takie, że pan właściciel postękał, że weźmie, ale to P więc będzie mu to ze 2 lata leżeć i rzucił dość groszową propozycję. Na moją propozycję wymiany na pewien inny sprzęt 1:1 poczuł się wręcz urażony "bezwartościowością" tego co zaoferowałem... Koniec końców sprzęt sprzedałem na Allegro pi razy oko za tyle ile chciałem.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
7 455zl to najnowsza cena za K-1 II ( Oficjalny sklep A......o)
2345 zl za Ricoh GR II.
Hmmmm.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Pomyśleć, że w styczniu/lutym można było kupić K-1II za 7000pln a i to wydawało mi się drogo... 7500pln to IMHO żaden cymes. Ten aparat powinien kosztować na poziomie 5.5kpln.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
https://www.euro.com.pl/l...B&gclsrc=aw.ds. Jeszcze w poniedziałek było to niecałe 8700 z obiektywem.

Chyba leżaki magazynowe sprzedają.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Ale na raty tylko 8399 przynajmniej ta piszą, Ja bym pomacała DFA 21/2.4 ale w Polszy chyba jeszcze nie ma
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
 
josio  Dołączył: 20 Lut 2012
foto napisał/a:
Całkiem fajna cena


Już spory czas ta oferta wisi - świerzbi strasznie ale pieniędzy brak.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach