djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zmarł Andrzej Urny.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Nie żyje Mick Rock
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Odszedł Stephen Sondheim.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Zmarł Frank Williams. Szef zespołu Williams z F1.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Zmarł David Gulpilil Dalaithngu, aktor, aborygen znany z Walkabout, Ostatniej fali, Polowania na króliki i Krokodyla Dundee.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
János Kóbor, wokalista zespołu Omega, nie żyje.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Było.
Lider zespołu Omega zmarł na COVID-19. Gwiazdor Omegi nie był zaszczepiony przeciw COVID-19.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Steve Bronski... smalltown boy has run away...
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
8 grudnia zmarł Antoni Gucwiński.
 
plis  Dołączył: 12 Paź 2011
Dla tych, którzy są bliżej jazz’u, zmarł Barry Harris. Miał 91 lat i prawie do końca prowadził swoje słynne warsztaty.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
:cry:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Pana Gucwińskiego i jego małżonkę miałem przyjemność poznać osobiście. I choć w środowisku zoologów 'z prawdziwego zdarzenia', wśród których mam serdecznych przyjaciół oboje (a zwłaszcza pani Gucwińska...) wzbudzali raczej mieszane uczucia (i nie chodzi tu bynajmniej o kontrowersje z ostatniego okresu ich dyrektorowania we wrocławskim zoo, ale raczej o całokształt wiedzy, jaką na antenie przekazywali...), to jednak właśnie 'Z kamerą wśród zwierząt' zaszczepiło we mnie zamiłowanie do zoologii, które sprawiło, że nasz dom rodzinny jest pełen terrariów, akwariów, w ogrodzie mamy wolierę dla ptaków, dwa psiaki żyją z nami na prawach członków rodziny a ja sam przy każdej okazji staram się docierać tam, gdzie mogę zobaczyć ciekawe zwierzęta w ich naturalnym środowisku...
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Też się na tym wychowałem, pospołu ze "Zwierzyńcem" i Michałem Sumińskim. Kontrowersje pojawiły się znacznie później, gdy drogi życiowe już się ułożyły.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
plis napisał/a:
Dla tych, którzy są bliżej jazz’u, zmarł Barry Harris. Miał 91 lat i prawie do końca prowadził swoje słynne warsztaty.

Kiedyś oglądałem dokument z jego warsztatów, gdy usiłował wytłumaczyć studentom swoją sławną tonację jazzową - ona brzmiała genialnie, gdy grał Barry, ale młodzi ludzie nie potrafili się przemóc, żeby zagrać tę jedną dodatkową nutę, która tak bardzo 'ułatwia' improwizację. Przezabawnie było patrzeć, jak on to cierpliwie tłumaczył, pomimo narastającej w widoczny sposób frustracji... Kolejny Wielki, który odszedł...
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Zmarł Włodzimierz Pac. Korespondent Polskiego Radia w Mińsku. Prawdopodobnie zawał. Miał 54 lata.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Odszedł Tadeusz Ross
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Przestało syczeć... :-(
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Zulu-Gula wrócił do obcego kraju…
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Andrzej Nowak, Założyciel i lider zespołu TSA
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Burke Shelley z Budgie...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach