kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dzięki za odzew :-B .

43. Kit + ND Grad 0.9


44. Kit + ND Grad 0.9


45. Kit + ND Grad 0.9
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
Interesujące, ale - chyba (mam lekki astygmatyzm) krzywe.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
46.


47.


48.


49.


Z niedzielnej wycieczki po mieście ;-)

50.


51. Taki mały eksperyment, który chyba średnio Wam podejdzie :-B
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Wg. mnie zdecydowanie za mocna obróbka.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
52.


53.
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
kulten, postaraj się robić zdjęcia aparatem, nie komputerem.
*puf*

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dlaczego?
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
bo miejscami to już nie fotografie, tylko coś w stylu fotografik?
*puf*

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Zdjęcie nr 51 to kompletna klapa pod każdym kątem (tu nawet głos krytyki nie jest konieczny). Po małej ilości postów i tak rozumiem, że to, co dotychczas wysmarowałem moją kasetką a później w psie średnio się podoba ludziskom na forum. Ale cóż, mimo tego ta droga mi odpowiada, jak na razie :mrgreen: . Na chwilę obecną przesiadłem się na inny sprzęcik i może wraz z tym zmienię też podejście do fotografii, czas pokaże. Lubię fotografię z zakresu czegoś na kształt deviantu więc ciężko będzie mi od tego odejść, jak na razie to kierunek, którym zamierzam podążać. Tak czy inaczej, stawiam :-B .
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Nie no, jasne - rób to, co Ci sprawia przyjemność. Tylko trzeba pamiętać, że wystawiając w 'fotografiach do oceny' swoje prace, które bynajmniej do ściśle klasycznej fotografii się nie zaliczają, możesz wzbudzać różne reakcje. Tak czy inaczej - powodzenia. Fajnie jest znać drogę, którą chce się podążać.
*puf*

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
W pełni rozumiem Twoje stanowisko ;-) . Ale jeśli już jesteśmy przy moich zdjęciach to powiedz mi czy zdjęcie nr 52 jest zupełnie dla Ciebie nieakceptowalne? Co w tym zdjęciu Ci się nie podoba tudzież podoba?
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
kulten napisał/a:
Co w tym zdjęciu Ci się nie podoba tudzież podoba?

Właśnie nic - ani podoba, ani nie podoba. Nie ma żadnego elementu, punktu, który by przyciągał uwagę. Ni to gołębie, ni to spożywczak, ni to daszek. Nie ma tematu, przesłania. Jeśli fotografia jest środkiem przekazu jakiś informacji, emocji, czegokolwiek, to tutaj nie przekazuje nic (albo z drugiej strony - przekazuje zbyt wiele). Tak sobie myślę, że trzeba wyśrodkować między chaosem a nudą. W tego typu fotografii chyba trzeba wpierw wiedzieć co, a później jak. Przynajmniej mi się tak wydaje.
*puf*

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
No dobrze, rozumiem co masz na myśli ;-) .
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Specyficzna obróbka, ale mnie się podoba. Najbardziej 47 i 48. Pozytywne odczucie miałem też przy 50. Pozdrawiam!
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Nowy sprzęt=nowe zdjęcia=nowe pomysły. Jak Wam się podoba?

54.


55.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
kulten napisał/a:
Nowy sprzęt=nowe zdjęcia=nowe pomysły.


Z ciekawosti jaki to nowy sprzęt zanabyty? Nowy sprzęt i nowe pomysły mają to do siebie, że trzeba je oswajac i szlifowac aby efekt był oszałamiający. 54 do mnie nie przemawia bardziej 55 chociaż tak jak w 54 pierwszy plan jest zbyt wyraźny to w 55 brakuje mi małego elementu przykuwającego uwagę ( ta kłoda chyba by dobra była w dole kadru. Poza tym pokusiłbym się tutaj o HDR'a i wyciągnął coś bycmoże z nieba albo zastosował polara.
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
kulten, Jak nie bardzo mi podchodzą te dwa ostatnie, pierwsze chyba lepsze
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Przesiadłem się na Nikona D200 + pożyczona Sigma 10-20, chwilowo pożyczona bo na własną muszę trochę odłożyć :evilsmile: . Co do stosowania HDRka to porzuciłem tę technikę od czasu gdy tak mocno się to nie spodobało hehe. Co do filtra to zastosowałem ND 1.2. Polara póki co brak.

55. To coś z rodzinnej perspektywy i zabawy.


56.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Jozin z Bazin, z błota raczej!
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
57.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach